Zahálka

Zahálka
Adresa Mezi vodami, Modřany, Praha 4
K nastěhování od 09/2020
Počet jednotek 800
Velikost jednotek 1+kk - 5+kk
KARLÍN GROUP +420 602 126 264

O projektu:

Nová obytná čtvrť v pražských Modřanech, nabídne v sedmi novostavbách celkem 800 nových bytů. Komplex nazvaný Zahálka vznikne v sousedství golfového hřiště a rekreačního areálu na břehu Vltavy. Oblast, kde atraktivní čtvrť vznikne je nyní velmi zanedbaný brownfield (pozůstatky průmyslových i zemědělských komplexů, zdevastované budovy i pozemky, apod.), takže výstavba nové čtvrti přispěje nejen k posílení bytového fondu, ale také ke kultivaci zdejšího životního prostředí se začleněnou zelení: parky, stromy, travnatými plochami a komunitní zahradou; dětskými hřišti, sportovišti, amfiteátrem, odpočinkovými zónami, atd.

Krajinářskou architekturou se bude zabývat společnost Atelier Flera. Projekt Zahálka počítá s osmi sty byty v sedmi ekologicky šetrných bytových domech s certifikací BREEAM. Byty, jejichž dispozice budou 1+kk až 5+kk, budou mít velké terasy, z nichž bude pěkný výhled na řeku i golfiště.

Za projektem stojí společnosti Karlín Group a Horizon Holding. S dokončením I. etapy počítá developer v září 2020.

Lokalita:

Lokalita, vybraná pro výstavbu bytového komplexu Zahálka, má dobré dopravní spojení do centra (a tudíž i do ostatních lokalit Prahy), a to nejen autem, tramvají a autobusem, ale též na kole nebo na kolečkových bruslích. Pravobřežní pražskou cyklostezkou, po které můžete šlápnout do pedálů, anebo nazout kolečkové brusle a frčet krásnou přírodou podél Vltavy až na Zbraslav. Anebo na opačnou stranu – do centra Prahy, a to třeba na kole do práce po cyklostezce, která vede až k Mánesu.

Nejbližší základní i mateřské školy jsou v Hodkovičkách i v Modřanech, a to v dosahu do 15 minut MHD. Ten kdo chce mít velkoměsto na dosah a přitom bydlet v přírodě, ten si tuto oblast s novou čtvrtí Zahálka zamiluje na první pohled. A také sportovci. Avšak nejen golfisté, kteří budou mít svůj milovaný „green“ jako na dlani, ale také milovníci turistiky a výletů do přírody.

Za golfištěm z modřanské strany je sportoviště FreestylePark, minigolfové hřiště Pirátí park, před golfištěm z branické strany jsou tenisové kurty, badmintonová hala, Workout hřiště Lodnická, což je venkovní posilovna a lanové centrum. A CTC Sportovní klub. Směrem k Braníku se také nachází areál loděnice Sparta, TJ Orion, - jezdecký oddíl, hippoterapie, aj., skatepark a Universitní sportovní klub. Zkrátka celá tato oblast – od Modřan, přes Hodkovičky až k Braníku, a to vše je v dosahu 20 minut pěšky – vám už nyní nabízí maximální možnosti sportovního vyžití, a což teprve až přibudou sportoviště z projektu Zahálka!

Tato nová čtvrť bude novým životním prostorem pro náročné, v klidném prostředí s výhledem na Vltavu i na část Prahy, s rychlým spojením jak do centra města, tak do škol a školek i za kulturou. Může to však být i jedinečná příležitost k investici.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

4737x
Novostavba Zelené Modřany prodej bytů Praha 4 - Modřany

Zelené Modřany

Provázkova, Modřany, Praha 4

11/2019

O projektu: Na zelené louce se v Praze 4-Modřanech v Provázkově ulici staví nový developerský projekt nazvaný Zelené Modřany (Bydlení Na Beránku). Zahrnuje celkem devatenáct nových řadových domů s plošnými dispozicemi 4+kk a zahradou. Užitná plocha je 110,5 - 112,8. Na výběr jsou dvě různé varianty domů. Každý dům má vlastní garáž....

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array