Živé Letňany

Živé Letňany
Adresa Beranových, Letňany, Praha 9
K nastěhování od 2016 (vyprodáno)
Počet jednotek 94
Velikost jednotek 1+kk - 3+kk
Plocha (od - do) 33 - 85 m2
Landia Management s.r.o.

O projektu:

Na Praze 9 v Letňanech právě vzniká nový bytový komplex Živé Letňany poskytující širokou nabídku zahrnující 94 nových bytů. Rezidenční resort kombinuje komfortní a moderní nové bydlení, zázemí pro společenský život i soukromí a atraktivní cenu. Umístění bytového komplexu zajišťuje veškeré výhody života ve velkoměstě a zároveň klid a soukromí poskytované městskou částí plnou zeleně. Název projektu je odvozen od konceptu aktivního tepajícího života této městské části, prolínání všech věkových skupin aktivních lidí a jejich odlišných způsobů života. A právě aktivní lidé mají naplnit poslání i název projektu. Byty jsou vhodné jako start do samostatného života mladých lidí, ale také jako start pro budování dlouhodobého zázemí rodin s dětmi. Součástí rezidenčního resortu jsou venkovní i krytá parkovací stání, množství zelených ploch a relaxačních zón nacházejících se v areálu. Na základě minimalizování množství a ploch společných prostor dochází k minimalizaci společných energií a díky tomu také k velkému snížení provozních nákladů na bydlení. Autorem projektu je developerská společnost Landia Management. Dokončení výstavby je plánováno na jaro 2016.

Byty:

Developerský projekt Živé Letňany nabízí 94 nových bytů o dispozicích 1+kk až 3+kk, jejichž součástí jsou i balkony, terasy a lodžie. Užitná plocha nových bytů představuje plochu o rozměrech 32,80 m2 až 84,90 m2. K některým bytům náleží i případná komora na patře. Byty mají k dispozici parkovací stání. K ceně bytových jednotek je však potřeba připočíst cenu za parkovací stání, a to v ceně 80 000 Kč bez DPH pro většinu bytů 1+kk až 3+kk, k vybraným bytům o dispozicích 3+kk je nutné přičíst cenu 95 000 Kč bez DPH za rozšířené parkovací místo. Vybírat můžete z bytů cenově se pohybujících od 1 482 000 Kč do 4 390 000 Kč včetně DPH.

Lokalita:

Okolí novostaveb Živé Letňany situovaných v městské části Praha 9, Letňany se pyšní výbornou dopravní dostupností. Do centra se můžete dopravovat pomocí městské hromadné dopravy či vlastního auta. Ve vzdálenosti 5 minut jízdy autobusem leží stanice metra Letňany. Využít můžete i autobusy nebo tramvaj. Do centra se dostanete do 20 minut. V okolí komplexu najdete mateřskou i základní školu, obchody a supermarket, restaurace, pizzerii, vinárny i multikino. Za většími nákupy se můžete vydat do obchodního centra Letňany s multiplexem CinemaCity, fitness centrem nebo větrným tunelem pro indoor skydiving. Ve volném čase můžete navštívit Aeroklub Praha Letňany. Letňany potěší i milovníky přírody. Milovníci romantických procházek, sportu či odpočinku a relaxace se mohou vydat do Letňanského lesoparku, kde se můžete věnovat běhání, cyklistice či in-line bruslení. Za ledním bruslením na pravé ledové ploše můžete zamířit do haly Ice Arena.

Podobné nabídky

1251x
Novostavba Harfa Yard prodej bytů Praha 9 - Libeň

Harfa Yard

Kovářská, Libeň, Praha 9

2Q/2022

O projektu: V roce 2020 začne v pražské čtvrti Libeň výstavba bytového komplexu Harfa Yard, umístěného do bezprostřední blízkosti O2 areny, nabízející 28 bytů. Termín dokončení výstavby byl stanoven na 2. čtvrtletí roku 2022. Na vzhledu projektu se podílel světově známý český výtvarník a architekt Bořek Šípek, známý pro své skleněné objekty....

1421x
Novostavba Domy Na Pramenech prodej bytů Praha 9 - Čakovice

Domy Na Pramenech

Kostelecká, Čakovice, Praha 9

2021

O projektu: Jednotná zástavba 77 elegantních domů a dvojdomů vyroste na pomezí Čakovic, Letňan a Ďáblic a uspokojí každého, kdo hledá funkční a nadčasové bydlení. Cílem investora BPD Development bylo vytvořit bezpečné místo s dostatkem soukromí a bezstarostnou sousedskou atmosférou. Architektonický návrh vzešel z per architektů z ateliéru ADR –...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array