Art Rezidence Střížkov

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Art Rezidence Střížkov
Adresa Teplická, Střížkov, Praha 9
K nastěhování od vyprodáno
Počet jednotek 63
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 31 - 164 m2

O projektu:

Art Rezidence Střížkov je architektonicky originální novostavba s 63 novými byty ve 13ti průběžně a oboustranně ustupujících nadzemních podlažích. Díky dvouleté intenzivní práci architektů a specializovaných projektantů vzniklo mimořádné umělecké dílo. Novostavba umocňuje i originální barevné řešení fasády s plynulým přechodem zelené do modré barvy. V jednotlivých podlažích, z nichž žádné není stejné, jsou navrženy skladby bytů od 1+kk, 37,3 m2 až po 4+kk/T, 158,4 m2. Jsou zde netypické, a zároveň bezchybně funkční, nadstandardně vybavené byty s výhledem na Prahu, odpovídající výšce a poloze objektu. Součástí projektu jsou samozřejmě parkovací stání a sklípky v podzemních podlažích. Všechny byty jsou vybaveny ve velmi vysokém standardu - dřevěná Eurookna, třívrstvá dřevěná plovoucí podlaha, sanitární keramika Laufen Pro A, Kaldewai, Riho, Hüppe, armatury Hansgrohe, interiérové dveře Sapeli, atd. Klientovi je k dispozici široký výběr dlažeb, obkladů, dveří, podlah, koupelnového vybavení a dalších interiérových prvků, ale také možnost dispozičních změn dle jeho přání. Nadstandardní splátkový kalendář - platba 80 % kupní ceny po kolaudaci projektu.

Lokalita:

Art Rezidence Střížkov vznikne v Praze 9 – Střížkově, na křižovatce ulic Teplická a Litvínovská, na místě stávající prodejny (č.o.15), která bude odstraněna. Přímo naproti rezidenci je místní park. O pohodlné nákupy se v blízkosti rezidence starají velká nákupní centra, jako jsou například BILLA Prosek, TESCO Letňany a GLOBUS Čakovice. Dojet autem do Billy na Proseku (2 km) zabere asi 3 minuty (ono by to šlo i rychleji nebýt toho radaru na Vysočanské). Do Tesca v Letňanech trvá cesta autem kolem 5 minut. Art Rezidence Střížkov je přímo u metra, konkrétně cca 300 m pěšky od stanice metra trasy C Střížkov. Hned vedle rezidence (cca 50 m) je stanice autobusů Teplická 151 a 186.

Podobné nabídky
1433x
Novostavba Harfa Yard prodej bytů Praha 9 - Libeň

Harfa Yard

Kovářská, Libeň, Praha 9

2Q/2022

O projektu: V roce 2020 začne v pražské čtvrti Libeň výstavba bytového komplexu Harfa Yard, umístěného do bezprostřední blízkosti O2 areny, nabízející 28 bytů. Termín dokončení výstavby byl stanoven na 2. čtvrtletí roku 2022. Na vzhledu projektu se podílel světově známý český výtvarník a architekt Bořek Šípek, známý pro své skleněné objekty....

Array