Živé Letňany

Živé Letňany
Adresa Beranových, Letňany, Praha 9
K nastěhování od jaro 2016 (vyprodáno)
Počet jednotek 94
Velikost jednotek 1+kk - 3+kk
Plocha (od - do) 33 - 85 m2
Landia Management s.r.o.

O projektu:

Na Praze 9 v Letňanech právě vzniká nový bytový komplex Živé Letňany poskytující širokou nabídku zahrnující 94 nových bytů. Rezidenční resort kombinuje komfortní a moderní nové bydlení, zázemí pro společenský život i soukromí a atraktivní cenu. Umístění bytového komplexu zajišťuje veškeré výhody života ve velkoměstě a zároveň klid a soukromí poskytované městskou částí plnou zeleně. Název projektu je odvozen od konceptu aktivního tepajícího života této městské části, prolínání všech věkových skupin aktivních lidí a jejich odlišných způsobů života. A právě aktivní lidé mají naplnit poslání i název projektu. Byty jsou vhodné jako start do samostatného života mladých lidí, ale také jako start pro budování dlouhodobého zázemí rodin s dětmi. Součástí rezidenčního resortu jsou venkovní i krytá parkovací stání, množství zelených ploch a relaxačních zón nacházejících se v areálu. Na základě minimalizování množství a ploch společných prostor dochází k minimalizaci společných energií a díky tomu také k velkému snížení provozních nákladů na bydlení. Autorem projektu je developerská společnost Landia Management. Dokončení výstavby je plánováno na jaro 2016.

Byty:

Developerský projekt Živé Letňany nabízí 94 nových bytů o dispozicích 1+kk až 3+kk, jejichž součástí jsou i balkony, terasy a lodžie. Užitná plocha nových bytů představuje plochu o rozměrech 32,80 m2 až 84,90 m2. K některým bytům náleží i případná komora na patře. Byty mají k dispozici parkovací stání. K ceně bytových jednotek je však potřeba připočíst cenu za parkovací stání, a to v ceně 80 000 Kč bez DPH pro většinu bytů 1+kk až 3+kk, k vybraným bytům o dispozicích 3+kk je nutné přičíst cenu 95 000 Kč bez DPH za rozšířené parkovací místo. Vybírat můžete z bytů cenově se pohybujících od 1 482 000 Kč do 4 390 000 Kč včetně DPH.

Lokalita:

Okolí novostaveb Živé Letňany situovaných v městské části Praha 9, Letňany se pyšní výbornou dopravní dostupností. Do centra se můžete dopravovat pomocí městské hromadné dopravy či vlastního auta. Ve vzdálenosti 5 minut jízdy autobusem leží stanice metra Letňany. Využít můžete i autobusy nebo tramvaj. Do centra se dostanete do 20 minut. V okolí komplexu najdete mateřskou i základní školu, obchody a supermarket, restaurace, pizzerii, vinárny i multikino. Za většími nákupy se můžete vydat do obchodního centra Letňany s multiplexem CinemaCity, fitness centrem nebo větrným tunelem pro indoor skydiving. Ve volném čase můžete navštívit Aeroklub Praha Letňany. Letňany potěší i milovníky přírody. Milovníci romantických procházek, sportu či odpočinku a relaxace se mohou vydat do Letňanského lesoparku, kde se můžete věnovat běhání, cyklistice či in-line bruslení. Za ledním bruslením na pravé ledové ploše můžete zamířit do haly Ice Arena.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

5302x
Novostavba Vivus Kolbenova prodej bytů Praha 9 - Vysočany

Vivus Kolbenova

Kolbenova / Na Černé strouze, Vysočany, Praha 9

2022

O projektu: V Praze 9-Vysočanech vznikne na místě bývalých továrních hal ČKD nový developerský projekt Vivus Kolbenova. Po zbourání hal někdejšího strojírenského gigantu se bude stavět v prostoru mezi ulicemi Kolbenova a Na Černé strouze. Projekt, který bude dílem společnosti Pankrác, a.s., vznikne v příštích letech...

395x
Novostavba Nová Elektra prodej bytů Praha 9 - Hloubětín

Nová Elektra

Poděbradská/U Elektry, Hloubětín, Praha 9

bude stanoveno

O projektu: Nový developerský projekt Nová Elektra se rodí na pomezí Vysočan a Hloubětína na Praze 9. Název projekt získal podle někdejší továrny Elektra, která byla zaměřena na výrobu rozmanitých elektrosoučástek. Celý projekt tak bude respektovat charakter místa, jeho historii i okolní zástavbu. Nyní se zde staví pod dozorem developera...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array