Praha 9 - Skanska zahájila prodej 111 nových bytů (Jahodnice H) na Praze 14 v Hostavicích

14 května, 2015
0 komentářů

Na samotném konci dubna se rozjela poslední prodejní etapa H projektu pod názvem Jahodnice v Praze 14 – Hostavice. Tato novostavba je postavena jako čtyřpodlažní bytový dům, kde najde svůj domov 111 rodin či jednotlivců. Nové byty jsou velikostně rozmanité. Nabídka se pohybuje od 1+kk až po 5+kk. Ty nejmenší mají rozlohu 30 m2 s balkonem 4m2. Největší byty se rozprostírají na ploše 108 m2 s 29 m2 velkou terasou. Developerský projekt se nejvíce zaměřil na byty 3+kk a 4+kk, které jsou nejideálnější pro rodiny s dětmi. Nové byty tak přesně splnily prvotní očekávání.Generální ředitelka Skanska Reality Naďa Ptáčková k tomuto developerskému počinu prozradila: „Bytový dům Jahodnice H je poslední etapou projektu. Zájemci o nový domov zde proto po nastěhování nebudou omezeni další postupnou výstavbou a navíc již mohou využívat plnou občanskou vybavenost.

Včasným zakoupením nového bytu získávají budoucí klienti navíc bonus. Ten sestává z bezplatného variabilního řešení nabízeného standardu vybavení. V praxi to znamená, že si klienti mohou vybírat hned z několika barev, které by měli rádi jako odstín dveří, laminátových plovoucích podlah anebo třeba obkladů a dlažby v koupelně.

Novostavba – dům Jahodnice H na Praze 14 v Hostavicích, se pyšní i nízkoenergetickým standardem s průkazem náročnosti budovy B – velmi úsporná. To znamená vysoce kvalitní okna a důkladně zateplená budova. Developerský projekt dále počítá s malým dětským hřištěm pro nejmenší, umístěné přímo v areálu. I velké děti do 12 let se mohou těšit na hřiště a multifunkční sportoviště. Na své si ale přijdou všechny věkové kategorie a to díky síti cyklostezek, napojených přímo na areál parku.

Samotné zahájení výstavby Jahodnice H je naplánované na třetí čtvrtletí 2015 a hotovo má být za 16 měsíců.Může Vás zajímat:  Praha 5 chystá v Radlicích novou budovu s moderním designem a unikátním jménem

Zanechat komentář