30.09.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

28.09.2023

Nuselský pivovar: v prodeji jsou nyní lofty v historické části projektu

26.09.2023

Rezidence Chodovec: byl spuštěn prodej bytů na Praze 4

24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

Více aktualit

Developerský projekt Anděl Na Zatlance

Vyprodáno
Na Zatlance, Smíchov, Praha 5

Detaily

 • ID:
  3036
 • Stav:
 • Developer:
  Commco s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Smíchov
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Plocha bytů (od - do):
  47 - 176 m2
 • Počet bytů celkem:
  18
 • Velikost jednotek:
  2+kk - 5+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Bytový dům „Anděl na Zatlance“ (celkem 18 nových bytů) je umístěn v centru městské části Smíchov (Praha 5) v klidné ulici Na Zatlance, kde je obecně nedostatek nabídky bydlení. Novostavba je situován v proluce mezi dvěma klasickými činžovními domy a čelem je orientován do zeleně parku Mrázovka. Perfektní dopravní dostupnost lokality veřejnou dopravou je zajištěna prostřednictvím metra (stanice „Anděl“ - trasa „B“) , hustou sítí tramvajových linek a blízkostí autobusového nádraží „Na Knížecí“. V lokalitě je skvělá nabídka služeb, zázemí pro bydlení a zázemí pro volný čas. Moderní občanská vybavenost poskytuje vše potřebné pro plnohodnotné a kvalitní bydlení. Služby jsou mimo jiné poskytovány Obchodním centrem „Nový Smíchov“, multifunkčním objektem „Anděl“ apod.
V blízkosti v ulici U Santošky se nachází mateřská a základní škola, v Drtinově ulici francouzské liceum a základní škola s rozšířenou výukou jazyků a přímo v ulici Na Zatlance je gymnázium. Nejbližší zdravotnické zařízení je poliklinika v Drtinově ulici.

Novostavba obsahuje celkem 18 bytových jednotek o velikostech 46 m2 – 175 m2, s dispozicemi 2+kk – 5+kk. Některé byty mají terasy. Některé byty mají terasy. Vysoký standard vybavení. Byty 3+kk jsou vybaveny dvěma koupelnami, byty 4+kk a 5+kk mají 3 koupelny. Jednotky mají dřevěná okna z Euro profilů, bezpečností vstupní dveře, bambusové podlahy, rozvody telefonu a strukturované kabeláže, zásuvka v každé obytné místnosti, domácí videotelefon. Ke každému bytu náleží sklep. Možnost zakoupení garážového stání. V 1. nadzemním podlaží se nachází komerční prostor o velikosti 231 m2 k prodeji/pronájmu. Developerem pojektu je společnost Abbey.

Lokalita: Vynikající lokalita v klidné části Smíchova ul. Na Zatlance, přímo naproti parku Mrázovka s velkým sportovním areálem. Výborná dostupnost MHD, metro Anděl, nákupní centra a velký výběr restaurací a obchodů v blízkosti.

Lokalita

Na Zatlance, Smíchov, Praha 5

Co si o projektu “Anděl Na Zatlance” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty