30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Apartmány Albeřice

V prodeji
Horní Maršov, Královéhradecký kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Královéhradecký kraj
 • Lokalita:
  Horní Maršov
 • Byty k nastěhování od:
  4Q/2023
 • Počet bytů celkem:
  11
 • Velikost jednotek:
  1-3+kk

O projektu

Projekt Apartmány Albeřice nabízí 11 designových apartmánů s dispozicemi 1+kk až 3+kk o výměrách od 46 do 166 metrů čtverečních (včetně teras). K apartmánům přísluší kryté parkovací místo, kolárna a lyžárna. Všechny jednotky disponují terasou, ty v přízemí i zahrádkami. Nízkopodlažní objekt, jehož výstavba bude zahájena na konci roku 2022, a dokončena pravděpodobně o rok později, bude vytápěn tepelným čerpadlem spolu s podlahovým topením. V interiérech bude kladen důraz na použití přírodních materiálů, zároveň ale budou apartmány vybaveny prvky chytré domácnosti a předokenními žaluziemi, část z nich i krbem a domácí saunou. 

Lokalita

Apartmány Albeřice najdete v Dolních Albeřicích, které jsou součástí Horního Maršova. Jedná se o malou obec ve východních Krkonoších v Královéhradeckém kraji, kde trvale žije pouze několik desítek obyvatel. Lokalita je horským rekreačním střediskem nabízejícím klid a dostupnost větších turistických center, ať už se jedná o Pec pod Sněžkou nebo Janské Lázně. Širší občanskou infrastrukturu nabízí necelé 3 km vzdálený Horní Maršov. Z Dolních Albeřic je možné dojet za hodinu do Hradce Králové, za 1,25 hodiny do Pardubic, a do 2 hodin do Prahy nebo Litomyšle.

Lokalita

Horní Maršov, Královéhradecký kraj

Co si o projektu “Apartmány Albeřice” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty