Výhledy Rokytka

Výhledy Rokytka
Adresa Na černé strouze, Vysočany, Praha 9
K nastěhování od podzim 2022
Počet jednotek 118
Velikost jednotek 1+kk - 6+kk
Plocha (od - do) 31 - 162 m2
CODECO, a.s. +420-606-666-224

O projektu:

Rezidenční projekt Výhledy Rokytka leží v prostorách takzvané Kolbenky, někdejší průmyslové zóny Prahy 9, která se v současnosti mění na novou část Vysočan s názvem Čtvrť Emila Kolbena. Název byl vybrán podle českého podnikatele a zakladatele někdejší firmy ČKD, v jejímž areálu rezidenční čtvrť vzniká.

Dřívější chátrající areál se tak stane minulostí a bývalé brownfieldy po ČKD se změní na příjemné místo pro bydlení. Projekt Výhledy Rokytka obsahuje dva bytové domy, které nabídnou celkem 118 bytů různých velikostí s dispozicí 1+KK až 6+KK včetně mezonetových bytů v nejvyšších patrech s rozsáhlými terasami a výhledem na Prahu. Rozloha bytů se pohybuje přibližně od 31m² do 162m² a součástí většiny z nich je terasa nebo předzahrádka. Všechny jsou navrženy s ohledem na maximální využití prostoru.

Standardy bytů jsou vybrány dle nejnovějších trendů s důrazem na funkčnost a produkty pochází od světových výrobců s ověřenou kvalitou. V případě včasné rezervace jsou možné klientské změny.

Ke každému bytu náleží sklep a parkovací místo, které zajistí podzemní garáže. Pro návštěvy jsou určena veřejná venkovní stání.

Celý projekt vyroste jen několik minut chůze od stanice metra Kolbenova a zastávky tramvají, v těsné blízkosti vysočanského parku Zahrádky, který vznikl na místě bývalé zahrádkářské kolonie. Nabízí tak velice žádanou kombinaci klidného a zároveň snadno dostupného místa k bydlení. Součástí parku je dětské hřiště a nově vytvořený mělký rybník napájený vodou z říčky Rokytky, jejíž okolí je vyhledávaným místem pro procházky a odpočinek.

Prodej bytů byl již zahájen. Výstavba projektu započne na jaře 2020 a k nastěhování budou byty připraveny na podzim v roce 2022.

Developerem projektu je společnost CODECO, která byla založená v roce 2004 a zaměřuje své aktivity zejména na development residenčních a kancelářských projektů. Za dobu své působnosti na trhu jich zrealizovala už celou řadu, ale za zmínku určitě stojí Zátiší Rokytka, projekt vybudovaný v první etapě vznikající Čtvrti Emila Kolbena a projekt Rezidence Pod Skálou, který se nachází v ulici Nad Bání, v Libni na Praze 8.

Lokalita:

Rezidenční projekt Výhledy Rokytka se nachází v Praha 9 - Vysočanech, na konci ulice Na černé strouze.

Souběžně s tím, jak vzniká nová Čtvrť Emila Kolbena, rozrůstá se i občanská vybavenost. Ale i současné Vysočany mají obyvatelům hodně co nabídnout. Za nákupy a zábavou je možné vyrazit do nedalekého nákupního centra Fénix Vysočany nebo Galerie Harfa s řadou obchodů a služeb. V dojezdové vzdálenosti 5 minut autem se nachází Základní škola Špitálská s velkou družinou, vlastní jídelnou i tělocvičnou. V těsné blízkosti leží Gymnázium Špitálská, nabízející čtyř a osmileté studium, a nedaleko, v hezkém prostředí lokality vysočanského parku, leží i mateřská školka.

Potřebnou lékařskou péči poskytne Poliklinika Kolbenova.

Pokud chcete vyrazit za kulturou, můžete navštívit pražskou divadelní scénu Gong, která se nachází na hranici s městskou částí Libeň, v ulici Sokolovská a jen o dvě zastávky tramvaje dál naleznete známé Divadlo pod Palmovkou. V Libni, těsně u hranice Vysočan, stojí O2 aréna. Jedna z nejmodernějších multifunkčních hal u nás i v Evropě. Inspirativní prostředí a umělecké centrum lze také najít na ulici Kolbenova v areálu bývalé tovární haly světoznámé firmy Praga. Pořádají se zde výstavy, koncerty, různé kulturní akce i letní kino.

Pro sport a rekreaci lze využít plavecký bazén Hloubětín se slanou vodou nebo okolí říčky Rokytky s cyklostezkami, in-line dráhou, fitness parkem i klidovou zónou.

Podobné nabídky

236x
Novostavba Harfa Yard prodej bytů Praha 9 - Libeň

Harfa Yard

Kovářská, Libeň, Praha 9

2Q/2022

O projektu: V roce 2020 začne v pražské čtvrti Libeň výstavba bytového komplexu Harfa Yard, umístěného do bezprostřední blízkosti O2 areny, nabízející 28 bytů. Termín dokončení výstavby byl stanoven na 2. čtvrtletí roku 2022. Na vzhledu projektu se podílel světově známý český výtvarník a architekt Bořek Šípek, známý pro své skleněné objekty....

Novostavba Domy Na Pramenech prodej bytů Praha 9 - Čakovice

Domy Na Pramenech

Kostelecká, Čakovice, Praha 9

2021

O projektu: Jednotná zástavba 77 elegantních domů a dvojdomů vyroste na pomezí Čakovic, Letňan a Ďáblic a uspokojí každého, kdo hledá funkční a nadčasové bydlení. Cílem investora BPD Development bylo vytvořit bezpečné místo s dostatkem soukromí a bezstarostnou sousedskou atmosférou. Architektonický návrh vzešel z per architektů z ateliéru ADR –...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array