24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

17.11.2022

Chlumova 3: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

15.11.2022

Složitá úloha developerů je v dnešní době ještě náročnější → článek

Více aktualit

Developerský projekt Alfarezidence

Vyprodáno
Olgy Havlové, Žižkov, Praha 3

Detaily

 • ID:
  6931
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 3
 • Lokalita:
  Žižkov
 • Byty k nastěhování od:
  2012 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  46 - 120 m2
 • Počet bytů celkem:
  124
 • Velikost jednotek:
  2+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Alfarezidence se nachází v ulici Na Vackově, v klidné části Prahy 3 – Žižkov. Developerský projekt představuje obytný komplex, který staví na tradičním evropském konceptu domů, které jsou prostorné, ale drží se spíše při zemi (mívají nejvýše 4 podlaží).Rezidenční areál je založen na modelu klasického evropského města. Zajímavostí celého areálu je jeho neformální rozdělení do tří částí. První veřejná část reprezentuje, druhá poloveřejná zahrnuje prostor mezi domy a slouží všem rezidentům, např. k relaxaci, třetí polosoukromá zóna v podobě obytných dvorů se zahradní úpravou a také klubovnou představuje relaxační zónu pro majitele bytů v daném domě. Architekti se při navrhování nechali inspirovat modelem zahradního města. Novostavby jsou tak doplněny velkým množství parkově upravené zeleně a disponují dvory nahrazující zahrady. Domy splňují i další požadavky moderního bydlení. Jednotlivé byty jsou vzdušné a prostorné díky dodržení nízkopodlažního konceptu, zajišťují dostatek komfortu a klidu, přestože se nachází pár minut od centra. Developerem projektu je developerská společnost Metrostav Development a.s.

Byty: Nabídka rezidenčního resortu Alfarezidence zahrnuje 124 nových bytů o dispozicích 2+kk, 3+kk a 4+kk. Užitná plocha bytových jednotek činí 46 m2 až 120 m2. K bytům patří balkony, terasy či předzahrádky. K bytům o dispozicích 2+kk a 3+kk je potřeba zakoupit 1 garážové stání a pro byt 4+kk 2 garážová stání. Cena bytů se pohybuje v rozmezí od 3 718 000 Kč do 7 869 000 Kč včetně DPH.

Lokalita: Obytný komplex Alfarezidence je situován v ulici Na Vackově, v městské části Praha 3 – Žižkov. Praha 3 v sobě skloubí výhody města i venkova. Žižkov se má do budoucna změnit v novou městkou část. V současnosti probíhá příprava budoucí přestavby nákladového nádraží na nové administrativní i obytné centrum Žižkova, která bude zajišťovat veškerou občanskou vybavenost. Lokality se týká i budoucí výstavba nové linky metra D. Praha 3 se pyšní skvělou dopravní dostupností, která je zajištěna městskou hromadnou dopravou – autobusy, tramvajemi i metrem. Najdete zde i veškerou občanskou vybavenost, např. obchody (Penny, Lidl, Palác Flora), mateřské, základní i střední školy, zdravotní zařízení (Olšanská poliklinika, FN Královské Vinohrady) a veškeré služby. Ve volném čase si můžete zasportovat v nedalekém fitness centru či BBC centru, vyrazit za kulturou do kina Area, Paláce Akropolis či Národního památníku Na Vítkově.

Lokalita

Olgy Havlové, Žižkov, Praha 3

Co si o projektu “Alfarezidence” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty