Nejzajímavější developerské projekty na trhu v březnu 2021

12 října, 2020
0 komentářů

Zahálka

Praha 4, Modřany
developer: Horizon Holding + Karlín Group

Na břehu Vltavy, v sousedství golfového hřiště Hodkovičky, vyrůstá nová malá čtvrť Zahálka. Autoři projektu nechali vyniknout přednostem atraktivní lokality u Vltavy na pomezí Hodkoviček a Modřan. Zasadili do ní koncept nadčasově moderního bydlení s respektem k přírodě, které poskytne klid a prostor pro odpočinek s bezpočtem možností lenošivého i aktivního trávení volného času

→ více info

 

Top’rezidence Pomezí

Praha 5, Košíře
developer: KKCG Real Estate

Top’ rezidence Pomezí je projekt bydlení v souladu s přírodou i městem v pražských Košířích. Samotný název projektu upřesňuje jeho lokalitu pod stolovou horou Vidoule v přímém sousedství s přírodním parkem Košíře-Motol. Základní ideou je „bydlení uprostřed zeleně“. Návrh mezinárodních architektonických studií využívá terasovité členění pozemků, díky němuž mají domy dostatek soukromí, příjemné zahrady a předzahrádky a zároveň výhledy do zeleně či na Prahu.
→ více info

 

Dva Domy

Praha 8, Karlín
developer: Karlín Group

Karlín je pro své jedinečné genius loci jednou z nejvyhledávanějších adres v Praze. Nabízí pestrý mix tradiční zástavby a současné architektury, klid a čerstvý vzruch u břehů Vltavy i velkoměstský ruch protkaný kulturou a gastronomií. Karlín Group zde buduje nový rezidenční projekt s názvem Dva domy s celkem 112 bytových jednotek v duchu vysokého standardu.
→ více info

 

Byty na návsi

Praha 10, Dolní Měcholupy
developer: U Jezírka

Na jihovýchodě Prahy v Dolních Měcholupech vzniká zajímavý projekt komorního rezidenčního komplexu. Bude zahrnovat 2 bytové domy v příjemném měřítku se dvěma podlažími a obytným podkrovím umístěné v rezidenční zástavbě mezi vilkami a rodinnými domy se zahradami a se spoustou zeleně v okolí.
→ více info

 

Chytré bydlení Brâník

Praha 4, Braník
developer: Trigema

V pražském Braníku vyroste nový bytový areál čítající 137 bytů, 15 rodinných domů a několik komerčních jednotek. Projekt zajišťuje renomovaný developer Trigema.
→ více info

 

Rezidence Neklanka

Praha 5, Smíchov
developer: Geosan Development

V návaznosti na úspěšnou první etapu projektu Rezidence Neklanka vznikají další tři bytové domy obklopené zelení pronikající z lesa až k městským blokům pražského Smíchova. Elegantní minimalistické fasády ve světlých šedobéžových barvách, velká okna stíněná dřevěnými panely, balkony, terasy a předzahrádky propojí byty s okolní - a ve městě výjimečnou - přírodou.
→ více info

 

Evergreen

Praha 8, Ďáblice
developer: Doma je Doma

Na severu Prahy vznikne nová moderní zahradní čtvrť s názvem Evergreen, kterou má v plánu vystavět společnost Doma je Doma s.r.o. – developer zaměřující se na výstavbu obytných souborů a transformaci brownfieldů. Na rozlehlém pozemku na okraji Ďáblic, který byl původně využíván jako skladový průmyslový prostor, bude vybudována nová síť zelených ulic. V nich vyroste několik bloků řadových rodinných domů a mezi nimi budou rozmístěny domy bytové.
→ více info

 

Císařská vinice

Praha 5, Smíchov
developer: JRD Development

Projekt Císařská vinice na pozemku v Praze 5 na místě stávajícího průmyslového areálu navrhuje soubor bytových domů, řadových domů a samostatných vil. Jedná se o klidnou rezidenční lokalitu v těsné blízkosti parku Ladronka. Umístění v mírném svahu orientovaném na jih zajišťuje dostatek slunce a výhledů na Prahu.
→ více info

 

Maison Ořechovka

Praha 6, Střešovice
developer: Penta Real Estate

Na developerském projektu Maison Ořechovka, jenž se rodí na Praze 6 ve čtvrti Ořechovka, se podílí společně developerské skupiny bpd development a Penta Real Estate. Vznikne zde celkem osm viladomů. Za projektem stojí tým známého pražského ateliéru QARTA architektura, který vede Jiří Řezák a David Wittasska. V každém z osmi viladomů bude vybudováno celkem 16 nových bytů, a to od 1+kk až po střešní penthousy s dispozicí 6+kk. Penthousy přitom nabídnou výhled na Střešovice, Ořechovku a vlastně celou lokalitu Prahy 6.
→ více info

Může Vás zajímat:  Revitalizace pražských brownfieldů

 

Rezidence Harfistka

Praha 9, Vysočany
developer: Natland Real Estate

Novým developerským projektem je Rezidence Harfistka, který se staví v Praze 9-Vysočanech. Novostavba o jedenácti nadzemních podlažích bude obsahovat celkem 135 nových bytů, ateliérů a studií s plošnými dispozicemi od 1+kk až po 4+kk.
→ více info

 

Hagibor

Praha 10, Strašnice
developer: CRESTYL real estate

Hagibor, to je developerský projekt, který vznikne na Praze 10 v místě někdejšího brownfieldu na rozhraní Vinohrad, Strašnic a Žižkova. Na základě plánů developera společnosti Crestyl. Staví se zde hned dva nové domy označované jako alfa a beta, celkem zde bude 138 nových bytů.
→ více info

Zanechat komentář