Developerské projekty Praha 1: Rezidence Obecní Dvůr - Společnosti Svoboda & Williams se díky jejich developerskému projektu nazvanému Rezidence Obecní Dvůr, podařilo skloubit historii se současnými trendy bydlení. Naprosto unikátní bydlení v centru Starého města, což je městská část patřící pod Prahu 1, se nachází na ulici U Obecního dvora. Tento obytný komplex nabízí 12 jedinečných rezidenčních bytů, rozmístěných do tří zrekonstruovaných, historických budov a jedné novostavby. Ty jsou situované kolem soukromého areálu zeleného dvora, který je určen pro rezidenty. V tomto projektu se jedná o jedno až tří patrové rezidence o velikostech 131 m2 až 412 m2. Dokončení celého projektu je naplánované na zimu 2015.
Projekt Keplerova 10 představuje zrekonstruovaný činžovní dům na ulici Keplerova na Hradčanech, v městské části Praha 1. Developerský projekt společnosti DBD Group s.r.o. tak nabízí 7 nových bytů, včetně jednoho ateliéru, který disponuje 78 metry čtverečními a terasou o rozloze 40 metrů čtverečních. Tyto bytové jednotky splňují ty nejmodernější standardy bydlení. Byty jsou situačně řešeny v dispozicích 2+kk – 6+kk, s velkorysou užitnou plochou 61 m2 – 214 m2 a nastěhovat se do nich je možné ihned. Bytový komplex je vybaven novým výtahem a sklepními prostorami. Parkovacími je řešeno stáními přímo v domě.
Rezidence QUADRIO se řadí mezi špičku nadstandardních developerských projektů v Praze 1. Novostavba se nachází na ulici Purkyňova – Národní, v městské části Staré Město. Nabízí celkem 18 nových bytů s dispozicemi 2+kk - 4+kk a 4+1. Developer Svoboda & Williams s.r.o. byl při plánování velkorysý, protože všechny byty mají balkony a lofty v nejvyšších patrech disponují dokonce střešními terasami. Byty mají velké užitné plochy – 42 m2 – 172 m2. Rezidenční projekt se skládá ze čtyř objektů, jež tvoří multifunkční komplex s moderními kancelářskými prostorami, včetně obchodní pasáží. K nastěhování byly tyto byty připraveny již na podzim 2014.
Další developerské projekty v Praze 1: La Corte, Palác Dlouhá, Rezidence Poříčí, Rezidence Soukenická, Míšeňská 7, Art Rezidence U Divadla, Mostecká 21,

Developerské projekty Praha 2 :
Byty u Botanické Zahrady - Developerský projekt společnosti PROFESSIONALS s.r.o. představil již v říjnu 2013, kdy byly nové byty předány do užívání, svůj nový počin a to v podobě komplexně zmodernizovaného cihlového domu v blízkosti nábřeží a Botanické zahrady. Zrekonstruovaný historický objekt ze sedmnáctého století tak nabízí 18 nových bytů, v klasických dispozicích 1+kk – 4+kk. Velikostně se pohybují od 43 m2 až po 96 m2. Byty u Botanické Zahrady se nachází na ulici Vyšehradská, v lukrativní městské čtvrti Nové Město, které spadá pod Prahu 2. K bytům patří sklepy a je zde i možnost dokoupení parkovacích stání.
Byty Vyšehradská (Benti) - Rozsáhlá rekonstrukce bytového domu na ulici Vyšehradská na Novém Městě, spadající pod Prahu 2, proběhla již v červenci 2012 a v červenci 2013 byla budova zkolaudovaná. Díky developerskému projektu společnosti BENTI spol. s r.o. tak vzniklo 18 nových bytů, které jsou připraveny k okamžitému nastěhování. Dům je tvořen čtyřmi podlažními a dvěma křídly s moderními byty, které se mohou pochlubit dispozicemi 1+kk – 3+kk. Z toho jsou 2 mezonety a 1 ateliér, s užitnou plochou 35 m2 – 93 m2. V uzavřené dvorní části je celkem 13 parkovacích míst, z nichž dvě parkovací místa jsou určeny pro osoby s omezenou schopností pohybu.
Ostatní developerské projekty z Prahy 2: Rezidence Trojická, Rezidence Vinohradská 33, Rezidence u Pekaře, Rezidence Korunní 62, Rezidence Londýnská,

Developerské projekty Praha 3 :
Alfarezidence je situován na ulici Olgy Havlové, v poklidné části Prahy 3 ve starodávné čtvrti Žižkov. Developerský projekt, který představila společnost Metrostav Development a.s., je obytný komplex o čtyřech podlažích, neformálně rozdělený do tří částí – první, veřejná část reprezentuje, druhá poloveřejná zahrnuje prostor mezi domy a třetí polosoukromá zóna v podobě obytných dvorů se zahradní úpravou, představuje relaxační zónu pro majitele bytů v daném domě. Do bytů o velikosti 2+kk – 4+kk s užitnou plochou 46 m2 – 120 m2, k nimž patří balkony, terasy či předzahrádky, je možné se nastěhovat ihned.
Jiné developerské projekty na Praze 3: Byty Koněvova 126, Vitkovia I., Žižkov City, Rezidence Vítkovka, Rezidence Štítného 28, Na Vackově, Tulipa Třebešín, V Zahrádkách, Residence Garden Towers, Rezidence Vinohrad, Panorama Pražačka, Byty Vítkov, Rezidence Prokopova, Rezidence Flora, Rezidence Baranka, Central Park Praha, Rezidence Zlatice, Rezidence Jeseniova, Půdní byty Žižkov, Rezidence Lucemburská, Koti Victoria, Rezidence U Jiřího z Poděbrad,

Developerské projekty Praha 4 :
Rezidence Oktagon - Od července 2014 je možné se nastěhovat do Rezidence Oktagon, kterou představuje díky svému developerskému projektu společnost Pražská správa nemovitostí, spol. s r.o. Jedná se o celkovou rekonstrukci rohového činžovního domu, nacházejícího se na ulici Branická, v městské čtvrti Braník na Praze 4. Budova je koncipována jako zděný trojtakt, který je rozdělen na soukromou a administrativní část. Rezidence zahrnuje celkem 16 bytových jednotek, z nichž 12 je nových bytů, 1 ateliér, 1 kancelář a 2 obchody. Byty mají dispozice 1+kk – 3+kk o velikosti 26 m2 – 95 m2. K projektu patří také zahrada.
Rezidence Nad Studánkou představují dva rezidenční bytové projekty nedaleko parku Jezerka a divadla Na Jezerce a to na ulici Nad studánkou v Nuslích, spadající pod Prahu 4. Oba domy prošly kompletní rekonstrukcí a nabízejí 21 nových bytů o dispozicích 1 + kk - 4 + kk s užitnou plochou 31 m2 – 98 m2. Společnost ATLANTIC reality tento svůj developerský projekt zkolaudovala již v lednu 2014. Parkování je zabezpečené parkovacím místem přímo před domem nebo v blízkém okolí nebo je zde možnost zakoupení garážového stání v nedaleké rezidenci Horní.
Opportunity - Na ulici Babická v městské části Babice na Praze 4, byl v březnu 2015 zkolaudovaný bytový dům, čítající celkem 52 nových bytů. Developerský projekt Opportunity je dílem společnosti Skanska Home Center. Byty se mohou pochlubit nejenom vysoce moderním pojetím, ale i velkorysostí, co se metrů čtverečních týká. Bytové jednotky o klasických dispozicích 1+kk – 5+kk se tak mohou pyšnit užitnou plochou 37 m2 – 119 m2. Mimo bytů jsou k dispozici i dva ateliéry. Celý dům s bytovými jednotkami byl poskytnut k nastěhování na jaře 2015.
Nad Ryšánkou - Moderní bydlení představuje developerský projekt společnosti ATC DEVELOPMENT a.s., nazvaný podle ulice Nad Ryšánkou, ve které se nachází, konkrétně na Zeleném pruhu na Praze 4. V moderní novostavbě je k dispozici celkem 19 nových, luxusních bytů o dispozicích 1+kk - 4+kk s užitnou plochou 48 m2 - 120 m2. Byty jsou opatřeny lodžiemi a terasami. Součástí obytného domu je i 25 parkovacích stání v podzemní garáži a tři venkovní stání pro hosty. Byty jsou již od zimy 2014 připraveny k nastěhování.
Zbývající developerské projekty Praha 4: Podolské schody, Modřanský háj, Bydlení Na Beránku, Byty Brumlovka, U Michelského mlýna, Obytný soubor Na Křtině, ArtDec Michle, BelariePark II, Milíčovský háj – Lesní, Sadová, Byty Vokáčova, Rezidence Modřanka, Rezidence U Vyšehradu, V Jehličí, Rezidence Zátiší Hodkovičky, Staromodřanská Rezidence, Rezidence Klaudiánka, Rezidence Vrtilka, Nové byty Kamýk, Na Lhotách, Byty Ctiradova, Rezidence Újezd, Byty U Dubu, Rezidence Letokruhy, Residence Pod Stárkou, Rezidence Chodov, Rezidence Jitřní, Viladomy Milíčovský les, Nad Podolskou vodárnou, Viladům Branická vyhlídka,KOTI Hyacint Modřany, KOTI Braník, Viladům Chodov, U Cukrovaru, Liberty Building, Vivus Pankrác, Vivus Kamýk, Statek Šeberov, Rezidenční vila Višňová, Affinity Chodov, Opportunity, Rezidence Nad Studánkou, Rezidenční park Baarova, Rezidence Kavčí Hory, Zahrady Opatov, Rezidence Jezerka, Rezidence Nová Michle, Pod Tyršovým vrchem, Rezidence Jivenská, Rezidence Cholupice, Bydlení ERWIN,

Developerské projekty Praha 5 :
Smart Byty - Společnost Trigema Development s.r.o. zaštiťuje svůj developerský projekt nazvaný Smart Byty. Jeho realizace probíhá v současnosti a to ve dvou etapách, kdy ukončení obou dvou etap je plánováno na květen 2016. V rámci projektu budou postaveny dva bytové domy, nacházející se na ulici Petržílkova v městské čtvrti Nové Bučovice, spadající pod Prahu 5. V celém komplexu tak vznikne 270 nových bytů, které budou mít klasické dispozice 1+kk – 4+kk. Jejich užitná plocha se pohybuje v rozmezí 29 m2 – 141 m2. Projekt také počítá se sklepy, zahradami, terasami či balkony. K dispozici budou i garážová stání.
Výhledy Barrandov je novostavba, která je k nalezení na ulici Werichova v městské části Barrandov na Praze 5. Developerský projekt společnosti EKOSPOL a.s. představuje dva vysoce moderní, devítipodlažní bytové domy, v nichž bude celkem 290 nových bytů, které budou zastupovat klasické dispozice 1+kk – 5+kk, s užitnou plochou 32 m2 – 119 m2. Ukončení stavby je naplánované na léto 2016. Bytové jednotky budou doplněny balkony nebo terasami, anebo obojím. Novostavba se vyznačuje v horních podlažích kaskádovitým postupným stylem. K dispozici je také až 264 garážových stání. Dostatek parkovacího místa nabízí i místo před domem.
Ostatní developerské projekty na Praze 5: Rezidence Waltrovka, Na Štěpánce, Slunečné Terasy, Residence Výhledová, Barrandov Hills, Rezidence Aurum, Kaskády Barrandov VI, Britská čtvrť V, Rodinné domy Lipence, Britská čtvrť VI, Rezidence Sacre Coeur 2, Družstevní byty Stodůlky, Britská čtvrť IV, Rezidence Spiritka, Rezidence Podbělohorská, Arbesova Rezidence, Nad Motolským hájem II, Trio residence, Rezidence Holečkova, Art Club Praha Lipence, Byty Preslova, Byty Pecháčkova 3, Barrandovská skála, Rezidence Hřebenky Z, Rezidence Trilobit, Sky Barrandov, Vily Chuchle, Terasy Šmukýřka, Byty Vivus Luka,Senior rezidence Klamovka, Rezidence Sobín, Byty Kroftova 8, Vily Diamantica, Rezidence Janáčkovo nábřeží, Smíchov City, Bydlení Vidoule, .142 Radlická, Kesnerka living, Cubic House, Lofty Lochkov, Nové byty, Metropole, Praha 5, Rezidence Cibulka, Rezidence Na Hřebenkách, Byty Nový Zličín, Devonská Barrandov, Výhledy Barrandov, Viladům Salomonka, Koti Green Motol, Rezidence Na Farkáně, Anděl Na Zatlance, Pod Ladronkou, Byty Semmering , Rezidence Hlubočepy, Vila dům Blaženka, Botanica – V. etapa, Rezidence Smíchov, Vila Hřebenka, U Nikolajky 10, Bytový dům Na Popelce, Villa City View, Rezidence U Lva, Rezidence Pod Bertramkou, Byty Hřebenky Praha 5, Terasy Radotín, Rezidence Dívčí hrady, Bytový dům Na Pomezí, Svět Na Pláni, Rezidence Stodůlky, Jinonická Vyhlídka, Rezidence Na Malvazinkách, Byty Na Radosti, Kaskády Barrandov V,

Developerské projekty Praha 6 :
Rodinné domy Nebušice - Na ulici Na Malé Šárce v Nebušicích, v katastrálním území Prahy 6, se nachází developerský projekt nazvaný Rodinné domy Nebušice, které jsou k dispozici k okamžitému nastěhování. Jedná se o počin společnosti ORCO Group, který představuje 29 luxusních rodinných vil. Domy jsou velikostně řešeny velmi velkoryse, co se metrů čtverečních týká – 129 m2 – 309 m2. Byty v nich mají dispozice 4+kk – 6+kk. K novostavbám náleží také rozlehlá zahrada o výměře od 107 m2 do 435 m2. Domy jsou nabídnuty nejen k prodeji, ale i k pronájmu.
Rezidence Pod Juliskou - Nově postavený areál bytových domů s garážemi a terasami je umístněný v klidné, rezidenční části Dejvic na Praze 6 v ulici Pod Juliskou, v blízkosti parku Stromovka. Tento developerský projekt společnosti CRESTYL real estate s.r.o. nabízí luxusní bydlení v domech o různých velikostech a to od 73 m2 až po 121 m2. Bytové jednotky mají dispozice 2+kk – 4+kk. Terasy, patřící k domům, mají rozměry 54 m2 – 105 m2. K bytům je možné dokoupit i podzemní garážové stání a sklepy. Domy jsou opatřeny kamerovými systémy v garážích a elektrickým vrátným s videotelefonem.
Zrealizovány developerské projekty z Prahy 6: Rezidence Lysolaje, Pod Hvězdou, Zengrova Villa, Byty Veleslavínská, Rezidence Bělohorská, Nové byty Dejvice, Royal Triangle, Top´ Rezidence, Projekt Evropská, Rodinné domy Lysolaje, Dubová Alej, Velká Brána, Domy Výtvarná Linie, Rezidence Nikoly Tesly, Bytový dům Za Školou – Byty Suchdol, Dům nad Marjánkou, Rezidence Moderna, VILLA CHARLES, Rezidence Na Santince, Viladomy Veleslavín, Fastrova 7, Bytový dům Bílá Hora, Rezidence Pod Juliskou, Byty Bubeneč, Bella Vita, Vila Verde, Rezidence Jiviny, Viladům Velvarská, Bydlení Liboc, Rezidence Podbaba

Developerské projekty Praha 7 :
Rezidence U Studánky 18 - Společnost PS Construct s.r.o. představuje svůj neobvyklý developerský projekt, který plánuje ukončit v prosinci 2015. Na ulici U Studánky v městské části Bubeneč na Praze 7, se rozhodla tato společnost zrekonstruovat historický dům postaveny v roce 1893. Tento dům prošel komplexní rekonstrukcí, díky níž vzniklo 51 nových bytů. Na výběr jsou bytové jednotky od 1+kk až po 10+1 pro ty nejnáročnější. Nejmenší byt (ateliér) má plochu o rozměrech 20 m2. Největší má rozměry 101 m2. Neobvyklý je projekt v možnostech rozšiřování nejenom velikostně, ale i dispozičně. Skončit se tak dá až na 10+1 a to díky spojování jednotek. Některé z bytů jsou vybaveny terasou či balkonem, ke každé jednotce náleží sklepní kóje.
Byty U Garáží - Na Praze 7 v Holešovicích byl v klidné ulici Tusarova zrekonstruovaný cihlový dům. Díky developerskému projektu společnosti Doublefil s.r.o. nazvanému Byty U Garáží, tak vzniklo v tomto domě celkem 9 nových bytů o dispozičních velikostech 1+kk – 3+kk. Pyšní se užitnou plochou 30 m2 – 75 m2 a k jejich nastěhování byly předány již v srpnu 2013, kdy by dům zkolaudovaný. Byty jsou doplněny terasami na západ a sever v nástavbě cihlového domu s výtahem. K užívání je společný vnitroblok.
Rezidence Stromovka je developerský projekt, nacházející se na ulici U Studánky v městské části Letná na Praze 7. Jedná se o kompletní rekonstrukci dvou činžovních domů, postavené na konci 19. století. Celý bytový komplex zahrnuje 21 nových bytů. Developer Stalona, a. s. tak nabízí byty o dispozicích 1+kk – 6+kk s užitnou plochou 32 m2 – 189 m2 a k nastěhování jsou připraveny ihned. K bytům patří terasy anebo balkony. Městský dům disponuje vlastními garážemi a hydraulickými výtahy. V bytech jsou nainstalovány krby na dřevo a velká francouzská okna. Parkovací místa jsou u některých bytů zahrnuta již v základní ceně bytu, k některým si je zájemce může přikoupit.
Bytový dům Šimáčkova - Bytový pětipatrový, cihlový dům se nalézá na adrese ulice Šimáčkova v městské části Holešovice na Praze 7. Jedná se o rekonstrukci secesního domu v blízkosti pražského Výstaviště, který byl postaven v 19. století. Společnost Tecnocasa Czech Republic tak představuje svůj developerský projekt, díky němuž v domě vzniklo celkem 24 nových, moderních bytů a dispozicích 1+kk – 4+kk, z toho 6 bytových jednotek vzniklo v půdní vestavbě. Užitná plocha bytů se pohybuje v rozpětí 47 m2 – 90 m2 a některé mají k dispozici i balkony. Bytové jednotky byly již předány do užívání s možností se do nich nastěhovat ihned.
Ovenecká no. 33 - Původní bytový dům na ulici Ovenecká v městské části Letná na Praze 7, prošel díky developerskému projektu společnosti Praque Primes Home, citlivou přestavbou. V novostavbě tak vzniklo 19 nadstandardních nových bytů od 1+kk až po 5+kk určených k prodeji. K dispozici jsou zde i nebytové prostory a dva ateliéry. Výstavba tohoto projektu byla dokončena na začátku roku 2015. V předělaném prvorepublikovém sedmi podlažním domu z roku 1923, tak vznikly bytové jednotky o plošných výměrách 36 m2 – 230 m2. Ne ke všem bytům patří balkony anebo terasy, ale ke každému je možné si dokoupit parkovací stání.
Rezidence Jana Zajíce - V jedné z nejkrásnějších rezidenčních lokalit v hlavním městě v těsné blízkosti parku Stromovka, konkrétně na ulici Jana Zajíce v Bubenči, spadající pod Prahu 7, vzniká developerský projekt nazvaný Rezidence Jana Zajíce. Jeho ukončení je plánováno na zimu 2015. Vznikne tak celkem 12 nových bytů v klasických dispozicích 1+kk – 4+kk, o plošných výměrách 17,5 m2 – 124 m2. Ke všem bytům náleží sklepní kóje. nejvyšších patrech budou mezonetové a půdní byty, které nabídnou úžasný výhled na okolní parky. 5 bytů bude disponovat vlastním balkonem a jeden mezonet i terasou.
Aktuální developerské projekty na Praze 7: JUBILEUM HOUSE, Marina Island, Rezidence U Studánky 18, Bytový dům Šimáčkova, Ovenecká no. 33, Rezidence Jana Zajíce, U Studánky, Rezidence Stromovka, Rezidence Letná, Byty Malířská, Prague Marina,

Developerské projekty Praha 8 :
Rezidence Dock - Developerský projekt Rezidence Dock je stavebním počinem společnosti CRESTYL real estate s.r.o. Tři nízkopodlažní bytové domy stojí na ulici Štorchova, která leží v městské části Libeň, na Praze 8. Novostavba nabízí celkem 115 bytů o velikosti 1+kk - 4+kk a to od ateliéru až po čtyřpokojové byty s možností venkovního balkónu, lodžie, terasy anebo předzahrádky. Jejich užitná plocha se pohybuje v rozmezí 32 m2 – 244 m2. Dokončené a předané k užívání byly bytové jednotky v zimě 2014.
Prosecké skály - Ve vyhledávané lokalitě Prahy 8, v městské části Libeň, vznikl na ulici Budilova developerský projekt od společnosti FORTEX-AGS, a.s., nazvaný Prosecké skály. Jedná se novostavbu bytového domu, nabízející 24 exkluzivních nových bytů. Pětipodlažní bytový dům tak nabízí bytové jednotky o dispozicích 1+kk – 3+kk o rozměrech 36 m2 – 110 m2. Všechny nové byty byly zkolaudovány a jsou připraveny k prodeji a k okamžitému nastěhování. Ke každému bytu patří terasa nebo balkón, sklep a v případě zájmu také garážové stání. Developerský projekt je přímo ideální vzhledem k rychlé a bezproblémové dostupnosti do centra a jiných částí Prahy.
Domy Březiněves – Jižní stráň - Developerský projekt Domy Březiněves - Jižní stráň se nachází na ulici V Křepelkách v katastrálním území Březiněves na Praze 8. Celý komplex se skládá z dvanácti dvoupodlažních, rodinných domů a jeho stavba byla rozdělena na dvě etapy. Druhá etapa nese název Jižní stráň a tvoří ji šest rodinných dvojdomů o dispozicích 5+kk. Každý dvojdům nabízí celkovou plochu 160 m2 doplněnou o velký úložný prostor v podstřeší. Developer Březiněves, a.s. tak dal již v létě 2014 k dispozici moderní bydlení, splňující veškeré standardy. Každý pozemek je oplocen a parkování je řešeno pomocí vlastní garáže.
Byty Peckova je název nového developerského projektu společnosti MAVO – Invest, s.r.o., nacházející se na ulici Peckova, v lukrativní městské části Karlín, na Praze 8. Jedná se o rekonstrukci starobylého činžovního domu, postaveného v roce 1941. Má sedm nadzemních podlaží a nabízí celkem 44 bytových jednotek a komerčního prostoru. Do těchto bytů je možné se nastěhovat ihned. Byty jsou dispozičně řešeny klasickými parametry. Tedy 1+kk – 4+kk, o rozměrech 29 m2 – 132 m2. Projekt nabízí nejen bytové, ale i nebytové prostory, což z něho činí polyfunkční objekt. Nebytové prostory jsou pak rozděleny mezi obchod a množství skladů.
Nové developerské projekty Praha 8: Nové byty Dolní Chabry, Rezidence Sluneční Věž, Rezidence Dock, Domy Březiněves – Jižní stráň, Rohan City, Byty Peckova, Karlin Park, Červený mlýn, Atrium Kobylisy, Byty Ďáblický Háj, Viladům Třešňovka, Rezidence Studánka, Polyfunkční bytový dům Střížkov, Rezidence Vltava, Projekt Queen, Bydlení Světova, Prosecké skály, Rezidence Čámovka, Lofty Křižíkova, KOTI Troja, U Váhy, Byty Na Korábě, Viladům v Zámcích, Pod Vodárenskou věží, X-LOFT 3. etapa, Byty V Mezihoří,

Developerské projekty Praha 9 :
Rezidence Veselská - Novostavba Rezidence Veselská je developerský projekt společnosti AVIA a.s. a bude stát na stejnojmenné ulici Veselská v Letňanech, což je městská část Prahy 9. Jedná se o první fázi, kdy vznikne novostavba se sedmi nadzemními podlažími, jež bude obsahovat celkem 100 bytů. V dalších fázích se počítá až se 367 bytovými jednotkami, s dispozičními parametry 1+kk – 4+kk, o plošných rozměrech 28 m2 – 124 m2. Dokončení stavby je plánováno na podzim roku 2016. Všechny bytové jednotky budou mít buď balkony, lodžie nebo terasy. V ceně bytu je započítán také vlastní sklep, který je situován v podzemních podlažích nebo přímo na společných chodbách v blízkosti bytů. Garážové stání je nutno dokoupit.
Bydlení Vinoř - V červnu 2013 byl na ulici Lohnická v městské části Vinoř na Praze 9 dokončen developerský projekt společnosti UNISTAV a.s., nazvaný Bydlení Vinoř. Projekt má v nabídce 6 luxusních rodinných domů, 22 řadových domů a také 21 pozemků, které jsou určeny k budoucí zástavbě. Užitná plocha domů činí 128 m2 až 170 m2. Ke všem novostavbám patří balkon či prostorná terasa. Ke každému domu patří rozlehlá zahrada o výměře od 235 m2 až do 753 m2. Luxusní domy jsou připraveny k okamžitému nastěhování. Výměra stavebních pozemků činí 185 m2 až 765 m2.
Rezidence Klánovice - V městské části Klánovice na Praze 9, spustila společnost JAN KONHEFR na ulici Ke kostelíčku svůj developerský projekt, skládající se ze tří budov. Ty jsou již zkolaudované a celkem 19 bytů je tak připraveno k okamžitému nastěhování. Rezidence Klánovice nabízí byty o dispozicích 1+kk - 5+kk, prostřednictvím nichž získají zájemci o moderní bydlení životní prostor o rozměrech 49 m2 – 131 m2. Byty se pyšní spoustou prosklených stěn, díky nimž je záruka dostatečného prosvětlení jednotlivých místností. Součástí bydlení je parkovací stání, stejně tak jako balkony a prostorné předzahrádky.
Nové byty Hloubětín - V prosinci 2014 byl v Praze 9 v Hloubětíně na ulici Slévačská dokončen developerský projekt, jež představila společnost JRD, s.r.o. Projekt představuje komplex tří čtyřpodlažních bytových domů, ve kterých bude k dispozici 115 nových bytů o dispozicích 2+kk - 5+kk. Rozměrově jsou byty od 45m2 až po 131 m2. Samozřejmou součástí každého nového bytu je balkon, terasa nebo předzahrádka. Dále bude mít každý byt k dispozici sklep a garážové stání. V přízemí objektů se bude nacházet několik komerčních jednotek určených převážně pro služby rezidentům.
Další zajímavé developerské projekty v Praze 9: Prosek Park VI, Harfa Park VI, Panorama Kyje VI, Prosek Park VII, Panorama Kyje VII, Panorama Kyje VIII, Bydlení Vinoř, Rezidence Klánovice, Nové byty Hloubětín, Prosek Park IV, Panorama Kyje V, Prosek Park V, Panorama Kyje IV, Byty Dolní Počernice, Harfa Park V, Krásné Počernice, Zelené Město 2, Byty Sedmikráska, Letňanské Zahrady, Jahodnice H, Melodie Letňany, Bydlení U Lesoparku, Viladům U Proseckých Skal, Zámecký Dvůr, Domy Jahodnice, Rezidence Veselská, Bytové domy Hostivař, Živé Letňany, Nové Byty Kyje,Rezidence Nad Rokytkou, Rajský Vrch, Rodinné domy Makovice, Zlatý Kopec, U gymplu, Rezidence Rajská zahrada, Bytové nástavby Rohožník, Bytový dům Letňany, Rezidence U Smetanky, Rezidence 2 Věže, Jahodnice 4, Čakovický park, Nové Letňany, Rezidence Drahobejlova, Vivus Aréna, Bydlení SMETANKA, AFI Tulipa Rokytka, Rezidence Green House, Art Rezidence Střížkov, Byty Českomoravská, Obytný park Kbely Centrum, Rezidence U proseckého kostela, Byty Letňany, Rezidence Eliška, Rezidence Lehovec, Rezidence Lesopark, Vila Violetta, Nové byty Toužimská, 2Barevné Letňany I. Etapa, Na Kopečku,2Barevné Letňany II.Etapa, Byty Kejřův Park II, 2Barevné Letňany III. Etapa, Projekt Luštěnická, Rezidence Viva, Byty Žehušická, Byty Matějkova, Viladomy Na Větráku, Viladomy Račiněveská II, Panorama Kyje II, Panorama Kyje III, Bytové družstvo Habr,

Developerské projekty Praha 10 :
Romance JK - V Uhříněvsi na Praze 10, vznikl na ulici Václava Trojana developerský projekt nazvaný Romance JK, se kterým nás seznamuje společnost Skanska Home Center. Zájemci o moderní a pohodlné bydlení tak mohou vybírat z celkové ho počtu 73 nových bytů o dispozicích 1+kk až 4+kk. Novostavba nabízí byty o rozloze od 30 m2 - 89 m2 a její plánované dokončení s možností nastěhování je stanoveno na zimu 2016. V suterénu novostavby se nachází sklepní kóje ke všem bytům, krytá garážová stání a kolárna. Sklepy ani garážová stání nejsou součástí ceny bytů a je nutné je dokoupit.
4Blok – Rezidence Vršovice - V prostorách bývalého areálu Tesla Vršovice se nachází developerský projekt, nazvaný 4Blok - Rezidence Vršovice. K nalezení je na ulici Altajská ve Vršovicích, spadajících pod Prahu 10. Společnost CRESTYL real estate s.r.o. tímto svý, počinem představuje bytový komplex, v jehož vnitrobloku je koncipován soukromý park, určený pro rezidenty. Do vnitrobloku budou směřovat i předzahrádky bytů situovaných v přízemí. Součástí budovy jsou garáže s dostatečným množstvím parkovacích míst. Výstavba celkem 210 nových bytů o dispozicích 1+kk – 5+kk a o plošných rozměrech 30 m2 – 180 m2, bude dokončena v březnu 2016.
Domy Štěrboholy - Developerský projekt nazvaný Domy Štěrboholy byl dokončen na jaře 2014. Společnost FINEP CZ ho situoval do vyhledávané lokality Štěrbohol, na Praze 10, konkrétně na ulici Kryšpínova. Jedná se o bytový komplex řadových objektů rozmístěných ve třech řadách. Vzniklo tak 21 rodinných domů, o dispozicích 4+kk. Byty jsou velikostně řešeny velice velkoryse a to od 118 m2 až po 140 m2. Ke každému domu náleží i přilehlá zahrada o rozměrech 282 m2 až 461 m2. K domům patří také zastřešené garážové stání i nezastřešené venkovní stání. Do všech budov je možné se nastěhovat ihned.
Vila Na Výsluní - Novostavba, nazvaná společností JRD, s.r.o. - Na Výsluní, se nachází ve vilové čtvrti starých Strašnic na Praze 10 a to na ulici Na výsluní. Developerský projekt byl ukončen v září 2014 a nabídl tak celkově 15 nových bytů a jednu nebytovou jednotku o velikosti 28m2. V domě jsou obsaženy byty o dispozicích 1+kk – 5+kk o plošných rozměrech v rozpětí 27 m2 – 105 m2. K přízemním bytům patří zahrady o velikostech od 57m2 – 280m2, všechny byty v patrech potom nabízejí terasy od 5m2 do 75m2. Parkování je řešeno 25 podzemními parkovacími místy, na pozemku se nacházejí ještě 2 venkovní parkovací stání, určená třeba pro návštěvy.
Všechny developerské projekty z Prahy 10: BLV@Horní Měcholupy, Viladomy Dubeč, Ecocity Malešice II, Bydlení Nad Přehradou III, EKOCITY Uhříněves I, 4Blok – Rezidence Vršovice, Nové Měcholupy VI, Domy Štěrboholy, Malý háj III, Nové Měcholupy V, Rezidence Korunní, Malý háj II, Vila Na Výsluní, Ecocity Malešice, Nad Přehradou II, Rezidence Benice, Rezidence Prusická, Champagne House, Byty Záběhlice, Rezidence Golf Hostivař, Romance JK, EKOCITY Hostivař, Meandry Hostivař, Terasy Strašnice, Rezidence U Roháčových kasáren, Zelený Zličín, U Zlaté Hortenzie, Rezidence u Císařského pluku, Byty Kolovraty,Rezidence Skalka, Hostivařské Zahrady, Byty Pitkovice – U Panského dvora, Aurora Projekt, Bytový dům U Skalky, Viladům Bohdalec, Slunečný vršek IIIb.etapa, Rezidence Nautica, Romance F, ByTy Malešice 2, Javorová čtvrť, KOTI Hostivař II., Hamerské terasy, Bytový a obchodní komplex Hostivař, Půdní byty Karpatská, Trigon Hostivař, Nové Měcholupy IV, Viladomy Azalková, Rezidence Kytínská, Štěrboholské terasy II, Zelený Botič, Nad Přehradou I, Vilapark Uhříněveská obora,

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist