FINEP prodává již sedmou etapu projektu Malý háj

5 července, 2017
0 komentářů

Potěšující zprávy pro zájemce o bydlení v Praze přináší aktuálně developerská společnost FINEP. V současnosti nabídla k prodeji do osobního vlastnictví nové byty v lokalitě Malý háj ve Štěroboholích na Praze 10.

Byty od 1+kk až po 4+kk

Novostavba Malý háj VII patří do úspěšného developerského projektu Malý háj a tvoří jeho již sedmou etapu. Nachází se v půli cesty mezi Štěrboholy a Dolními Měcholupy. Jedná se o moderní a zajímavý rezidenční objekt s dostatkem zeleně v blízkém okolí. Prodejní nabídka FINEPu obsahuje Malý háj VII, sedmipodlažní nový dům, v němž se nalézá celkem 72 nových bytů. Jejich dispoziční řešení se pohybuje od komornějších 1+kk, přes velmi oblíbené a již tradičně nejprodávanější 2+kk, až po velké 4+kk vhodné pro početnější rodiny.

Blízkost autobusové stanice i stanice metra

Malý háj tvoří rychle se rozrůstající lokalitu, která těží z toho, že sem v budoucnosti má být přivedena tramvajová doprava. Už v současnosti je zde ale spojení zajištěno autobusovými linkami, které převážně zajíždí k metru Depo Hostivař (cesta trvá cca 13 minut), konečnou stanici linka A. Autobusová stanice je vzdálená pouhé 3 minuty chůze. Automobilisté zcela jistě ocení nájezd na Kutnohorskou ulici, která vás odvede na Průmyslovou ulici na městský okruh nebo na Černokosteleckou a směrem do centra města.

Obchodní centrum v těsné blízkosti

Výborná je zde občanská vybavenost, protože pouhých 5 minut jízdy autem od novostavby narazíte na velké obchodní centrum Europark Štěrboholy s nonstop provozem 7 dní v týdnu. Ve stejné vzdálenosti najdete i nový sportovní areál HAMR Sport Štěrboholy, kde můžete využít i tenisové kurty, 10 minut jízdy autem se nalézá Golf Hostivař. K odpočinku nebo jízdě na kole budoucí obyvatele láká nedaleký přírodní park Hrušov.

Může Vás zajímat:  Bytový dům Hostivař – zahájení územního řízení

Zanechat komentář