Zámecký Dvůr

Zámecký Dvůr
Adresa V areálu zámeckého dvora, Vinoř, Praha 9
K nastěhování od projekt v přípravě
Velikost jednotek 1+kk - 5+kk
Plocha (od - do) 32 - 118 m2
Sekyra Group

O projektu:

Developerská společnost Sekyra Group připravuje nový rezidenční projekt, který nese název Zámecký dvůr. Projekt se nachází v objektu Vinořského zámku na Praze 9–Vinoři. Zámek dnes není volně přístupný veřejnosti a část objektu využívá armáda. V místě nevyužívaného zámeckého dvora, který se nachází v těsné blízkosti parku, postaví developerská firma šest bytových domů se dvěma nadzemními podlažími a obytným podkrovím.

Byty:

Rezidenční projekt bude zahrnovat byty v dispozicích 1+kk až po komfortní 5+kk. Bytové jednotky budou nabízeny ve velikosti od 32 m2 do 118 m2. Každá bytová jednotka bude mít buď vlastní balkon, nebo terasu. Parkování bude řešeno díky společným podzemním garážím, k dispozici bude také omezený počet vlastních garáží. Celý komplex je obestaven obvodovým zdivem. Kromě toho je uvnitř dvora navržena dostavba solitérními objekty, zachovány zůstanou také nynější budova, špýchar a vstupní brána, aby byl celý projekt uzavřen. V blízkosti vstupní brány se nachází budova s arkádami, která bude rekonstruována a následně by měla vytvořit dobré podmínky pro nebytové účely. Developer by tuto budovu po opravě rád využil pro penzion s restaurací a bowlingem. Další nevyužívané objekty, které měly dříve za účel skladování, budou zbourány a na jejich místě budou vybudovány nové objekty formou vnitrobloku. Bytové jednotky v centru objektu budou vytápěny pomocí samostatné plynové kotelny, ostatní budovy budou vytápěny samostatnými kotli pro jednotlivé sekce. Množství zeleně v areálu bude zachováno a vkusně rozšířeno.

Lokalita:

Developerský projekt Zámecký Dvůr se nachází na území současného zámku ve Vinoři na Praze 9. V okolí areálu se rozkládá především park, v němž nalezneme také Biologický park. Ve vzdálenosti pěti minut chůze se nalézá Vinořské náměstí s kostelem Povýšení svatého Kříže. Na hlavní silnici s názvem Mladoboleslavská, která je vzdálena pět minut od objektu, je autobusová zastávka Vinořský hřbitov. V okolí náměstí se nachází mateřská školka, základní škola, knihovna Vinoř a pošta. Další základní škola se nachází na ulici Živanická, která je vzdálena pět minut chůze. Ve stejném dosahu se nalézá také restaurace Hoffmanův dvůr. Další restaurace jako například U Černínů nebo restaurace Pod Vinořským zámkem jsou situovány ve vzdálenosti pěti minut při hlavní silnici. Nedaleko je také obchod Norma k.s. či rybníky Malá a Velká Obůrka nebo naučná stezka Vinoř – Jenštejn.

Podobné nabídky

115x
Novostavba Harfa Yard prodej bytů Praha 9 - Libeň

Harfa Yard

Kovářská, Libeň, Praha 9

2Q/2022

O projektu: V roce 2020 začne v pražské čtvrti Libeň výstavba bytového komplexu Harfa Yard, umístěného do bezprostřední blízkosti O2 areny, nabízející 28 bytů. Termín dokončení výstavby byl stanoven na 2. čtvrtletí roku 2022. Na vzhledu projektu se podílel světově známý český výtvarník a architekt Bořek Šípek, známý pro své skleněné objekty....

Novostavba Domy Na Pramenech prodej bytů Praha 9 - Čakovice

Domy Na Pramenech

Kostelecká, Čakovice, Praha 9

2021

O projektu: Jednotná zástavba 77 elegantních domů a dvojdomů vyroste na pomezí Čakovic, Letňan a Ďáblic a uspokojí každého, kdo hledá funkční a nadčasové bydlení. Cílem investora BPD Development bylo vytvořit bezpečné místo s dostatkem soukromí a bezstarostnou sousedskou atmosférou. Architektonický návrh vzešel z per architektů z ateliéru ADR –...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array