07.06.2023

Rezidence Prokopský potok: v prodeji jsou byty na Stodůlkách

04.06.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

03.06.2023

Bytový dům Křižíkova: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

01.06.2023

Bytový komplex Skalka: v prodeji jsou byty na Praze 5

30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

Více aktualit
Zobrazeno 136 z 1583 výsledků
Seřadit podle:
Všechny doporučené developerské projekty

Sháníte krásné nové bydlení, nebo uvažujete o investici do developerských projektů? Na našich stránkách nabízíme jejich kompletní přehled. Vybrat z nabídky po celé ČR si můžete i vy!

Developerské projekty Brno

Chcete bydlet v metropoli Jihomoravského kraje? Nabídka bydlení v novostavbách je zde opravdu široká, na našich stránkách si jistě vyberete. V nabídce jsou nové byty všech dispozic v různých částech tohoto krásného města a jeho okolí.

Nové developerské projekty Brno

Toužíte bydlet v novostavbě, která září absolutní novotou? Vyberte z nejnovějších developerských projektů. Nabízíme přehled letošních novinek již v prodeji.

Připravované developerské projekty Brno

Přemýšlíte o investici do budoucna? Podívejte se na developerské projekty, které jsou pro vás připravovány.

Developerské projekty Jihomoravský kraj

Pokud preferujete bydlení na klidném místě, avšak v blízkém dosahu velkoměsta, můžete si vybrat z mnoha developerských projektů v celém Jihomoravském kraji.

Developerské projekty Praha

V hlavním městě vzniká mnoho developerských projektů a k prodeji jsou byty v krásných nových novostavbách ve všech částech Prahy. Pokud si přejete bydlet přímo v hlavní metropoli, vyberte si ideální bydlení z opravdu velmi široké nabídky.

Nové developerské projekty Praha

V Praze je na výběr i z mnoha zcela nových projektů, které jsou již nyní v prodeji jako například:

Developerské projekty Praha-Východ

Přejete si bydlet v dosahu hlavního města, ale přesto v klidné lokalitě obklopené přírodou? Pak by pro vás mohla být Praha-Východ tou správnou volbou. I v této lokalitě se staví nové bytové domy, jako například:

Developerské projekty Praha-Západ

Další z možností, jak bydlet poblíž Prahy v klidném prostředí v krásném novém bytě, je lokalita Praha-Západ, kde taktéž není nouze o výběr nových bytů. Novostaveb zde vzniklo a vzniká opravdu mnoho, například:

Developerské projekty Středočeský kraj

Bydlení v příjemných lokalitách s dojezdovou vzdáleností i do hlavního města Prahy nabízí právě krásný Středočeský kraj. Vyberte si své nové krásné bydlení právě zde!

Developerské projekty Kladno

Toužíte bydlet v novém bytě, nebo rodinném domku v klidné lokalitě obklopené přírodou a zelení? Pak by okolí Kladna mohlo odpovídat vašim představám. I zde si můžete vybrat z pestré nabídky novostaveb.

Developerské projekty Beroun

Okres Beroun leží na západ od Prahy. Míst, které zde navštívit je zde opravdu mnoho a dojezdová vzdálenost do Prahy je také velmi příjemná, proto se Berounsko stává stále více vyhledávanou destinací pro život.

Developerské projekty Mladá Boleslav

Mladá Boleslav je sice známá spíše jako průmyslové město, ale její okolí je překvapivě malebné. Navíc leží na půl cesty mezi hlavním městem Prahou a severočeským Libercem, přičemž dojezdová vzdálenost na obě strany je téměř stejná. Tato strategická poloha je velkou výhodou.


Developerské projekty Liberec

Liberec je překrásné severočeské město, plné možností a ideální destinace pro volnočasové aktivity, na své si zde přijdou zejména milovníci hor a sportu.

Developerské projekty Hradec Králové

Hradec Králové je město s naprostou vybaveností a zároveň s příjemným okolím skvělá volba pro vaše nové bydlení!


Developerské projekty Pardubice

Pardubický kraj nabízí jedinečný a zcela nový developerský bytový projekt s menšími byty o dispozicích 1kk a 2kk s možností propojení.


Developerské projekty Plzeň

Město Plzeň a jeho okolí nabízí krásné nové bydlení v oblastech s výbornou dostupností do Plzně, ale také dobrou dojezdovou vzdáleností do Prahy nebo Karlových Varů.


Developerské projekty České Budějovice

I v Jihočeském kraji pověstným svou krásnou přírodou a památkami máte možnost sehnat moderní nové bydlení s dobrým dojezdovým dosahem do Českých Budějovic.

Developerské projekty Ostrava

Zvažujete-li nové bydlení v Ostravě, dynamicky se rozvíjející metropoli Moravskoslezského kraje, podívejte se na nabídku developerských projektů právě zde.

Developerské projekty Olomouc a Prostějov

Olomoucký kraj s malebnou krajinou nabízí dostatečný výběr z bytových projektů i nových rodinných domků.

Developerské projekty Zlín

K bydlení ve Zlínském kraji, s výbornou dopravní dostupností do města Tomáše Bati, si můžete vybrat z následujících vývojových projektů.

Developerské projekty Jihlava

O developerských projektech v kraji Vysočina vás budeme brzy informovat.

Máte zájem o přednostní nabídku rezidenčních novostaveb v Praze

Zařaďte se do neveřejné databáze investorů a dostávejte nabídky ještě před oficiálním zahájením prodeje. 
Díky spolupráci s významnými developerskými společnostmi máme přístup k nejvýhodnějším nabídkám na českém trhu jako první.