FINEP nabízí nové byty z dvanácté etapy projektu Prosek Park

5 července, 2017
0 komentářů

Trápí vás nedostatek nových bytů v Praze? Pokud ano, určitě s radostí přijmete zprávu, že developerská společnost FINEP dala do prodeje již dvanáctou etapu oblíbeného developerského projektu Prosek Park na Proseku v Praze 9.

Staví se dva nové domy

O úspěšnosti rezidenčního projektu Prosek Park na Praze 9 svědčí skutečnost, že v současnosti již je na trhu Prosek Park XII. V rámci této části projektu se staví dva nové domy se šesti nadzemními podlažími s celkem 106 novými byty. Dispoziční řešení bytů jsou různá počínaje komorněji laděnými 1+kk. Nabídka dále pokračuje nejžádanějšími 2+kk a končí 3+kk nebo velkorysými rodinně pojatými 4+kk.

Za nákupy do 8 minut

Prosek v současnosti patří mezi jednu z nejžádanějších lokalit. V rámci projektu Prosek Park se současně s novostavbami rodí i více než 8000 m2 zeleně a také dětská hřiště. Jedno se orientuje na míčové hry a bude určeno pro starší děti. Druhé z hřišť potom nabídne prostor rodičům s mladšími dětmi. Přibude i třetí hřiště. Občanskou vybavenost reprezentuje i poměrné blízké Obchodní centrum Letňany, které je autem dostupné za 8 minut. V této oblasti narazíte rovněž na rozsáhlá sportoviště počínaje Aquacentrem Letňany Lagoon a konče zimní letňanskou Ice Arenou.

Dobré spojení k metru

Na výborné úrovni je i dopravní dostupnost projektu Prosek Prak XII. Po 13 minutách chůze se dostanete ke stanici metra Střížkov na trase linky C. Automobilisté ocení dobrý výjezd na Vysočanskou ulici a dále na Cínoveckou, Veselskou a Kbelskou, tedy na Městský okruh. V docházkové vzdálenosti 8 minut se nachází i autobusová zastávka, odkud některé autobusové linky míří na Černý Most, tedy konečnou linky metra B. Současně zde narazíte i na nejbližší zdravotní středisko – Polikliniku Prosek.

Může Vás zajímat:  V Košířích vyrostou nové luxusní byty

Zanechat komentář