30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Aparthotel Kořenov

V prodeji
Kořenov, Liberecký kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Liberecký kraj
 • Lokalita:
  Kořenov
 • Počet bytů celkem:
  15
 • Velikost jednotek:
  1-4+kk

O projektu

Projekt Aparthotel Kořenov je projektem horského bydlení, které může sloužit jak k rekreačním účelům, tak i jako trvalé bydliště. V objektu je k dispozici celkem 15 apartmánů a součástí projektu je i privátní parkoviště, wellness, společenská místnost s hernou, terasa se zázemím pro grilování, venkovní sauna i hřiště pro děti. Apartmány jsou o dispozicích 1+kk, 2+kk, 3+kk i 4+kk, včetně mezonetů. K apartmánům náleží i balkony či terasy. Exteriér stavby je řešen v moderním designu s akcentem na soulad s okolní přírodou.

Lokalita

Aparthotel Kořenov najdete ve stejnojmenné obci Kořenov, na hranici Jizerských hor a Krkonoš, v Libereckém kraji. Objekt je obklopen lesy a zelení, v těsné blízkosti jsou ski areály, běžkařská trať, turistické trasy i naučné stezky. V docházkové vzdálenosti od nemovitosti jsou restaurace a obchody, škola je k dispozici v nedalekém Horním Kořenově (5 km) a školka v Polubném (4 km). Liberec, ve kterém je k dispozici veškerá občanská vybavenost, je od obce vzdálený 30 km.

Lokalita

Kořenov, Liberecký kraj

Co si o projektu “Aparthotel Kořenov” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty