Pražská správa nemovitostí, společnost s více jak 20 letou tradicí

19 září, 2014
0 komentářů

PSN Spolupracovat se spolehlivým realitním partnerem se jistě vyplatí. Pražská správa nemovitostí, společnost s více jak 20letou tradicí, nabízí své služby klientům, kteří hledají skutečný luxus. Je možné využít služby spojené s prodejem anebo pronájmem vlastních nemovitostí v podobě bytů, nebytových či kancelářských prostor. Zákazníka mohou nalákat nemovitosti poseté po celé Praze, ale i na Kladně, v Pardubicích, Hradci králové, Slaném a Odolené Vodě. Na realitním trhu nabízí společnost více jak 850 bytů k prodeji či pronájmu.

Kvalita služeb roste a ceny zůstávají stejné

Pro všechny klienty, kteří hledají exkluzivní pronájem kanceláří v centru Prahy, jsou určeny zajímavé nabídky Pražské správy nemovitostí, která nabízí kanceláře Praha na atraktivních adresách. Administrativní budovy splňují reprezentativní vzhled a jsou opatřeny recepcí. Velikost kancelářských prostor se různí. K dispozici jsou menší i obrovské prostory, v různých podlažích, vše podle přání zákazníka. Veškeré budovy jsou napojeny na inženýrské sítě a funguje v nich rozvod slaboproudu i silnoproudu. Datové rozvody, připojení k internetu a telefonní linky jsou samozřejmostí. Důležitým faktorem je také parkování přímo u budovy. Podle potřeby si může klient vybrat domy s osobním či nákladním výtahem. Dopravní dostupnost všech administrativních budov je neuvěřitelná. Veškeré se nacházejí blízko metra i autobusových zastávek.

Nekupujte zajíce v pytli!

Zákazník si může prohlédnout kanceláře k pronájmu Praha na velice lukrativních místech, jako je Václavské náměstí, Staré město anebo Žižkov. Firmy touží po kancelářích Praha v prostorách nádherných historických domů, i takovéto varianty může společnost nabídnout. Začínající podnikatelé se spokojí i s levnějšími variantami, které se nacházejí v panelových domech. Měsíční platby jsou podstatně nižší a pro mnohé přijatelnější. Skladové prostory jsou pro většinu klientů neocenitelné. Kanceláře Praha jsou nabízeny zařízené i nezařízené. Po dohodě se dají moderně vybavit. Všechny nabízené pronájmy kanceláře Praha si může zákazník podle zájmu prohlédnout a ujistit se tak ve své správné volbě. Realitní poradce osvětlí zájemci pozitiva celé budovy i samotných kancelářských prostor. Seznámí ho s cenou a s dalšími měsíčními poplatky za služby.

Může Vás zajímat:  Praha - Novostavby (nové byty) v Praze v roce 2016 zdraží o 6,6 %, tvrdí developeři

Developerské projekty jsou jistými magnety

Pražská správa nemovitostí zazářila také díky developerským projektům. Perlami mezi všemi jsou rezidence EXPO v Karlíně, projekt Viladomy Azalková, nástavby Přeštická anebo rekonstrukce a rozšíření kulturně zábavního a obchodního centra Grand v Pardubicích. Každému z projektů se dostalo významného ocenění. Mezi ty aktuální projekty patří také: Rezidence Letná, U Vyšehradu, Vinohrad, Oktagon, Flora a Moderna.

Výhodné podmínky financování

Zákazníci, kteří mají zájem o služby společnosti, se mohou těšit na otevřené možnosti hypotečních úvěrů. Pro všechny náročné klienty jsou připraveny ty nejvýhodnější podmínky při poskytování hypotečních úvěrů. Díky pevné stabilitě společnosti roste její důvěryhodnost, a tím i zájem o její byty, nebytové a kancelářské prostory. Služby realitních poradců jsou plně k dispozici. Díky jejich pestrým zkušenostem je klientovi nabídnuta nejvýhodnější a nejlákavější varianta. Společnost se pyšní hodnocením ČEKIA Stability Award 2014.

Zanechat komentář