22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

19.01.2023

Rezidence Prokopské údolí: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 5

17.01.2023

Byty Holandská: v prodeji jsou byty v pražských Vršovicích

16.01.2023

Varta Hostivař: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Art Club Praha Lipence

Vyprodáno
Oddechová, Lipence, Praha 5

Detaily

 • ID:
  9279
 • Stav:
 • Developer:
  ClubHouse a.s.
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Lipence
 • Byty k nastěhování od:
  jaro 2016 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  274 - 619 m2
 • Počet bytů celkem:
  7
 • Velikost jednotek:
  5+1 - 10+1
 • Cena bytů (od - do):
  cena na vyžádání

O projektu

O projektu: Patříte k milovníkům velkorysých a luxusních prostor, které plně podtrhnou váš životní styl? Zaměřte tedy svou pozornost na jedinečný developerský projekt společnosti ClubHouse, jehož výstavba započala na jaře roku 2015. Výsledkem bude sedm skutečně exkluzivních vil. Novostavby, nesoucí honosné pojmenování Art club Praha Lipence, vyrostou mezi ulicemi Černošická a Oddechová v Lipencích na Praze 5.
Architektonicky ojedinělé vily, které jsou k vidění spíše v zemích na jihu Evropy, disponují velkolepým vnitřním prostorem a prostornou zahradou. Spolehnout se můžete na nízkou energetickou náročnost, zdrojem energie je totiž tepelné čerpadlo. Developerem je ClubHouse a.s.

Vily: I když vypadají vily na první pohled velmi podobně, přesto je každá naprostým originálem. Vily A, B a C kladou důraz především na velkorysost prostoru, vila D zaujme vizuálním propojením interiéru a exteriéru. Stavba s označením E je určena pro ty, kdo mají časté návštěvy – celé obytné patro je ponecháno pro hosty. Vila F je podobná té s označením D, avšak poskytuje více prostoru a obytné patro pro seniory nebo hosty. Poslední stavba nese označení G a je spojením exkluzivity a maximálního prostoru.
Nejmenší vila má dispozice 5+1 s užitnou plochou 273,6 metrů čtverečních, největší pak 10+1 s plochou domu 619,1 metrů čtverečních. Součástí každé stavby je balkon, terasa, parkovací stání a zahrada. Cena jednotlivých vil je na vyžádání u prodejce a obsahuje také standardní vybavení. To zahrnuje vstupní dveře SCHUCO, interiérové dveře s nerezovým kováním M&T a hliníková okna Schuco s izolačním dvojsklem a elektricky ovládanými roletami Innex.
Dále je součástí standardního vybavení v obytných místnostech dvouvrstvá dřevěná podlaha, v koupelně, technické místnosti a zádveří je dřevo nahrazeno retifikovanou dlažbou Maxfine Roads. Vytápění je řešeno tepelným čerpadlem Nibe, konvektory a otopnými žebříky Zehnder Aura. Dle typu vily je k dispozici 300 až 500litrový zásobník na teplou vodu.

Každá stavba nabízí tři, nebo čtyři koupelny. K jejich vybavení patří vana Kaldawei Squaro Quaryl, bezvaničkový sprchový kout, sprchová zástěna, závěsný klozet a bidet Laufen Kartel, závěsné umyvadlo Laufen Kartel a baterie Nobili Loop. Standardním vybavením sice není kuchyňská linka, připraveny jsou však rozvody vody, elektřiny a taktéž kanalizace.
O výjimečnosti projektu svědčí, že v základní ceně nechybí infrasauna Hanscraft Constatnce+ a garážová vrata s dálkovým ovládáním. Majitelé se mohou těšit i na domácí videotelefon Legrand MyHome LivingLight umístěný u vstupních dveří a u brány do areálu, na zásuvky a vypínače Legrand LivingLight či na vývody pro osazení svítidel.

Lokalita: Luxusní rezidenční komplex Art Club Praha Lipence leží v Praze 5 mezi ulicemi Černošická a Oddechová (Lipence), odkud to máte pouhých sto metrů na městskou hromadnou dopravu. Na metro Smíchovské nádraží se dostanete autobusem MHD během čtvrt hodinky. Jelikož je celý projekt oplocen a chráněn vstupní branou, nemusíte se obávat, že budete rušeni někým jiným než majiteli sousedních vil.
Kromě samotných novostaveb je velkou výhodou i úchvatná příroda. Malebná řeka Berounka a Brdské vrchy poskytují spoustu příležitostí k procházkám a sportovním aktivitám. Díky své poloze na cyklotrase Praha – Karlštejn si obyvatelé Art Clubu Praha Lipence mohou plně vychutnávat také jízdu na kole nebo si zahrát golf na nedalekém golfovém hřišti Zbraslav. Sousední čtvrť Zbraslav také poskytuje veškerou infrastrukturu a občanskou vybavenost.
Toužíte-li po luxusu, originalitě a soukromí, je tento developerský projekt tím, co by vás nemělo nechat chladnými. Po strakonické výpadovce se do centra Prahy dostanete během patnácti minut a jinak si můžete užívat příjemné chvíle klidu a souznění s přírodou.

Lokalita

Oddechová, Lipence, Praha 5

Co si o projektu “Art Club Praha Lipence” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty