05.12.2022

Byty Verde Slaný: byl zahájen prodej projektu

28.11.2022

Apartmány Lesní stráně: byl spuštěn prodej projektu v Jeseníkách

24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

Více aktualit

Developerský projekt Apartmány Hrdlička

Vyprodáno
Hrdlička, Čím, Středočeský kraj

Detaily

O projektu

O projektu: Na Slapech nabídne projekt Apartmány Hrdlička rezidenční objekt s 15 rekreačními apartmány s dispozicemi od 1kk po 3kk včetně jednoho luxusního v posledním podlaží. K jednotkám náleží parkovací stání před objektem, terasy a balkony s atraktivními výhledy do okolního lesa. K dispozici všem apartmánům je také sauna, prádelna, kolárna a venkovní posezení.

Dokončení výstavby je plánováno do října 2020.

Lokalita: Projekt je umístěn uprostřed přírody nedaleko Slapské přehrady, v malé obci Čím ležící v meandru Vltavy a spadající do území Středočeského kraje. Přehrada Slapy je pěšky dostupná v rámci několika minut a nabízí zátoky, pláže a mnoho příležitostí k vodním sportům a rybaření.

Nedaleko se nachází také golfové hřiště, ranč, wellness centrum, kotviště jachet, lanový park nebo akvapark. Okolím nabízí mnoho cyklostezek a turistických cílů jako vyhlídky na tok Vltavy a okolní přírodu, například oblíbenou Vyhlídku Máj nebo rozhlednu Veselý vrch.

Kompletní občanská vybavenost je zajištěna v obci Davle vzdálené 20 minut autem.

Praha je od apartmánů vzdálena do 40 minut jízdy autem, ale i přímou linkou hromadné dopravy na pražské Smíchovské nádraží.

Více info: www.apartmanyhrdlicka.lexxus.cz

Co si o projektu “Apartmány Hrdlička” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty