Ověřené developerské společnosti

5 srpna, 2020
0 komentářů

Crestyl Real Estate

je českou společností zabývající se výstavbou víceúčelových projektů s rezidenční, retailovou a komerční funkcí. Na trhu působí již od roku 1996 a od té doby má ve svém portfoliu mnoho projektů luxusního bydlení i pozemků pro výstavbu rodinných domů.

JRD Development

se od roku 2003 věnuje rezidenční výstavbě. Je lídrem na trhu s výstavbou nízkoenergetických a pasivních bytových domů. Ve svém portfoliu má již více než 20 úspěšně dokončených ekologicky šetrných rezidenčních projektů.

Geosan Development

zaměřuje hlavně na rezidenční výstavbu v Praze. Její portfolio zahrnuje menší projekty i revitalizaci brownfieldů, bytové stavby i veřejné prostory a občanskou vybavenost.

Karlín Group

je společnost, která začala již v roce 1997 realizovat projekty v pražském Karlíně. Developerské aktivity směřuje s pokračujícím rozvojem i do dalších městských částí Prahy a za své projekty získává množství prestižních ocenění. Zaměřuje se i na byty vhodné k investici.

Horizon Holding

je izraelská developerská společnost působící na českém trhu od roku 2001 a od té doby se zaměřuje na rezidenční výstavbu středních a velkých projektů po celé Evropě.

Natland Real Estate

je společnost spadající pod NATLAND Group a věnující se rezidenčnímu developmentu na českém a slovenském trhu. Spolu s partnery realizovala projekty v objemu zhruba 3 miliardy korun, z nichž některé byly oceněny prestižními cenami.

Preco Group

je ruská developerská společnost působící hlavně v Praze. Vznikla v roce 2008 a od té doby působí ve sféře průmyslové a bytové výstavby.

Penta Real Estate

je součástí finanční skupiny Penta, která působí od roku 1994 mimo jiné i v oboru rezidenčního developmentu. Působí v zemích po celé Evropě, kde spolupracuje s předními architekty a inženýry.

KKCG Real Estate

je členem investiční skupiny KKCG. Byla založena v roce 2012 a hlavním předmětem její činnosti je rezidenční a komerční development a facility management. Vizí společnosti je vytvářet trvalé hodnoty spojením genia loci s inovativní architekturou v duchu zásad udržitelného rozvoje.

Může Vás zajímat:  Ceny bydlení v Praze dál rostou. Byty v developerských projektech se vyprodají takřka okamžitě

Doma je Doma

je českou společností, která se primárně zaměřuje na výstavbu developerských projektů na území hlavního města Prahy a v jejím blízkém okolí. V oboru působí již téměř 20 let a ve svém portfoliu má obytné soubory i transformace brownfieldů.

SUDOP Invest

je součástí největší skupiny projektových firem v České republice, SUDOP Group. Na trhu působí od roku 2017.

Zanechat komentář