Zelený Botič

Zelený Botič
Adresa Práčská, Záběhlice, Praha 10
K nastěhování od leden 2013 (vyprodáno)
Počet jednotek 217
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 43 - 109 m2
Geosan Development a.s.

O projektu:

Nabízíme světlé zděné byty 1 +kk až 4 + kk v terasových viladomech nacházejících se na Praha 10 v Záběhlicích, ul. Nad Meandry. Krásné výhledy do zeleně. Nabídka zkolaudovaných nových bytů (1+kk až 4+kk) v atraktovní lokalitě v zeleni v atypických kaskádových novostavbách s terasami a lodžiemi. U bytů 2+kk a větších garážové stání v marketingové akci 1.210,- Kč. V bytech jsou dřevěná eurookna, plovoucí podlahy, designová koupelna, prostorná chodba pro vestavěnou skříň. Lze dokoupit sklep, garážové stání za akční cenu 1.210,- Kč. Byt se nachází v atraktivní lokalitě v zeleni u Botiče, nedaleko se jsou cyklostezky vedoucí k přehradě Hostivař. V docházkové vzdálenosti je sportovní areál Hamr, základní a mateřská škola, nákupní centrum Hostivař. Nedaleko se nachází zastávka autobusu a cca 7 min metro Skalka.

Lokalita:

Dostupnost lokality je zajištěna prostřednictvím MHD a to autobusové zastávky Záběhlická škola a to linek č. 101 a 138 (Skalka, Strašnická). Projekt je výborně dostupný i do centra města a na jižní spojku, popř. dálnici. Nespornou předností nového projektu je veškerá občanská vybavenost (nákupní centrum Park Hostivař, ale i nedaleká nákupní a zábavním centra Eden a Chodov). Dále blízkost mateřské, základní i střední školy a především blízkost zdravotnických zařízení (Poliklinika Zahradní město). Navíc také sportovní centrum Hamr (tenis, squash, aerobic, atd.), plavecký stadion Slavia, atd.

Podobné nabídky

4544x
Novostavba Rezidence Štěrboholy prodej bytů Praha 10 - Štěrboholy

Rezidence Štěrboholy

Pod areálem, Štěrboholy, Praha 10

07/2020

O projektu: Developerský projekt Rezidence Štěrboholy umožní novým majitelů bytů bydlení v klidné vilové čtvrti, v blízkosti přírody, a přitom s širokou infrastrukturou – veškeré, pro obyvatele potřebné veřejné služby - například doprava, energetika, školství, zdravotnictví. Uvedený projekt s moderní architekturou tvoří tři samostatné...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist