24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

18.09.2023

Barrio de Centro: byl spuštěn prodej bytů na Praze 1

16.09.2023

Residence U zámecké zahrady: byl spuštěn prodej bytů v centru Kladna

14.09.2023

Družstevní ochoz: byl spuštěn prodej bytů v pražských Nuslích

Více aktualit

Developerský projekt 2Barevné Letňany II.Etapa

Vyprodáno
Nepomuckých, Letňany, Praha 9

Detaily

 • ID:
  1007
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Letňany
 • Byty k nastěhování od:
  2014 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  29 - 128 m2
 • Počet bytů celkem:
  48
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 5+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: V červenci roku 2013 byla v Praze 9 zahájena realizace druhé fáze developerského projektu. Nové byty však začal developer, firma Trigema a.s., prodávat již v druhé polovině června 2013. Novostavby by měly být dokončeny na podzim roku 2014. Druhá etapa bytového komplexu zahrnuje 2 pětipodlažní bytové domy po 24 bytech, celkově tedy 48 bytů velikostních kategorií 1+kk až 5+kk.

Ppolyfunkční areál vychází vstříc poptávce po ekologickém bydlení. Cílem je uspokojit požadavky kvalitního a pohodlného bydlení a zároveň myslet na budoucnost a životní prostředí.

Specifikem novostaveb projektu 2Barevné Letňany je modulové bydlení, založené na možnosti zakoupit byty zvlášť a později je pomocí jednoduchých úprav spojit. Možné je také byty rovnou spojit a dle potřeb pak jednoduchými úpravami vytvořit dva samostatné byty. Výhodou tohoto řešení je možnost přizpůsobení aktuální potřebě majitele. Majitel může dočasně využívat jen jeden byt a druhý může pronajímat.

Vysoký standard bydlení se profiluje na základě nízkoenergetického charakteru staveb úrovně B (energeticky úsporná budova - vykazuje nižší spotřebu tepla než standardní budova). Energetické úspory zajišťuje užití kvalitních materiálů (izolační zdivo Porotherm, okna s trojskly) a vestavěného systému vzduchotechniky s výkonnými rekuperačními jednotkami. Tento systém je specialitou projektu a zajišťuje rovnoměrné větrání bytů, vyšší kvalitu vzduchu a také rovnoměrné vytápění prostor. Rekuperace je založena na využití tepla ze vzduchu, který je odváděn ven z místnosti. Teplo odpadního vzduchu je využito k ohřevu čerstvého vzduchu a zajišťuje tak nezanedbatelnou tepelnou úsporu. U II. etapy projektu jsou vzduchotechnické jednotky rozšířené o možnost dochlazování přiváděného vzduchu v létě, což je zdravější systém dochlazování než používání například klimatizace.

Lokalita: Letňany se staly nejdynamičtěji se rozvíjející částí Prahy 9, a to hlavně díky prodloužení metra a vystavění Obchodního centra. Získaly také první místo mezi městskými částmi v prodeji nových bytů. Novostavby projektu se nachází v bezprostředním sousedství lesoparku s maximálním sportovním využitím (cyklostezky či dráha pro in-line bruslení). Z druhé strany se ihned vedle objektu A nachází autobusová zastávka MHD, ze které je možné se dostat k metru za 4 minuty. Do centra Prahy se dostanete za dvacet minut. Dále se v nejbližším okruhu nachází 6x mateřská nebo základní škola, 5x restaurace a food court v OC Letňany, Tesco, Penny market a několik „večerek“, v neposlední řadě bazén, zimní stadion, sport centrum, squash, tělocvična a 2x lékárna a zdravotní středisko.

Lokalita

Nepomuckých, Letňany, Praha 9

Co si o projektu “2Barevné Letňany II.Etapa” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty