2Barevné Letňany I. Etapa

Aktualizováno: 20 března, 2015
2Barevné Letňany I. Etapa
Adresa Beranových, Letňany, Praha 9
K nastěhování od 2013 (vyprodáno)
Počet jednotek 69
Velikost jednotek 1+kk - 3+kk
Developer Trigema a.s.


O projektu:

Novostavba jsou, jak již jejich název napovídá, volným pokračováním veleúspěšného bytového projektu, v jehož rámci vznikly postupně v letech 2008 až 2011 tři bytové domy, nazvané podle barevnosti svých fasád Červený, Žlutý a Modrý dům. Nové byty si do erbu vetkly barvu zelenou a vycházejí tak vstříc poptávce po ekologickém bydlení. Novostavby, které v současnosti v Letňanech vznikají, uspokojí všechny, kteří mají rádi kvalitní a pohodlné bydlení, a zároveň myslí na budoucnost a prostředí, ve kterém žijeme. Nově vznikající byty v nízkoenergetických domech jim za to nabídnou vysoký standard bydlení a výraznou finanční úsporu.

Při výstavbě bytového projektu v Letňanech jsme se zaměřili na moderní technologie a trendy v bydlení. Vedle kvalitního vyzdění z pálených cihel, které je typické pro všechny naše stavby používáme při stavbě kvalitní plastová okna s trojskly, která výrazně snižují tepelné ztráty a šetří tak energie na vytápění bytů.

Letňanská lokalita se stává stále více vyhledávaným místem k bydlení. Svědčí o tom i statistiky o prodeji nových bytů v Praze, které řadí Letňany na první místo mezi městskými částmi. Není divu, vždyť Letňany jsou v současné době patrně nejdynamičtěji se rozvíjející městskou částí z celé Prahy. Hodně k tomu napomohlo prodloužení metra a Obchodní centrum Letňany, které nabízí celou řadu služeb, kulturního vyžití, nákupů a zábavy.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (53 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky