30.09.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

28.09.2023

Nuselský pivovar: v prodeji jsou nyní lofty v historické části projektu

26.09.2023

Rezidence Chodovec: byl spuštěn prodej bytů na Praze 4

24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

Více aktualit

Developerský projekt Allrisk MERIDIEM

V prodeji
Komárovská, Brno, Jihomoravský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  DIVERSE develop s. r. o.
 • Městská část / kraj:
  Jihomoravský kraj
 • Lokalita:
  Brno
 • Počet bytů celkem:
  121
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 5+kk

O projektu

Polyfunkční komplex Allrisk MERIDIEM nabídne ve třech výškových budovách a jedné nízkopodlažní stavbě celkem 121 bytových jednotek, 49 ateliérů, 46 kancelářských jednotek a 14 komerčních prostorů. Samozřejmostí jsou také stovky parkovacích stáních v podzemních prostorech a střešních podlažích. Všechny budovy dále disponují přístupem na centrální náměstí, na kterém se mimo jiné nachází také dětské hřiště.

Pokud jde o byty, v nabídce jsou jednotky dispozičně řešené jako 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk či 5+kk. V závislosti na konkrétním výběru je její součástí balkón, terasa či předzahrádka. Ke všem pak náleží parkovací stání s umístěním dle kategorie bytu.

Lokalita

Projekt naleznete v ulici Komárovská, konkrétně v brněnské čtvrti Trnitá ležící jen pár minut chůze od samotného centra ěsta. Obyvatelům je k dispozici plná občanská vybavenost v podobě celé řady obchodů a restaurací, pošty a mateřských i základních škol. V okolí je dále situováno také velké obchodní centrum. Vzhledem k nedalekému vlakovému nádraží je zajištěna také pohodlná dopravní dostupnost ven města. Po Brně se pak dostanete snadno pomocí městské hromadné dopravy, se zastávkou vzdálenou pouhých pár metrů od objektu.

Lokalita

Komárovská, Brno, Jihomoravský kraj

Co si o projektu “Allrisk MERIDIEM” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty