30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Apartmány Zdíkovec

V prodeji
Zdíkovec, Prachatice, Jihočeský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Jihočeský kraj
 • Lokalita:
  Zdíkovec
 • Byty k nastěhování od:
  3Q/2022
 • Počet bytů celkem:
  10

O projektu

Uprostřed šumavské přírody se v obci Zdíkovec realizuje projekt nadstandardních apartmánů, který nabídne možnost celoroční rekreace v těsné blízkosti sjezdových i běžeckých tratí a turistických cest.

Apartmány Zdíkovec vzniknou v objektu bývalé školní budovy, která prochází pečlivou rekonstrukcí. Objekt se nachází na kopci s nádherným výhledem do okolí. Dům bude rekonstruován za použití nejmodernějších technologií a materiálů. Budou zachovány typické prvky jako například historické klenby.

Bytový dům nabídne ve třech podlažích 10 apartmánů s obytnou plochou 26 až 90 m² a 1 ateliér. Součástí apartmánů jsou balkony či terasy a možnost parkování ve vnitrobloku.

Rekonstruovaná budova bude odpovídat svou úrovní novostavbě a je plánována jako nízkoenergetické bydlení. Tepelnou pohodu zajišťují tepelná čerpadla a větrání s rekuperací. Počítá se s kvalitním zateplením budovy.

Dokončení projektu je plánováno na říjen 2022. Noví majitelé se mohou stěhovat v prosinci téhož roku.

Lokalita

Bytový dům se nachází v klidné části obce Zdíkovec. Jedná se o lokalitou s dobou dostupností a zázemím. V bezprostřední blízkosti se nachází 15 lyžařských vleků, běžecké trasy, cyklostezky a turistické trasy. Nádherná příroda nadchne rybáře i houbaře.

Lokalita

Zdíkovec, Prachatice, Jihočeský kraj

Co si o projektu “Apartmány Zdíkovec” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty