Apartmány Zadov

Aktualizováno: 29 srpna, 2020
Apartmány Zadov
Adresa Zadov, Stachy, Jihočeský kraj
K nastěhování od 3Q/2021
Počet jednotek 41
Velikost jednotek 1+kk - 3+kk
Developer V Invest Development s.r.o.


O projektu:

V oblíbené rekreační lokalitě na Šumavě, v horské osadě Zadov, vzniká apartmánový dům se 41 bytovými jednotkami. Návrh projektu reaguje na své okolí tradičním tvarem domu i použitými materiály a zároveň nabízí vysoký standard bydlení v jednotkách od 1kk po 3kk s průběžnými lodžiemi přístupnými téměř ze všech jednotek.

Byty umístěné v přízemí mají vlastní předzahrádky, všem jednotkám je pak přístupné posezení na pozemku. Projekt zajišťuje skladování sportovního vybavení a parkování.

Developerem je společnost V Invest Development s.r.o. Apartmány budou předány k nastěhování po kolaudaci v létě roku 2021.

Lokalita:

Dům je umístěn v rámci střediska Zadov spadajícího pod obec Stachy a území Jihočeského kraje. Zadov je jedním z nejoblíbenějších lyžařský areálů na Šumavě s množstvím sjezdovek i běžeckých tratí. Místo nabízí také jedinečný výhled do okolí na krajinu národního parku.

V okolí se nachází široká nabídka sportovních aktivit během celého roku a mnoho oblíbených turistických cílů – hrad Rabí, město Kašperské Hory, Vimperk, Boubínský prales nebo Prameny Vltavy.

Z Prahy je lokalita dostupná autem za 120 minut, případně i hromadnou dopravou – zastávka vlaku leží 20 minut chůze a autobusu jen 5 minut chůze od domu.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Žádná hodnocení zatím)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky