Zahrady Bohdalec

Zahrady Bohdalec
Adresa U Plynárny, Michle, Praha 4
K nastěhování od 01/2021
Počet jednotek 135
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 29 - 113 m2
CENTRAL GROUP a.s. +420-226-222-222

O projektu:

V bytovém areálu Zahrady Bohdalec v pražské Michli započala realizace poslední etapy bytových domů, které jsou součástí projektu s celkem 135 byty v 5 budovách. V projektu jsou byty s dispozičním řešením od 1+kk do 4+kk. Většina bytů má prostorné terasy či balkony. Kolaudace bytových domů je naplánována na listopad 2020, k nastěhování by měly být připraveny v lednu 2021. Nové byty poskytují standardní provedení KOMFORT a také prodlouženou záruku na kvalitu. Konstrukce domů je železobetonová s cihelným zdivem včetně cihelných příček. Nechybí zde fasádní zateplovací systém. Okna a balkonové dveře jsou plastová. V případě koupelen a WC se na podlahy pokládají dlaždice, na stěny obklady, máte na výběr z 20 možností provedení a za příplatek můžete vybírat ještě z dalších 190 nadstandardních typů.

Podlahy se v obytných místnostech pokládají plovoucí laminátové. Na výběr máte z 10 dekorů. Vstupní dveře do jednotlivých bytů jsou bezpečnostní a protipožární s laminátem na povrchu a s obložkovou zárubní z vnější strany.. Interiérové dveře jsou plné, pouze ze vstupní chodby do obývacího pokoje prosklené, na výběr je z celkem 7 dekorů. Dům má centrální vytápění, každý byt má svoje měření tepla. Ceny bytů jsou All inclusive, které zahrnují i DPH a také veškeré příslušenství k bytu, tedy např. parkovací stání a sklep. Budova má energetickou náročnost třídy B. Stavitelem projektu je společnost Central Group.

Lokalita:

Projekt Zahrady Bohdalec vzniká v blízkosti ulice U plynárny (u Kauflandu), Praha 4 - Michle (Bohdalec). Lokalita je to klidná, areál a k němu příslušná ulice jsou určeny pouze pro rezidenty, takže je tu zaručen i dostatek soukromí. V blízkosti domů je několik školských zařízení a přímo v místě vznikne i dětské hřiště. Nakupovat můžete poblíž – Kaufland, BauMax jsou vzdáleny jen několik desítek metrů. Dopravní obslužnost je vynikající, zastávka tramvají (linky 11 a 14) a autobusů (150, 188) je vzdálena 2 minuty chůze od domů. Najdete tu zastávku autobusových linek 135, 136 a 213, které vás dovezou na stanici metra trasy C. Výhodou této lokality je pestrá nabídka možností pro aktivní relaxaci. Není to daleko ani na zalesněný vrch Bohdalec, ani na Tyršův vrch; zavítat můžete i do sportovního areálu u Hamerského rybníka.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

4414x
Novostavba Zelené Modřany prodej bytů Praha 4 - Modřany

Zelené Modřany

Provázkova, Modřany, Praha 4

11/2019

O projektu: Na zelené louce se v Praze 4-Modřanech v Provázkově ulici staví nový developerský projekt nazvaný Zelené Modřany (Bydlení Na Beránku). Zahrnuje celkem devatenáct nových řadových domů s plošnými dispozicemi 4+kk a zahradou. Užitná plocha je 110,5 - 112,8. Na výběr jsou dvě různé varianty domů. Každý dům má vlastní garáž....

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array