Podlahovým trendům vévodí kamenný koberec

27 října, 2014
0 komentářů

Chystáte-li se na rekonstrukci podlahy nebo vás čeká zařizování nového obydlí a chcete, aby byla podlaha kombinací těch nejlepších možných vlastností, nabízí se jako ideální řešení unikátní povrch TopStone. Vhodně zvolená podlaha totiž dokáže v jakémkoliv bytě nebo domě divy. Přímo se podílí na celkovém komfortu a pohodlí při bydlení a svým vzhledem může být jedním z nejvýraznějších estetických prvků místnosti.

topstone

Povrchy TopStone se těší stále větší oblibě. Odpovídají aktuálním nárokům v otázkách moderního a spokojeného bydlení. Jsou tvořeny směsí přírodních kamínků a originálním pojivem. Jedná se o výsledek 18 let dlouhého vývoje, z něhož vznikla unikátní patentovaná technologie. Vynikají hned celou řadou pozitiv. Velmi snadno se instalují, vykazují vysokou odolnost, nestudí, jednoduše se udržují a čistí a v neposlední řadě jsou také zdravotně nezávadné. Neobsahují žádná rozpouštědla ani nonylfenol. Žádejte proto vždy certifikovaný výrobek TopStone, abyste měli jistotu stoprocentní kvality. Originální kamínkový koberec nachází uplatnění v celém domě nebo bytě. Speciální typy lze dokonce bez obav využívat i ve venkovních prostorech, na zahradě či terase. Tím ale výčet předností zdaleka nekončí. Jaké jsou další?

Snadná pokládka i údržba, odolnost a široké designové možnosti

Jak již bylo nastíněno na řádcích výše, kamínkový koberec se jednoduše instaluje. Podle velikosti dané plochy se můžete při realizaci vejít do 24 hodin. Poté povrch necháte dalších 24 hodin odpočinout a můžete po něm začít chodit. Plně zatížitelný nábytkem a další výbavou je po 7 dnech od pokládky. Unikátní pojivo nijak nezapáchá a je zcela zdravotně nezávadné. Zajišťuje odolnost podlahy vůči předčasnému opotřebení a zaručuje zvýšenou UV stabilitu. A k údržbě není potřeba nic nadstandardního. Vystačíte si s vysavačem, mopem nebo navlhčeným hadrem. TopStone povrchy lze také vytvářet v nejrůznějších barevných kombinacích tak, aby se hodily k nastolenému stylu interiéru. Co však ocení všichni členové domácnosti, to jsou jeho pocitové vlastnosti při chůzi na boso. V povrchu TopStone nejsou žádné spáry, tlumí kročejový hluk a pro chodidlo je hladký a teplý. I proto se doporučuje pro využití s podlahovým topením.

Může Vás zajímat:  Prodej bytů v Praze v žádaných lokalitách od HomeSweetHome

Kamínky do každé místnosti

Povrch TopStone je nabízen v několika základních druzích. Ty se od sebe odlišují nejen účelem využití, ale také strukturou. Základní otevřená napodobuje klasický koberec. Ulpívají v ní prachové částice, které se následně odstraňují vysavačem. Používá se do obývacích pokojů, dětských pokojů nebo třeba zimních zahrad a dalších místností s podobnými vlastnostmi. Dalším druhem povrchu je povrch s uzavřenou strukturou. Takový kamenný koberec se dále dělí na typ Lock a Clear. Povrch Lock je uzavřen tak, že vykazuje vlastnosti podobné keramické dlažbě. Často se tak využívá v kuchyních nebo třeba na chodbách. Povrch Clear je pak zcela odolný vůči působení vody a vlhkosti. Jedná se o zcela uzavřený povrch, takže je doporučován do koupelen, chodeb nebo třeba k plochám okolo vnitřních bazénů.

Zanechat komentář