O společnosti

Zelený developer, který podle skandinávské tradice používá inovativní technologie. Staví udržitelně podle certifikátu BREEAM.

Mezinárodní developerská společnost SKANSKA Residential se zaměřuje na rozvoj a stavebnictví. Ve svém impozantním portfoliu má řadu významných staveb nejen rezidenčního charakteru. Působí v několika evropských zemích a v USA. V Praze realizuje hned několik atraktivních bytových projektů, které jsou ve fázi přípravy nebo výstavby. Nejzajímavější z nich si můžete prohlédnout v našem katalogu.

 

SKANSKA Residential hrdě reprezentuje skandinávské tradice

Pokud se aktivně zajímáte o ekologii a udržitelnost, pak sdílíte stejnou vizi jako tento významný švédský developer. SKANSKA staví udržitelně v souladu s certifikátem BREEAM. Výsledkem je kvalitní, ekologické a hlavně zdravé bydlení.

 

Co zaručuje certifikace staveb podle standardu BREEAM?

Jedná se o souhrn metod, které vedou k trvalé udržitelnosti výstavby. Certifikací BREEAM se pyšní energeticky úsporné a udržitelné stavby. Hodnocení staveb se nezaměřuje pouze na energetickou účinnost. Hodnotí se i další aspekty jako je zdraví a pohoda prostředí, materiály, znečišťující látky, doprava, odpad, voda a další.

Žijte zdravě a udržitelně ve skandinávském stylu.
Prohlédněte si připravované projekty z dílny této švédské společnosti.

Švédský developer staví v Praze stovky nových bytů

Jejich koncept nezahrnuje pouze výstavbu rezidenčních novostaveb. SKANSKA buduje prostředí pro bydlení jako celek. Vytvářejí kulturní zázemí, které respektuje okolní krajinu a zdroje. Jejich projekty jsou obklopeny zelení. Současně s projektem budují i zázemí pro volnočasové aktivity; například dětská hřiště, která jsou umístěna v areálu stavby nebo v její těsné blízkosti.

Doporučujeme tyto konkrétní developerské projekty:

  • Čtvrť Emila Kolbena (Praha 9) - nové bydlení je určené pro jednotlivce i větší rodiny s dětmi. Dispozice bytových jednotek je 1+kk až 4+kk. Přízemní byty disponují předzahrádkami, byty ve vyšších patrech zase prostornými lodžiemi, balkóny nebo terasami. Můžete si tak užívat krásný výhled, nebo mít kousek zeleně uprostřed velkoměsta jen pro sebe. Součástí komplexu je také kočárkárna a kolárna. V rezidenčním areálu bude vybudováno dětské hřiště. Nastěhovat se budete moci v roce 2022.
  • Albatros, Kbely 2 (Praha 9) - tento projekt je v přípravě. Nabídne 652 bytových jednotek o dispozici 1+kk až 4+kk. Bytový komplex je chytře umístěn na dosah města a jeho ruchu a přitom je v blízkosti přírody. Pokud se rozhodnete pro tento projekt, můžete se těšit na klidné a zdravé bydlení, které odpovídá standardům BREEAM. Přímo v areálu začíná krásná cyklostezka. Developer se postará také o výstavbu mateřské školky a hřiště.
  • Park Cihelka (Praha - západ) - jde o výstavbu třípodlažních bytových domů, ve kterých je k dispozici 57 bytů (1+kk až 4+kk). Tento připravovaný projekt nabídne soukromé bydlení v dojezdové vzdálenosti 20 minut do centra. Můžete si zvolit byt s předzahrádkou, balkonem či terasou. Objekt bude obklopen zelení a k dispozici budou komunitní zahrada, dětské hřiště či dílna. Dokončení stavby se plánuje na rok 2023.
  • Modřanský cukrovar (Modřany, Praha 4) - atraktivní bytový komplex vyroste na brownfieldu po bývalém cukrovaru. Lokalita je velmi dobře dostupná. V přízemí budou obchody a služby. Součástí projektu bude také nově postavená mateřská školka, multifunkční hala nebo kavárna. Vznikne zde také molo, loděnice a promenáda. První etapa výstavby byla zahájena v roce 2021.

Nenechte si ujít žádný nový projekt od společnosti SKANSKA.
Sledujte naše stránky, kde pro vás sdružujeme nejatraktivnější novostavby na českém realitním trhu.

Developerské projekty

Recenze

Jaké jsou vaše zkušenosti se společností "Skanska Residential"? Co si o jejich projektech myslíte?