30.09.2022

Green Port Strašnice: projekt byl zkolaudován

28.09.2022

Bytový dům Dalejská: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

26.09.2022

Rezidence Podolí: byl spuštěn prodej bytů na Praze 4

25.09.2022

Proč lepší dostupnost hypoték znamená dražší byty? → článek

24.09.2022

Block Luna: v prodeji jsou bytové domy na Praze 8

Více aktualit

Developerský projekt 2Barevné Letňany I. Etapa

Vyprodáno
Beranových, Letňany, Praha 9

Detaily

 • ID:
  4851
 • Stav:
 • Developer:
  Trigema a.s.
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Letňany
 • Byty k nastěhování od:
  2013 (vyprodáno)
 • Počet bytů celkem:
  69
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 3+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Novostavba jsou, jak již jejich název napovídá, volným pokračováním veleúspěšného bytového projektu, v jehož rámci vznikly postupně v letech 2008 až 2011 tři bytové domy, nazvané podle barevnosti svých fasád Červený, Žlutý a Modrý dům. Nové byty si do erbu vetkly barvu zelenou a vycházejí tak vstříc poptávce po ekologickém bydlení. Novostavby, které v současnosti v Letňanech vznikají, uspokojí všechny, kteří mají rádi kvalitní a pohodlné bydlení, a zároveň myslí na budoucnost a prostředí, ve kterém žijeme.
Nově vznikající byty v nízkoenergetických domech jim za to nabídnou vysoký standard bydlení a výraznou finanční úsporu.

Při výstavbě bytového projektu v Letňanech jsme se zaměřili na moderní technologie a trendy v bydlení. Vedle kvalitního vyzdění z pálených cihel, které je typické pro všechny naše stavby používáme při stavbě kvalitní plastová okna s trojskly, která výrazně snižují tepelné ztráty a šetří tak energie na vytápění bytů.

Letňanská lokalita se stává stále více vyhledávaným místem k bydlení. Svědčí o tom i statistiky o prodeji nových bytů v Praze, které řadí Letňany na první místo mezi městskými částmi. Není divu, vždyť Letňany jsou v současné době patrně nejdynamičtěji se rozvíjející městskou částí z celé Prahy. Hodně k tomu napomohlo prodloužení metra a Obchodní centrum Letňany, které nabízí celou řadu služeb, kulturního vyžití, nákupů a zábavy.

Lokalita

Beranových, Letňany, Praha 9

Co si o projektu “2Barevné Letňany I. Etapa” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty