O společnosti

Od založení v roce 2002 se skupina společností GARTAL zaměřuje na budování dlouhodobých hodnot. Věnuje velkou pozornost kvalitě provedených prací a uvědomuje si jedinečnost a individualitu každého klienta či obchodního partnera. Její portfolio zahrnuje řadu úspěšně realizovaných projektů a stovky prodaných nemovitostí.

Česká developerská a realitní společnost GARTAL klade velký důraz na kvalitu provedení a vizionářsky přináší bydlení na český realitní trh nové, moderní koncepty . Společnost úspěšně funguje již od roku 2002. V současné době v hlavním městě dokončuje hned několik nadstandardních bytových komplexů. Pokud toužíte žít v souladu s přírodou a přitom v těsné blízkosti pulzujícího velkoměsta, na našich stránkách najdete nabídku dostupných bytových jednotek této developerské společnosti.

GARTAL staví finančně dostupné byty

Bytová situace v České republice a potažmo v Praze není vůbec růžová. Nových bytů je pořád žalostně málo. Ceny rostou, a to i navzdory pandemie koronaviru. GARTAL buduje nadstandardní bydlení za příznivé ceny. Jejich projekty jsou umístěny ve výborných lokalitách a v dobré dojezdové vzdálenosti do centra. Zároveň dopřávají rezidentům pocit soukromí a nabízejí propojení s okolní přírodou. Ideální bydlení pro rodiny s dětmi! I to je důvod, proč je nabídka jejich bytů velmi rychle rozebrána. Příkladem takového rodinného bydlení je projekt Tuchoměřické zahrady.

Čím jsou Tuchoměřické zahrady výjimečné?

Bytový komplex, obklopený lesy a loukami, je zasazen v krásné, klidné lokalitě v obci Tuchoměřice nedaleko malebného údolí Únětického potoka. Nejde o velký komplex se stovkami bytů. První etapa nabízí 32 bytů, druhá dalších 14. K dispozici budou také prostorné rodinné byty 5+kk. Součástí přízemních bytů jsou předzahrádky. Byty ve vyšších patrech budou mít byty terasy nebo balkóny.

Chcete vlastnit byt v Tuchoměřických zahradách?
Ceník a podrobné informace najdete uvnitř našeho katalogu.
Pospěšte si! Tento projekt je již z 96 % vyprodaný.

Chcete bydlet na exkluzivní adrese?

GARTAL dokáže uspokojit požadavky všech klientů. Pokud toužíte po luxusním bydlení v klidné čtvrti v Praze, mohl by se vám líbit bytový komplex Riviéra Rokytka. Jde o menší bytový dům, který nabídne 10 luxusních bytových jednotek. Prostorné byty jsou vytvořeny s cílem oslovit i ty nejnáročnější klienty. Bytový dům bude citlivě zasazený do parku se vzrostlými stromy. Design je promyšlen do posledního detailu tak, aby splňoval nejvyšší standardy. Rezidenti budou moci odpočívat v privátním parku. Součástí přízemních bytů budou předzahrádky. Byty ve vyšších patrech budou mít balkon. V tomto projektu jsou stále volné 4 byty o dispozici 2+kk až 4+kk.

Další zajímavé projekty GARTAL

  • Maison 1832 Lofts (Praha 2) - není to novostavba, ale impozantně zrekonstruované byty v nejvyšším patře secesní budovy, navíc v blízkosti centra. Dostupné jsou byty o dispozici 2+kk až 3+kk. Všechny byty jsou luxusně zařízené ve standardu PREMIUM. Zrekonstruováno bylo 13 bytů, 5 z nich je stále volných. Nastěhovat se můžete ihned.
  • View Spořilov (Záběhlice, Praha 4) - máte zájem o energeticky úsporné bydlení, které je opět vybudováno v souladu s přírodou? Projekt View Spořilov patří do energeticky nejúspornější kategorie. Takto úsporné bytové komplexy jsou dosud vzácné a v Praze vzniknou maximálně dva za rok. Cena nejmenších bytů (1+kk) začíná na velmi přívětivých 3 500 000 Kč. Největší byty mají 79 m². Zajímavým prvkem jsou prosklené balkony a ani zde nechybí oblíbené předzahrádky v přízemí. Byty jsou rovněž perfektně odhlučněné. Obrazně řečeno, poskytnou tichý přístav, kde lze nerušeně relaxovat.

Chytré domácnosti jsou budoucností

GARLANT je moderní developer, který se nebojí implementovat do svých staveb inovativní prvky a technologie. Budoucnost bydlení vidí především v rozšířeném využívání technologií uvnitř domácnosti. V největší míře mají klienti zájem o technologie, které šetří náklady za energie. Zájem roste ale také o nabízené chytré domácnosti, které lze ovládat prostřednictvím mobilní aplikace.

Zaujala vás společnost GARLANT?
Prohlédněte si všechny zalistované nabídky v našem katalogu.

Developerské projekty

Recenze

Jaké jsou vaše zkušenosti se společností "Gartal"? Co si o jejich projektech myslíte?