04.06.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

03.06.2023

Bytový dům Křižíkova: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

01.06.2023

Bytový komplex Skalka: v prodeji jsou byty na Praze 5

30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

Více aktualit

Aldrov Apartments & Resort - nové krkonošské apartmány pro rekreaci i investici

V prodeji
Vítkovice, Vítkovice v Krkonoších, Liberecký kraj

Detaily

O projektu

O projektu: Uprostřed přírody Krkonošského národního parku vzniká luxusní rezidenční komplex Aldrov Apartments, který bude zahrnovat 8 horských chat celkem se 139 apartmány. Bytové jednotky budou mít velikosti od 1kk po 4kk, každé náleží balkon nebo terasa, parkovací místo a sklep v rámci suterénu. Prodávají se plně vybavené.

Apartmány jsou určeny k vlastní rekreaci majitelů, ale i k využití jako investiční byty. Zázemí resortu zahrnuje recepci, wellness a restauraci a je poskytována i služba půjčovny sportovního vybavení, zajištění správy apartmánu a jeho pronájmu v době nevyužívání majitelem.

Projekt vzniká pod taktovkou společnosti Crescon a.s. .

Lokalita: Resort je umístěn ve Vítkovicích v Krkonoších v Libereckém kraji, v těsné blízkosti skiareálu Aldrov. Od Prahy je vzdálen 2 hodiny jízdy automobilem.

10 minut autem či dostupný skibusem se nachází Špindlerův Mlýn a největší lyžařské středisko českých hor. V zimě je tedy lokalita ideální k lyžování, v létě Krkonošský národní park nabízí mnoho příležitostí k pěší i cykloturistice, blízko jsou k dispozici i golfová hřiště, lezecká stěna či dětská hřiště.

 

Co si o projektu “Aldrov Apartments & Resort - nové krkonošské apartmány pro rekreaci i investici” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty