Zborovská 6

Zborovská 6
Adresa Zborovská, Smíchov, Praha 5
Počet jednotek 13
K nastěhování od 2016 (vyprodáno)
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 26 - 76m2
ACORD INVEST S.R.O.

O projektu:

Překrásný výhled na řeku Vltavu či dokonce na Pražský hrad nabízí developerský projekt Rezidence Zborovská 6 s celkem třinácti novými byty. Situován je do prostředí pražského Smíchova v katastrálním území Prahy 5. Jedná se nikoli o novostavbu, ale rekonstrukci stávajícího staršího domu o osmi nadzemních podlažích. Vzhledem k tomu, že nejde o nový dům, je maximální snahou zachovat původní genius loci stavby, což se týká všech původních, historických a uměleckých prvků. V případech, že již nelze zachovat původní prvky, protože nevyhovuje jejich technický stav, pořizují se jejich identické repliky. Ovšem podlahy, dveře a okna jsou všechna nová, totéž platí i o rozvodech. Dům má bezbariérový výtah. Datum dokončení stavby bude stanoveno. Developerem a prodejcem je společnost Acord Invest s.r.o.

Byty:

Kromě nových bytů o plošných dispozicích 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk a celkové rozloze pohybující se od 26 m2 do 76 m2 se v domě Rezidence Zborovská 6 nalézají i komerční prostory v prvním nadzemním podlaží. Konkrétně jde o šest různě velkých prostor od 25,7 m2 do 200 m2. Ceny bytů a komerčních prostor jsou k dispozici na vyžádání u developera. Všechny byty kromě těch s dispozicemi 2+kk mají buď balkon, nebo terasu. Samozřejmostí je samostatná sklepní kóje pro každý byt. Parkování je zajištěno v modrých zónách na ulici.

Standardy novostaveb odpovídají vysoké úrovni. V novém domě se osazují celodřevěná špaletová okna s izolačním dvojsklem z vnější strany. Pokládají se třívrstvé parkety DUB GENT Home, City Rustikál, které jsou lepeny na podkladě. Obytné místnosti oddělují interiérové dveře Sapeli buď v plné, nebo v prosklené variantě. Topení zajišťují elektrická akumulační topná tělesa na zeď, v koupelně je otopný žebřík ANIMA. Výbavu koupelny a WC zajišťují umyvadlové a vanové baterie Roca, ovládací tlačítko pro závěsné WC Tece, dále vana Kaldewei, sprchová vanička ANIMA, sprchový set Grohe, závěsné WC se sedátkem Duraplast VITRA, dlažba a obklady FINEZA. Nechybí osvětlení LED pásem a bodové osvětlení v podhledu v koupelně. Součástí koupelny je sprchový kout Hüppe Next s rohovým vstupem a hlavová sprcha Optima. V rámci elektroinstalace se montují zásuvky vypínače Schneider electric buď v bílé, nebo metalické šedé barvě.

Lokalita:

Developerský projekt Rezidence Zborovská 6 nabízí velmi příjemné bydlení na Praze 5 ve čtvrti Smíchov. Obytný komplex se nalézá přímo na Zborovské ulici číslo 6. Nabízí opravdu výborné dopravní spojení, pouhou minutu cesty od domu najdete stanici tramvaje Zborovská. Staví zde tramvajové linky číslo 1, 4, 5, 7, 10, 12, 16, 20, 21. Nedaleko (cca 7 minut tramvají číslo 4 nebo 5) je Smíchovské vlakové nádraží, o minutu kratší je dojezd na autobusové nádraží Na Knížecí, odkud odjíždějí dálkové autobusové linky.

V okolí najdete pestré kulturní vyžití. Pouhých 13 minut tramvají číslo 4, 10, 16 nebo 21 se nalézá muzeum ve vile Bertramce, kterou proslavil pobytem rakouského skladatele Wolfganga Amadea Mozarta. Chcete-li si vyrazit do kina, nejblíže se nachází Cinema City na Plzeňské ulici. Docházková vzdálenost je pouhých 7 minut. Když zatoužíte po divadle, vydejte se do smíchovského Švandova divadla vzdáleného jenom 10 minut jízdy některou z linek tramvají 9, 12, 15 nebo 20. Na ples či jinou akci si můžete zajít do Národního domu na Smíchově, který stojí uprostřed Náměstí 14. října pouhou minutu chůze od domu. Narazíte tu i na pobočku Městské knihovny.

Milovníky přírody potěší blízkost Petřínských sadů, jsou od rezidenčního objektu vzdáleny jenom 11 minut pěší chůze. V docházkové vzdálenosti 10 minut se nachází nový smíchovský park Sacré Coeur. V okolí Zborovské 6 najdete celou řadu sportovišť pro veřejnost. Jsou zde hned dvě fitness pro ženy – 12 minut chůze vzdálené Contours v ulici Na Zatlance a 3 minuty vzdálené Ladies fitness v ulici Svornosti. Další možností nabízí sportovní areál Mrázovka s dojezdovou vzdáleností 21 minut tramvají, dojedete sem některou z linek číslo 4, 10, 16 nebo 21. O péči praktického lékaře můžete požádat v Poliklinice Medifin v Kartouzské ulici. Dopravíte se sem bez potíží pěšky za 7 minut. Mateřská škola se nachází na Náměstí 14. října, kam dojdete za 3 minuty. Do základní školy mohou děti chodit v Kořenského ulici v docházkové vzdálenosti 5 minut. Rezidenti si nemohou stěžovat ani na nedostatek nákupních možností. Jejich potřeby pokryjí dvě nákupní centra, a to OC Nový Smíchov a Zlatý Anděl. Dostanou se k nim klidnou procházkou za 6 minut.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

371x
Novostavba Rezidence Stakonická prodej bytů Praha 5 - Smíchov

Rezidence Stakonická

Stakonická, Smíchov, Praha 5

říjen 2018

O projektu: Rezidence Strakonická je umístěn na Strakonické ulici v Praze v katastrálním území Smíchov. Je to v podstatě dům o 7 podlažích, který byl vystavěn na počátku 20. století a momentálně je rekonstruován. Dokončení jeho výstavby nebo chcete-li rekonstrukce je plánováno na 24. 10. 2018. Celkově se jedná o 28...

1513x
Novostavba Klamovka Gardens prodej bytů Praha 5 - Smíchov

Klamovka Gardens

Holečkova, Smíchov, Praha 5

2019

O projektu: Projekt Klamovka Gardens je situován v Holečkově ulici v Praze 5 na Smíchově. Celkem bude vybudováno 116 bytů, které nabídnou dispozice od 1+KK až 4+KK. Součástí bytového komplexu je i podzemní parkoviště, které vyřeší nedostatek parkovacího prostoru v okolí. Byty jsou rozděleny celkem do 5 budov (A - 17 bytů, B - 26 bytů, C -...

1846x
Novostavba Rezidence Na Bertramce prodej bytů Praha 5 - Smíchov

Rezidence Na Bertramce

Mozartova, Smíchov, Praha 5

2017 (ihned)

O projektu: Společnost Central Group zvolila pro svůj rezidenční projekt lukrativní část Prahy, kterou je Mozartova ulice na Praze 5 Smíchově. Rezidence Na Bertramce bude díky umístění v parku obklopena bujnou vegetací, navíc přímo proti usedlosti Bertramka, která patří v Praze k legendárním. Dokončený projekt představuje celkem 41 bytů...

1761x
Novostavba Polygon Barrandov prodej bytů Praha 5 - Hlubočepy

Polygon Barrandov

Štěpařská, Hlubočepy, Praha 5

zima 2018

O projektu: Na podzim roku 2017 zahájí společnost V Invest CZ a.s. výstavbu moderní šestipodlažní rezidenci vhodnou pro studentské bydlení, která nabídne celkem 97 ubytovacích jednotek s dispozicemi 1+KK až 4+KK. Součástí objektu budou i 4 prostory, které budou určeny pro komerční účely. U prvního nadzemního podlaží budou moci majitelé každé...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist