30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Apartmány Na Hůrce

V prodeji
Horní Planá, Jihočeský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  JAVAKO s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Jihočeský kraj
 • Lokalita:
  Horní Planá
 • Byty k nastěhování od:
  2Q/2023
 • Počet bytů celkem:
  14
 • Velikost jednotek:
  1kk - 4kk

O projektu

Pouhých 150 metrů od lipenské přehrady, v rámci projektu Apartmány Na Hůrce, je v nabídce 14 apartmánů o dispozici 1kk až 4kk – osm z nich pod jednou střechou apartmánového domu a šest v celkem třech dvojdomech. V rámci apartmánového domu je součástí sklepní kóje, ve dvojdomcích je pak vybudována samostatná technická místnost sloužící rovněž jako sklepní kóje a nebo lyžárna. Parkovací místa jsou zajištěna v obou případech. V závislosti na vybrané jednotce je k dispozici také dřevěný balkón.

Lokalita

Projekt se nachází ve vesnici Hůrka ležící na levém břehu přehrady Lipno. V samotné vesnici se nachází pouze rybí restaurace, nedaleko vzdálené město Horní Planá však nabízí základní občanskou vybavenost v podobě obchodů s potravinami, restaurací, lékárny, kina či ordinace praktického lékaře. Za širšími nákupními možnostmi, restauracemi a kavárnami však lze navštívit pouze 24 kilometrů vzdálený Český Krumlov, do kterého se dostanete autem za přibližně 20 minut. Vzhledem k obklopení přírodou a zelení nabízí lokalita prostor pro dlouhé procházky, houbaření, ale i cyklistiku, koupání a nebo třeba rybaření. K výletům pak láká například přilehlý Vítkův Hrádek, rozhledna Dobrá Voda či hora Plechý.

Lokalita

Horní Planá, Jihočeský kraj

Co si o projektu “Apartmány Na Hůrce” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty