02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Rezidence Teplická - Art Rezidence Střížkov

Vyprodáno
Teplická, Střížkov, Praha 9

Detaily

 • ID:
  3319
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Střížkov
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Plocha bytů (od - do):
  31 - 164 m2
 • Počet bytů celkem:
  63
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu rezidence Teplická: Art Rezidence Střížkov je architektonicky originální novostavba s 63 novými byty ve 13ti průběžně a oboustranně ustupujících nadzemních podlažích. Díky dvouleté intenzivní práci architektů a specializovaných projektantů vzniklo mimořádné umělecké dílo. Novostavba umocňuje i originální barevné řešení fasády s plynulým přechodem zelené do modré barvy. V jednotlivých podlažích, z nichž žádné není stejné, jsou navrženy skladby bytů od 1+kk, 37,3 m2 až po 4+kk/T, 158,4 m2. Jsou zde netypické, a zároveň bezchybně funkční, nadstandardně vybavené byty s výhledem na Prahu, odpovídající výšce a poloze objektu. Součástí projektu jsou samozřejmě parkovací stání a sklípky v podzemních podlažích. Všechny byty jsou vybaveny ve velmi vysokém standardu - dřevěná Eurookna, třívrstvá dřevěná plovoucí podlaha, sanitární keramika Laufen Pro A, Kaldewai, Riho, Hüppe, armatury Hansgrohe, interiérové dveře Sapeli, atd. Klientovi je k dispozici široký výběr dlažeb, obkladů, dveří, podlah, koupelnového vybavení a dalších interiérových prvků, ale také možnost dispozičních změn dle jeho přání. Nadstandardní splátkový kalendář - platba 80 % kupní ceny po kolaudaci projektu.

Lokalita: Art Rezidence Střížkov vznikne v Praze 9 – Střížkově, na křižovatce ulic Teplická a Litvínovská, na místě stávající prodejny (č.o.15), která bude odstraněna. Přímo naproti rezidenci je místní park. O pohodlné nákupy se v blízkosti rezidence starají velká nákupní centra, jako jsou například BILLA Prosek, TESCO Letňany a GLOBUS Čakovice. Dojet autem do Billy na Proseku (2 km) zabere asi 3 minuty (ono by to šlo i rychleji nebýt toho radaru na Vysočanské). Do Tesca v Letňanech trvá cesta autem kolem 5 minut. Art Rezidence Střížkov je přímo u metra, konkrétně cca 300 m pěšky od stanice metra trasy C Střížkov. Hned vedle rezidence (cca 50 m) je stanice autobusů Teplická 151 a 186.

Lokalita

Teplická, Střížkov, Praha 9

Co si o projektu “Rezidence Teplická - Art Rezidence Střížkov” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty