26.05.2022

Projekt Nová Ves: v prodeji jsou rodinné domy v okrese Praha-východ

25.05.2022

Nuselský pivovar: v prodeji jsou byty na Praze 4

24.05.2022

Domy Dobřejovice: v prodeji jsou rodinné domy v okrese Praha-východ

23.05.2022

Ceny nemovitostí v Česku a ve světě: 2021 vs. 2022 → článek

22.05.2022

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

Více aktualit

Developerský projekt Abertamy Platz

V prodeji
Vítězná, Abertamy, Karlovarský kraj

Detaily

O projektu

O projektu: V malém městě v Krušných horách je v nabídce 17 apartmánů v bytovém domě s moderním designem, který vznikne rekonstrukcí původního hotelu stojícího na náměstí. V návrhu je použito tradičních materiálů – dřevo, sklo, kov.

Jednotky budou mít dispozice od 1+kk až po prostorné duplexy s atraktivním výhledem na horu Plešivec. Ke každému apartmánu bude náležet sklepní prostor k uskladnění sportovního vybavení. Parkování bude zajištěno na nádvoří budovy. V rámci projektu vznikne také restaurace a wellness.

Apartmány jsou vhodné k vlastnímu užívání i jako investice – pro majitele bude zajištěna služba managementu pronájmu. Developerem je společnost BERG Invest s.r.o.

Lokalita: Projekt je umístěn v centru Abertam, městě ležícím uprostřed Krušných hor, v Karlovarském kraji, v sousedství lyžařských areálů a krajiny protkané běžkařskými a cyklistickými trasami. Díky tomu lokalita poskytuje sportovní vyžití a příležitosti k rekreaci a pobyt v přírodě po celý rok. Kromě toho se nedaleko nachází několik lázeňských měst – Jáchymov či Karlovy Vary. Zároveň je ale přímo ve městě zajištěna potřebná občanská vybavenost.

Lokalita

Vítězná, Abertamy, Karlovarský kraj

Co si o projektu “Abertamy Platz” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty