Zámecký Dvůr

Zámecký Dvůr
Adresa V areálu zámeckého dvora, Vinoř, Praha 9
K nastěhování od projekt v přípravě
Velikost jednotek 1+kk - 5+kk
Plocha (od - do) 32 - 118 m2
Sekyra Group

O projektu:

Developerská společnost Sekyra Group připravuje nový rezidenční projekt, který nese název Zámecký dvůr. Projekt se nachází v objektu Vinořského zámku na Praze 9–Vinoři. Zámek dnes není volně přístupný veřejnosti a část objektu využívá armáda. V místě nevyužívaného zámeckého dvora, který se nachází v těsné blízkosti parku, postaví developerská firma šest bytových domů se dvěma nadzemními podlažími a obytným podkrovím.

Byty:

Rezidenční projekt bude zahrnovat byty v dispozicích 1+kk až po komfortní 5+kk. Bytové jednotky budou nabízeny ve velikosti od 32 m2 do 118 m2. Každá bytová jednotka bude mít buď vlastní balkon, nebo terasu. Parkování bude řešeno díky společným podzemním garážím, k dispozici bude také omezený počet vlastních garáží. Celý komplex je obestaven obvodovým zdivem. Kromě toho je uvnitř dvora navržena dostavba solitérními objekty, zachovány zůstanou také nynější budova, špýchar a vstupní brána, aby byl celý projekt uzavřen. V blízkosti vstupní brány se nachází budova s arkádami, která bude rekonstruována a následně by měla vytvořit dobré podmínky pro nebytové účely. Developer by tuto budovu po opravě rád využil pro penzion s restaurací a bowlingem. Další nevyužívané objekty, které měly dříve za účel skladování, budou zbourány a na jejich místě budou vybudovány nové objekty formou vnitrobloku. Bytové jednotky v centru objektu budou vytápěny pomocí samostatné plynové kotelny, ostatní budovy budou vytápěny samostatnými kotli pro jednotlivé sekce. Množství zeleně v areálu bude zachováno a vkusně rozšířeno.

Lokalita:

Developerský projekt Zámecký Dvůr se nachází na území současného zámku ve Vinoři na Praze 9. V okolí areálu se rozkládá především park, v němž nalezneme také Biologický park. Ve vzdálenosti pěti minut chůze se nalézá Vinořské náměstí s kostelem Povýšení svatého Kříže. Na hlavní silnici s názvem Mladoboleslavská, která je vzdálena pět minut od objektu, je autobusová zastávka Vinořský hřbitov. V okolí náměstí se nachází mateřská školka, základní škola, knihovna Vinoř a pošta. Další základní škola se nachází na ulici Živanická, která je vzdálena pět minut chůze. Ve stejném dosahu se nalézá také restaurace Hoffmanův dvůr. Další restaurace jako například U Černínů nebo restaurace Pod Vinořským zámkem jsou situovány ve vzdálenosti pěti minut při hlavní silnici. Nedaleko je také obchod Norma k.s. či rybníky Malá a Velká Obůrka nebo naučná stezka Vinoř – Jenštejn.

Fórum: Zámecký Dvůr dizkuse

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

5294x
Novostavba Vivus Kolbenova prodej bytů Praha 9 - Vysočany

Vivus Kolbenova

Kolbenova / Na Černé strouze, Vysočany, Praha 9

2022

O projektu: V Praze 9-Vysočanech vznikne na místě bývalých továrních hal ČKD nový developerský projekt Vivus Kolbenova. Po zbourání hal někdejšího strojírenského gigantu se bude stavět v prostoru mezi ulicemi Kolbenova a Na Černé strouze. Projekt, který bude dílem společnosti Pankrác, a.s., vznikne v příštích letech...

390x
Novostavba Nová Elektra prodej bytů Praha 9 - Hloubětín

Nová Elektra

Poděbradská/U Elektry, Hloubětín, Praha 9

bude stanoveno

O projektu: Nový developerský projekt Nová Elektra se rodí na pomezí Vysočan a Hloubětína na Praze 9. Název projekt získal podle někdejší továrny Elektra, která byla zaměřena na výrobu rozmanitých elektrosoučástek. Celý projekt tak bude respektovat charakter místa, jeho historii i okolní zástavbu. Nyní se zde staví pod dozorem developera...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array