Zámecké zahrady

Zámecké zahrady
Adresa Vysoký Újezd, Beroun, Středočeský kraj
K nastěhování od 2016 - X
Velikost jednotek 4+kk - 6+kk
Crestyl +420-222-700-036

O projektu:

Pohodlné bydlení na venkově slibuje developerský projekt Zámecké zahrady, nacházející se v obci Vysoký Újezd asi 15 km jihozápadně od Prahy-Zličína. Najdete ho ve Středočeském kraji v okrese Beroun. Nové domy jsou umístěny v lokalitách Pod Ovčínem, V Americe, Na Turyni a Za Hospodou. Jedná se o vily, a to buď nízkoenergetické úsporné dřevostavby, nebo cihlové domy. Některé jsou již dokončeny a připraveny k nastěhování, jiné na své dokončení čekají během letošního roku. Termín kolaudace bude upřesněn a plánuje se na rok 2016. Dům typu Tilia má energetický štítek C, dřevostavba Augusta A, vila Magnolia a Sorbus štítek C. Developerem je v tomto případě společnost Crestyl se sídlem v Praze 8 ve Voctářově ulici. Pro zájemce o koupi je připraven Salespoint přímo v katastru obce Vysoký Újezd v lokalitě Za Hospodou.

Domy:

V současnosti budované novostavby Zámecké zahrady nabízejí několik typů vil o dispozicích 5+kk nebo 6+kk. V první řadě se jedná o cihlovou vilu Salix se dvěma nadzemními podlažími a dispozicí 5+kk a užitné ploše 221 m2. Je vybudována v lokalitě Pod Ovčínem. Cena včetně DPH činí 7,49 milionu Kč. K dispozici je pozemek o rozloze 1248 m2. Vila je již dokončena. První podlaží obsahuje obývací pokoj s jídelním a kuchyňských koutem, spíží a pracovnou, která se dá zařídit i jako pokoj pro hosty, dále koupelna a WC, zádveří a místnost na kotel. Ve druhém nadzemním podlaží najdete tři pokoje, každý má svoji šatnu a dále koupelna a WC. Dům zahrnuje i garáž určenou pro dva automobily a také venkovní terasu. Vytápění probíhá pomocí plynového kotle, samozřejmostí je také napojení vily na veřejný vodovod, elektrickou síť a veřejnou kanalizaci. Prostor před domem je vydlážděn zámkovou dlažbou.

Dalším druhem nové budovy je cihlová vila Robinia s prostorovým určením 5+kk, dvěma nadzemními podlažími a užitnou plochou 174 m2 a garáží a pozemkem 1200 m2. Cena činí 7,19 milionu včetně DPH. Nachází se také v lokalitě Pod Ovčínem. I tato vila je už dokončena. Její první nadzemní podlaží nabízí obývací pokoj s jídelním a kuchyňským koutem, dále samostatnou spíží, pracovnou, jež se dá přebudovat jako hostinský pokoj, dále koupelnou s WC a komorou a navíc ještě zádveří se šatnou a místností na kotel. Druhé nadzemní patro obsahuje tři pokoje, komoru, šatnu a samostatně umístěné WC. Navíc je dům vybaven i samostatnou garáží a při něm leží i venkovní terasa. Samozřejmostí je připojení na elektrorozvody, vodovod a kanalizaci. Topení je plynové. U příjezdové cesty je vybudováno veřejné osvětlení, prostor před domem zpevňuje zámková dlažba.

Třetím typem poskytovaného bydlení se stává nízkoenergetická dřevostavba Augusta v dispozici 5+kk s dvěma nadzemními patry, užitnou plochou 231 m2 a pozemkem o rozloze 1360 m2. Stojí v lokalitě V Americe a její cena činí 14,98 milionu Kč včetně DPH. Do ceny domu se započítávají i úpravy terénu a zahrady a také oplocení, ovšem nikoli kuchyňská linka. Opět jde o dokončenou stavbu. 80 m2 plochy činí terasy, k dispozici je garáž. Přízemí nízkoenergetické stavby tvoří obytný prostor v podobě obývacího pokoje s kuchyňským koutem a jídelnou a samostatnou spíží. Hala v přízemí umožňuje přístup do koupelny, dále fitness vybavenou i saunou a sprchovým koutem, dále do pokoje pro hosty a toaletou. Z prostoru zádveří se dá vstoupit do technické místnosti a malé garáže. Druhé nadzemní podlaží skrývá tři pokoje o různých rozměrech a pracovnu, dále ložnici vybavenou samostatnou šatnou a také koupelnou. Ostatní pokoje na patře mají k dispozici koupelnu přístupnou z rovnou z domovní haly a také samostatné WC. Kromě toho vilka disponuje systémem aktivního větrání a navíc rekuperační jednotkou.

Čtvrtou nabízenou stavbou je nízkoenergetická dřevostavba Doral, která v sobě ukrývá být 5+kk o ploše 219 m2, nechybí parkovací stání pro dva vozy. Má dvě nadzemní podlaží a rozkládá se na pozemku velikém 1247 m2. Leží v lokalitě V Americe a stojí 14,6 mil. Kč včetně DPH. Cena obsahuje i úpravy terénu a zahrady a oplocení, ovšem nespadá do ní kuchyňská linka. Termín dokončení bude upřesněn. V přízemí vilky najdete obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem a jídelnou a vybavený také samostatnou spíží. Hala v domě umožňuje bezproblémový přístup do koupelny a také vybudované fitness včetně sauny a sprchového koutu, nebo také pokoje pro hosty a samostatně umístěné toalety. Z prostoru zádveří je možné vstupovat do technické místnosti. Druhé podlaží nabízí svým obyvatelům tři rozměrově se lišící pokoje a také ložnice se samostatnou šatnou a koupelnou. Pro tři zbývající pokoje je určena koupelna přístupná přímo z prostoru haly a dále samostatná toaleta. Domek má systém aktivního větrání a rekuperace vzduchu.

Další z pestré škály vybudovaných staveb je dokončený cihlový dům Tilia o rozloze 5+kk se dvěma nadzemními podlažími a užitné ploše 164 m2. Pozemek má rozlohu 1093 m2. Jde o dokončenou stavbu v lokalitě Na Turyni. Dům je ke koupi za 6,79 milionu Kč včetně DPH. Jde o konečnou cenu včetně zámkové dlažby před domem. Přízemní část domu tvoří obývací pokoj propojená s kuchyňským koutem a samostatně oddělenou spíží, dále pracovna sloužící případně i jako pokoj pro hosty, koupelna s WC, také zádveří, hala a místnost pro kotel. Nechybí garáž pro jeden automobil a venkovní terasa. Druhé podlaží zahrnuje tři pokoje, šatnu, komoru a koupelnu se samostatným WC. Objekt má přípojku k veřejnému vodovodu, elektrorozvodu a kanalizaci. Topení má na starosti plynový kotel. Na příjezdové cestě je zabudováno veřejné osvětlení.

Jedním z typů domů je nízkoenergetická dřevostavba Griffner s rozlohou 5+kk a užitnou plochou 207 m2 a dvěma patry. Pozemek má rozlohu 1297 m2. V tomto případě jde o dokončenou stavbu v lokalitě Za Hospodou a je možné ji pořídit za cenu 15,5 milionu včetně DPH. Přízemí domu tvoří prostorná vstupní hala, toaleta, šatna, pracovna a obývací pokoj s kuchyňským koutem o výměře 60 m2 včetně kuchyňské linky značky Poggenpohl. Součástí je i prostorná technická místnost se samostatným vchodem, tuto místnost je možné využívat i jako fitness. Druhé nadzemní podlaží má v sobě dva dětské pokoje, toaletu, ložnici se samostatným sprchovým koutem, terasou a vanou. K vytápění celého domu je určen plynový kondenzační kotel Junkers. Je zde vybudováno teplovodní podlahové topení.

V lokalitě Pod Ovčínem se dále staví cihlová vila Tango I s plánovaným dokončením na jaře 2016. I v tomto případě jde o prostorovou dispozici 5+kk se dvěma nadzemními podlažími a užitnou plochou 228 m2. Pozemek kolem ní má rozměry 1192 m2. Cena činí 9,39 milionu Kč včetně DPH. Součástí velice prostorné nízkoenergetické vily je i 35 m2 terasy. Kromě toho je zde velice prostorné zádveří, toaleta, technická místnost s kuchyňským koutem a jídelnou. Dále nechybí soukromé zázemí zahrnující ložnici, šatnu a velkou koupelnu i hostinský pokoj případně pracovnu. Druhé patro nabízí tři pokoje s koupelnou a také toaletou. Teplo v domě je díky tepelnému čerpadlu IVT včetně teplovodního podlahového topení.

Dispozice 4+kk má dvoupodlažní vila Modrý platan A s plánovaným termínem dokončení říjen 2016. Buduje se v lokalitě Na Turyni a nabídne celkovou užitnou plochu 126 m2 a pozemek 1127 m2. Dá se koupit za 6,35 milionu Kč. V tomto případě jde o dvougenerační dům. Uvnitř domu najdete kuchyň, jídelnu, obývací pokoj, ložnici, pokoj pro hosty, WC, šatnu, spíž, venku je parkovací stání. Budova je napojena na veřejné elektrorozvody, plynovod, vodovod a kanalizaci. Příjezdová komunikace k domu má zabudováno veřejné osvětlení.

Konečně jsou v nabídce i dva typy vil, cihlová dvoupodlažní Magnolia s užitkovou plochou 191 m2 a dispozicí a poslední cihlová vila Sorbus rozčleněná jako 6+kk se dvěma podlažími a plochou 244 m2. Obě zmiňované vily se ale aktuálně nikde nebudují.

Lokalita:

Novostavby Zámecké zahrady ve Vysokém Újezdě ve Středočeském kraji se nacházejí ve skutečném lůně přírody, a přitom na okraji Prahy. Cesta na konečnou metra trasy B Zličín je dlouhá pouhých 15 km. Developerský projekt nového rezidenčního bydlení byl stavěn s maximálním důrazem na ekologii. Došlo zde k výsadbě 1600 stromů a pečlivému a promyšlenému vytváření zelených ploch. V obci byla rovněž vybudována čistička vody a kanalizace. Parcely kolem nových domů mají vždy dostatečnou velikost, aby se zde dala pěstovat zeleň. V obci nechybí centrální park s odpočinkovými zónami, plánuje se v dohledné době také revitalizace zámeckého parku, který je ze všech lokalit, v nichž byly vily vybudovány, v docházkové vzdálenosti 10-15 minut. Výborné jsou zde i možnosti sportování, cca 15 minut pěší chůze se hned u obce nachází osmnáctijamkové golfové hřiště Albatross Golf Resort. Místní sokolovna je také v docházkové vzdálenosti do 15 minut. V centru Vysokého Újezda je i malý zámek, ovšem je nepřístupný. Přímo ve Vysokém Újezdě se nachází mateřská a základní škola ve vzdálenosti 10 minut pěší cesty, takže vaše děti nemusí nikam složitě dojíždět. Po 20 minut trvající chůzi dorazíte do nejbližší restaurace Kogo, ležící na okraji obce. Dostupnost zdravotní péče je dobrá, nejbližší praktický lékař se nachází v Loděnicích cca 8 minut cesty autem nebo 20 minut cesty autobusem číslo 425 či 39 minut cesty autobusem 311. Problémem nejsou ani nákupní možnosti se nachází v Metropoli Zličín, kam je možné se autem dopravit za 15 minut. Tímto směrem také obyvatelé Vysokého Újezda míří, pokud chtějí vyrazit za kulturou. Na Zličíně se nachází například kino Cinema City Zličín, najdete bankomat, lékárnu a supermarkety Tesco a Globus. Nechcete-li jet autem, je možné využít také autobusové spojení. Přímo v obci se nacházejí hned dvě autobusové zastávky Vysoký Újezd a Vysoký Újezd sokolovna. Jezdí sem autobus číslo 311 (k sokolovně a k zastávce v centru) ze Zličína. Jeho cesta trvá cca 28 minut. Dalším spojem je autobus číslo 425, který staví v centru obce a míří do Berouna. Cesta tam trvá cca 30 minut.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

Doporučujeme
6572x
Novostavba Loreta Homes prodej bytů Středočeský kraj - Pyšely

Loreta Homes

Lipová, Pyšely, Středočeský kraj

ihned - léto 2016

O projektu: V pěkné krajině Posázaví v městečku Pyšely roste ve Středočeském kraji v okrese Benešov developerský projekt Loreta Homes. Na nízkém svahu s výhledem do přírody se v ulici Lipová staví čtyři typy domů SYDNEY, BENJAMIN, MIAMI a TOSCA. Rezidenční areál bezprostředně souvisí s golfovým hřištěm. Pozemky jsou orientované na...

2475x
Novostavba Rezidence BOČEK prodej bytů Středočeský kraj - Poděbrady

Rezidence BOČEK

Čechova, Poděbrady, Středočeský kraj

prosinec 2018

O projektu: Rezidence Boček je projekt bytového domu v blízkosti lázeňské kolonády v Poděbradech, 45 km východně od Prahy. Jedná se o pětipodlažní stavbu, celkem se 47 byty o dispozicích v rozmezí od 1+kk po 4+kk. Developerem je společnost PMS s.r.o., která v oboru podniká od roku 1991 a může nabídnout reference na již realizované bytové i...

2076x
Novostavba Berounská brána prodej bytů Středočeský kraj - Beroun

Berounská brána

Talichova, Beroun, Středočeský kraj

jaro 2019

O projektu: Berounská brána je projektem zahrnující výstavbu 23 řadových rodinných domů a 5 menších bytových jednotek. Pro vyznavače pohodlí jsou reálnou volbou byty. Naopak pro stoupence individuálního soužití je k dispozici bydlení v řadové výstavbě. Účelem výše zmíněného projektu je poskytnout doslova vysněné obydlí pro každého, tj. pro...

1981x
Novostavba Rezidence Kralupy prodej bytů Středočeský kraj - Kralupy nad Vltavou

Rezidence Kralupy

Cesta brigádníků, Kralupy nad Vltavou, Středočeský kraj

2017

O projektu: Bytový komplex Rezidence Kralupy je situován na pravý břeh Vltavy v poklidné lokalitě Kralup nad Vltavou Lobečku (Středočeský kraj)v ulici Cesta brigádníků. Dispozice bytů se pohybují v rozmezí 2+KK až 4+KK. Dříve hotelový komplex nyní reprezentuje moderní bydlení v bytech, které jsou vhodné pro jednotlivce i početnější...

2122x
Novostavba Nová Máchovna prodej bytů Středočeský kraj - Beroun

Nová Máchovna

Na Máchovně, Beroun, Středočeský kraj

2015 - jaro 2018

O projektu: Projekt Nová Máchovna představuje 24 obytných domů budovaných 30 metrů jižně od ulice Na Máchovně v jihozápadní části královského města Beroun. Z těchto 24 domů je 15 dokončeno a již prodáno v rámci prvních dvou etap projektu. Dalších 9 je realizováno v současné době (dokončení výstavby jaro 2018). Developerská...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array