02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit
Zobrazeno všech 8 výsledků
Seřadit podle:
Všechny doporučené developerské projekty
  • Nadstandardní bytové jednotky v nových developerských projektech

  • Aktuální nabídka dostupných nemovitostí v prodeji

  • Podrobný popis včetně údajů o developerovi a termínu nastěhování

  • Informace o předprodejích a začátku výstavby

  • Dobrá dojezdová vzdálenost do Prahy autem i MHD

Developerské projekty nabídnou během pár let bydlení tisícům lidí

Nových bytových jednotek je v České republice nedostatek. Nicméně je nutné podotknout, že se situace v jednotlivých regionech může podstatně lišit. V hlavním městě a v Středočeském kraji probíhá masivní výstavba nových bytových a rodinných domů. Zalistovali jsme pro vás nejzajímavější nové byty v Berouně (2021 - 2022).

Důležitá změna v územním plánu Berouna

Nový územní plán města počítá s tím, že se v následujících deseti letech postaví až 2300 nových bytů. Díky tomu se přirozeně zvýší také počet obyvatel.

Moderní byty v Berouně nabídnou nadstandardní bydlení pro všechny věkové kategorie. Berounské novostavby (2022) zahrnují také luxusní bungalovy a rodinné domy s velkorysou zahradou.

Atraktivní novostavby v Berouně lákají Pražany

Beroun se nachází ve velmi dobré dojezdové vzdálenosti od Prahy a je tedy dlouhodobě v hledáčku Pražanů, kteří touží po klidnějším životě v menším městě, a přitom Praha zůstává doslova na dosah ruky. Nové byty v Berouně se také prodávají za podstatně nižší ceny než v hlavním městě. V minulosti lidé z Prahy utíkali hlavně do okolních vesnic, kde si postavili rodinný dům.

V současnosti roste zájem o byty v Berouně (2021 - 2022) v bytových domech. Developerské projekty, které se realizovaly v posledních letech, jsou toho zářným příkladem. Developeři dokázali vyprodat i tři etapy najednou. Obrovský zájem ze strany kupujících je také o připravované developerské projekty.V našem katalogu najdete stále volné nové byty v Berouně (2022).

Rezervujte si váš vytoužený domov ještě dnes!Z jakých novostaveb v Berouně (2021 - 2022) můžete vybírat?

Naše stránky neustále aktualizujeme. Díky tomu máte absolutní přehled o volných realitách v prodeji. Většina developerských projektů v Berouně (2021) je vyprodána. Vyprodané projekty zřetelně označujeme.

V těchto novostavbách v Berouně (2021 - 2022) jsou stále k dispozici volné bytové jednotky:

  • Berlita - připravovaný developerský projekt v Berouně (2022) nabízí bytové jednotky o dispozici 1 + kk až 4 + kk. Pořídit si můžete také luxusní penthouse s terasou. Prostorné byty s dostatkem denního světla jsou ideální zejména pro rodiny s dětmi. Moderní novostavba (2022) bude obklopená zelení s dostatkem parkovacích míst pro rezidenty. Dojezdová vzdálenost do centra Prahy je pouhých 30 minut. Nastěhovat se můžete v druhé polovině roku 2022.

  • Byty U Parku - další velmi zajímavý připravovaný projekt v Berouně (2021), který byste neměli nechat bez povšimnutí. V tomto bytovém domě jsou poslední volné bytové jednotky o dispozici 3 + kk až 4 + kk. Projekt U Parku nabízí cenově dostupné bydlení v blízkosti centra města.

  • Vysoký Újezd u Prahy - tento developerský projekt v okolí Berouna nadchne především ty z vás, kteří toužíte po maximálním soukromí. Luxusní přízemní bungalovy jsou umístěné v krásné a klidné lokalitě. Každý bungalov má zahradu o rozloze až 1 233 m². Dopřejte sobě i svým nejbližším příjemné bydlení v klidné čtvrti.

  • Nová Máchovna - novostavba v Berouně vzniká v blízkosti nově vybudovaného projektu Na Máchovně - Beroun Hills v ulici Košťálová. Jedná se o jednopodlažní rodinné domy. K dispozici je poslední volný rodinný dům 6 + kk.


Pečlivě pro vás monitorujeme realitní trh, takže nemusíte sledovat několik realitních portálů najednou.

Do našeho katalogu jsme zalistovali všechny volné byty v Berouně (2022).

Máte zájem o přednostní nabídku rezidenčních novostaveb v Praze

Zařaďte se do neveřejné databáze investorů a dostávejte nabídky ještě před oficiálním zahájením prodeje. 
Díky spolupráci s významnými developerskými společnostmi máme přístup k nejvýhodnějším nabídkám na českém trhu jako první.