30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Astrid Residences

V prodeji
Dělnická, Holešovice, Praha 7

Detaily

O projektu

Na místě továrny kosmetické značky Astrid v Holešovicích vzniká projekt Astrid Garden. Ten nabídne celkem 138 bytových jednotek o dispozici od 1+kk po 4+kk, které se nachází jak v novostavbě, tak i ve starší zrekonstruované budově. Nechybí parkovací stání v podzemním podlaží i komerční prostory.

V rámci projektu bude umístěno množství zeleně. Mezi domy vznikne zahrada, střechy i některé stěny budou zelené a vnitroblok bude osázen stromy. Domy budou doplněny technologiemi jako tepelná čerpadla či systém zachytávání a využití dešťové vody. Projekt je realizován s ekologickou certifikací BREEAM. Návrh domů respektuje historii místa, inspiruje se industriálním stylem, který je pro Holešovice typický, a zachovává stávající hodnotnou budovu se secesními prvky.

Developerem projektu je společnost UBM Development Czechia s.r.o., pro kterou návrh vytvořilo studio Bogle Architects. Výstavba projektu bude dokončena do konce roku 2024.

Lokalita

Areál bývalé továrny leží při ulici Dělnická na Praze 7 v centru Holešovic. Holešovice jsou jednou z nejdynamičtěji se rozvíjejících pražských čtvrtí, stávají se oblíbenou rezidenční lokalitou a nabízejí veškerou občanskou vybavenost i příležitosti k rekreaci a sportu. Prochází zde mnoho cyklostezek a nedaleko leží oblíbený lesopark Stromovka.

Vzhledem ke své poloze je lokalita velmi dobře napojená na síť pražské MHD, v okolí projektu lze využít zastávky autobusu a tramvaje, které jsou vzdáleny do 5 minut pěšky, do 15 minut lze dojít i na stanici metra Vltavská.

Lokalita

Dělnická, Holešovice, Praha 7

Co si o projektu “Astrid Residences” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty