Astrid Residences

Aktualizováno: 2 července, 2020
Astrid Residences
Adresa Dělnická, Holešovice, Praha 7
K nastěhování od 2023
Počet jednotek 110
Developer UBM Development Czechia s.r.o.


O projektu:

Na místě továrny kosmetické značky Astrid v Holešovicích vzniká projekt Astrid Garden. V rámci polyfunkčního komplexu v první etapě vyroste v části pozemku při ulici Dělnická administrativní budova s komerčními prostory v parteru - Astrid Offices. V další fázi bude doplněn bytový komplexem Astrid Residences umístěným na severní straně pozemku. Ten nabídne kolem 110 bytových jednotek.

V rámci projektu bude umístěno množství zeleně. Mezi domy vznikne zahrada, střechy i některé stěny budou zelené a vnitroblok bude osázen stromy. Domy budou doplněny technologiemi jako tepelná čerpadla či systém zachytávání a využití dešťové vody. Návrh domů respektuje historii místa a inspiruje se industriálním stylem, který je pro Holešovice typický, a zachovává stávající hodnotnou budovu se secesními prvky.

Developerem celého komplexu je společnost UBM Development Czechia s.r.o. , pro kterou návrh vytvořilo studio Bogle Architects. Výstavba administrativní části by měla být dokončena v průběhu roku 2021 a do konce roku 2023 by mohl být dokončena i část s bytovými domy.

Lokalita:

Areál bývalé továrny leží při ulici Dělnická na Praze 7 v centru Holešovic. Holešovice jsou jedna z nejdynamičtěji se rozvíjejících pražských čtvrtí, stávají se oblíbenou rezidenční lokalitou a nabízejí veškerou občanskou vybavenost i příležitosti k rekreaci a sportu. Prochází zde mnoho cyklostezek a nedaleko leží oblíbený lesopark Stromovka.

Vzhledem ke své poloze je lokalita velmi dobře napojená na síť pražské MHD, v okolí projektu lze využít zastávky autobusu a tramvaje, které jsou vzdáleny do 5 minut pěšky, do 15 minut lze dojít i na stanici metra Vltavská.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Žádná hodnocení zatím)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky