Apartmány Hrdlička

Aktualizováno: 24 července, 2020
Apartmány Hrdlička
Adresa Hrdlička, Čím, Středočeský kraj
K nastěhování od 4Q/2020
Developer LEXXUS a.s.


O projektu:

Na Slapech nabídne projekt Apartmány Hrdlička rezidenční objekt s 15 rekreačními apartmány s dispozicemi od 1kk po 3kk včetně jednoho luxusního v posledním podlaží. K jednotkám náleží parkovací stání před objektem, terasy a balkony s atraktivními výhledy do okolního lesa. K dispozici všem apartmánům je také sauna, prádelna, kolárna a venkovní posezení.

Dokončení výstavby je plánováno do října 2020.

Lokalita:

Projekt je umístěn uprostřed přírody nedaleko Slapské přehrady, v malé obci Čím ležící v meandru Vltavy a spadající do území Středočeského kraje. Přehrada Slapy je pěšky dostupná v rámci několika minut a nabízí zátoky, pláže a mnoho příležitostí k vodním sportům a rybaření.

Nedaleko se nachází také golfové hřiště, ranč, wellness centrum, kotviště jachet, lanový park nebo akvapark. Okolím nabízí mnoho cyklostezek a turistických cílů jako vyhlídky na tok Vltavy a okolní přírodu, například oblíbenou Vyhlídku Máj nebo rozhlednu Veselý vrch.

Kompletní občanská vybavenost je zajištěna v obci Davle vzdálené 20 minut autem.

Praha je od apartmánů vzdálena do 40 minut jízdy autem, ale i přímou linkou hromadné dopravy na pražské Smíchovské nádraží.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Žádná hodnocení zatím)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky