Zahálka

Zahálka
Adresa Mezi vodami, Modřany, Praha 4
K nastěhování od 10/2020
Počet jednotek 240
Velikost jednotek 1+kk - 5+kk
KARLÍN GROUP +420-602-126-264

O projektu:

Na břehu Vltavy, v sousedství golfového hřiště Hodkovičky, vyrůstá nová malá čtvrť Zahálka. Autoři projektu nechali vyniknout přednostem atraktivní lokality u Vltavy na pomezí Hodkoviček a Modřan. Zasadili do ní koncept nadčasově moderního bydlení s respektem k přírodě, které poskytne klid a prostor pro odpočinek s bezpočtem možností lenošivého i aktivního trávení volného času.

Domy jsou orientovány tak, aby se z velkorysých teras všemi směry otevíraly dechberoucí výhledy na velkou část pražského vltavského údolí. Díky vyvýšenému umístění domů je výhled z každého bytu už od nejnižších pater jedinečný.

Špičková architektura domů je doplněna špičkovou krajinnou architekturou. Celý areál počítá výhradně s podzemním parkováním, aby veškerý povrh zůstal zachován pro zeleň. Desítky stromů, zahrady, hřiště a louky protkané cestami doplní revitalizovaný Zátišský potok. První fáze projektu bude dokončena na podzim roku 2020 a prodej je v plném proudu. Desítky rodin, párů i singles si Zahálku už vybraly za svůj nový domov. Polovina bytů je prodaná a značná část zbylých bytů je už rezervovaná. Velice žádané jsou na Zahálce menší byty pořizované jako dobrá investice. Po pronájmu pěkného bytu v prestižní lokalitě u Vltavy a golfu, čtvrthodinu do centra, je značná poptávka.

Lokalita:

Lokalita, vybraná pro výstavbu bytového komplexu Zahálka, má dobré dopravní spojení do centra (a tudíž i do ostatních lokalit Prahy), a to nejen autem, tramvají a autobusem, ale též na kole nebo na kolečkových bruslích. Pravobřežní pražskou cyklostezkou, po které můžete šlápnout do pedálů, anebo nazout kolečkové brusle a frčet krásnou přírodou podél Vltavy až na Zbraslav. Anebo na opačnou stranu – do centra Prahy, a to třeba na kole do práce po cyklostezce, která vede až k Mánesu.

Nejbližší základní i mateřské školy jsou v Hodkovičkách i v Modřanech, a to v dosahu do 15 minut MHD. Ten kdo chce mít velkoměsto na dosah a přitom bydlet v přírodě, ten si tuto oblast s novou čtvrtí Zahálka zamiluje na první pohled. A také sportovci. Avšak nejen golfisté, kteří budou mít svůj milovaný „green“ jako na dlani, ale také milovníci turistiky a výletů do přírody.

Za golfištěm z modřanské strany je sportoviště FreestylePark, minigolfové hřiště Pirátí park, před golfištěm z branické strany jsou tenisové kurty, badmintonová hala, Workout hřiště Lodnická, což je venkovní posilovna a lanové centrum. A CTC Sportovní klub. Směrem k Braníku se také nachází areál loděnice Sparta, TJ Orion, - jezdecký oddíl, hippoterapie, aj., skatepark a Universitní sportovní klub. Zkrátka celá tato oblast – od Modřan, přes Hodkovičky až k Braníku, a to vše je v dosahu 20 minut pěšky – vám už nyní nabízí maximální možnosti sportovního vyžití, a což teprve až přibudou sportoviště z projektu Zahálka!

Tato nová čtvrť bude novým životním prostorem pro náročné, v klidném prostředí s výhledem na Vltavu i na část Prahy, s rychlým spojením jak do centra města, tak do škol a školek i za kulturou. Může to však být i jedinečná příležitost k investici.

Podobné nabídky

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array