Aldrov Apartments & Resort

Aktualizováno: 7 července, 2020
Aldrov Apartments & Resort
Adresa Vítkovice, Vítkovice v Krkonoších, Liberecký kraj
Počet jednotek 139
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Developer Crescon a.s.


O projektu:

Uprostřed přírody Krkonošského národního parku vzniká luxusní rezidenční komplex, který bude zahrnovat 8 horských chat celkem se 139 apartmány. Bytové jednotky budou mít velikosti od 1kk po 4kk, každé náleží balkon nebo terasa, parkovací místo a sklep v rámci suterénu. Prodávají se plně vybavené.

Apartmány jsou určeny k vlastní rekreaci majitelů, ale i k využití jako investiční byty. Zázemí resortu zahrnuje recepci, wellness a restauraci a je poskytována i služba půjčovny sportovního vybavení, zajištění správy apartmánu a jeho pronájmu v době nevyužívání majitelem.

Projekt vzniká pod taktovkou společnosti Crescon a.s. .

Lokalita:

Resort je umístěn ve Vítkovicích v Krkonoších v Libereckém kraji, v těsné blízkosti skiareálu Aldrov. Od Prahy je vzdálen 2 hodiny jízdy automobilem.

10 minut autem či dostupný skibusem se nachází Špindlerův Mlýn a největší lyžařské středisko českých hor. V zimě je tedy lokalita ideální k lyžování, v létě Krkonošský národní park nabízí mnoho příležitostí k pěší i cykloturistice, blízko jsou k dispozici i golfová hřiště, lezecká stěna či dětská hřiště.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Žádná hodnocení zatím)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky