Praha 9 - Developerská skupina Gaudí na podzim roku 2014 ve Vysočanech zkolaudovala projekt Rezidence Eliška

9 ledna, 2014
0 komentářů

rezidence-eliska-zkolaudovano
foto: www.rezidenceeliska.cz

Unikátní Rezidence Eliška v pražských Vysočanech (Praha 9) byla zkolaudována. Jedná se o nejvyšší bytový dům v České republice s 25 nadzemními patry a 282 byty. K dispozici je také rozsáhlé parkoviště, garáže v suterénu a plná občanská vybavenost včetně moderní cyklostezky.Podle serveru Denik.cz je novostavba Eliška se svými 93,6 metry výšky nejvyšším bytovým domem v České republice. Nyní je po několika letech výstavby zkolaudován a připraven k nastěhování. Proč si pořídit moderní bydlení právě v tomto objektu? V čem je výjimečný? Objekt Rezidence Eliška se nachází na křižovatce ulice Freyova s ulicí Ocelářskou a je tvořen 25 nadzemními patry s moderně vybavenými městskými byty. Výška novostavby je výsledkem úzké spolupráce investora a městské části Praha 9, která zde zamýšlela vytvořit jasnou výškovou dominantu, která bude plnit kontrastní funkci k nedaleké spíše horizontálně rozlehlé víceúčelové O2 aréně.

Až 282 bytů všech kategorií

Rezidence Eliška nabízí moderní městské bydlení se všemi kategoriemi bytů. Celkem je zde k dispozici 282 nových bytů, které zahrnují i rozlehlé penthousy a luxusní byty v horních 9 patrech budovy. Nejprostornější byt v nejvyšším patře nabízí celkem 300 metrů čtverečních obytné plochy a několik teras o rozloze 80 metrů čtverečních.

Kompletní občanská vybavenost

Rezidence Eliška nabízí kompletní občanskou vybavenost v domě i v okolí a velmi atraktivní lokalitu s dobrou dostupností do centra. Výstavba objektu započala v říjnu 2011, kolaudační souhlas s užíváním objektu vydal Úřad městské části Praha 9 9.12.2013 a kompletní dokončení okolí objektu je naplánováno na podzim 2014. Poté zde bude k dispozici parkoviště pro 130 aut, fitness centrum, 99 garáží v suterénu novostavby, nonstop recepce v objektu, kavárna, kadeřnictví a další služby. Bydlení se může pyšnit velmi dobrou dostupností do centra jak vlastním automobilem tak městskou hromadnou dopravou, konkrétně tramvají i metrem i plnou občanskou vybaveností Vysočan. K dispozici jsou školy, školky, obchody, restaurace, obchodní centra, multifunkční hala, pošta, banky, lékárny, zdravotnická zařízení, úřady i moderní, dokonce nejdražší, cyklostezka v České republice. Rezidence Eliška je tak ideální bydlení pro všechny věkové kategorie včetně rodin s dětmi, seniorů, začínajících párů i jednotlivců.

Může Vás zajímat:  Známý Tančící dům v Novém Městě na Praze 2 byl prodán za 360 miliónů korun

Sportovní vyžití a nejdražší cyklostezka u nás

Městská část Vysočany se může pyšnit velmi širokými možnostmi sportovního vyžití včetně rozsáhlé víceúčelové haly a nedaleké cyklostezky. Rezidence Eliška se nachází dokonce v těsné blízkosti nejdražší cyklostezky u nás. Stačí vyběhnout z recepce objektu a prakticky máte tuto cyklotrasu ihned nadosah.Zanechat komentář