Praha 10 - Ukončení hrubé stavby druhé etapy projektu Ecocity v Malešicích

18 července, 2015
0 komentářů

Developerský projekt Ecocity Malešice, který staví společnost JRD, zveřejnila informaci o zdárném dokončení hrubé stavby druhé etapy, zahrnující trojici novostaveb (nových bytových domů) o celkové kapacitě 66 bytů na Praze 10 v energeticky pasivním standardu. Veškeré venkovní práce tak byly ukončeny a přesunuty do vnitřních prostor. Tam budou pokračovat finálními úpravami interiérů. První majitelé bytů se tak mohou díky ukončení celého projektu, naplánovaného na konec roku 2015, nastěhovat hned na jaře 2016 a to díky tomu, že práce na projektu novostavby postupují přesně podle plánu.V současné době se pracuje na rozvodech vody, kanalizace a topení, osazují se okna. Souběžně s těmito pracemi se staví vnitřní příčky a rozvádí se elektřina.
Samotný prodej bytů je již v pokročilém stádiu, kdy volných bytů zbývá pouhá jedna čtvrtina.

Ředitel marketingu Pavel Krumpár k tomuto tématu uvádí: „Na úspěchy první a druhé etapy projektu chceme navázat i v těch dalších. V rámci jedné z nich postavíme první energeticky aktivní bytový dům, který nejenže pokryje vlastní spotřebu energie, ale vyrobí jí dokonce více. Opět tak posuneme hranice energeticky úsporné výstavby. Přitom již nyní stavíme projekty, které plní parametry předepsané pro rok 2020.

hruba-stavba-ecocity-ii-melasice

V projektu Ecocity Malešice v Praze 10 se, stejně jako u jejich ostatních domů, počítá v druhé etapě projektu s vybavením centrálního systému řízeného větrání. Tím pro obyvatele těchto nových bytů odpadá nutnost manuálního větrání. Budou si tak užívat bydlení v naprosto zdravém a čistém prostředí se stále čerstvým vzduchem. Kvalita projektu je postavena hlavně na vysokém standardu základního vybavení, které je dáno i díky energeticky pasivnímu standardu s rekuperací tepla. Díky tomu budou majitelé bytů platit velmi nízké provozní náklady.

Kvalitní bydlení dokresluje příjemná lokalita Melešice s kompletní občanskou vybaveností. Spadá sem dobrá dopravní dostupnost, Dále je zde řada možností pro aktivní a pasivní odpočinek. Budoucím obyvatelům Ecocity Malešice bude k dispozici nejen sousední Malešický park či sportovní centrum, ale také dva nové parky, které má v plánu kolem domů vybudovat JRD. Vysázená parková zeleň spolu se vzrostlými stromy, společně s vybavením pro volnočasové aktivity dětí a dospělých, tak zajistí příjemnou relaxaci všem obyvatelům nových domů. JRD plánuje dokončení prvního parku už na podzim tohoto roku.Může Vás zajímat:  Bytový dům Hostivař – zahájení územního řízení

Zanechat komentář