23.05.2022

Ceny nemovitostí v Česku a ve světě: 2021 vs. 2022 → článek

20.05.2022

Trhem s nemovitostmi už nehýbe covid, ale situace na Ukrajině → článek

19.05.2022

Byla spuštěna II.etapa projektu Březový háj

18.05.2022

Byty Vrbenského: v prodeji jsou byty ve středočeském Kladně

17.05.2022

V prodeji jsou rodinné domy na Praze 10 ze III.etapy projektu Nové Královice

Více aktualit

Developerský projekt Ateliérové Byty Krásova

Vyprodáno
Krásova, Žižkov, Praha 3

Detaily

 • ID:
  12426
 • Stav:
 • Developer:
  LUXENT
 • Městská část / kraj:
  Praha 3
 • Lokalita:
  Žižkov
 • Byty k nastěhování od:
  2017 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  28 - 135 m2
 • Velikost jednotek:
  2+kk - 5+kk
 • Cena bytů (od - do):
  2.850.000 Kč - 15.610.000 Kč

O projektu

O projektu: Nově vznikající developerský projekt Rezidence Krásova najdete na Praze 3 v ulici Krásova. V tomto případě ovšem nejde o novostavbu, ale rekonstrukci secesního domu v původním stylu. Jedná se o stavbu se čtyřmi nadzemními podlažími. Nové byty se nalézají v kopci umístěném pod náměstím Jiřího z Poděbrad, na samé hranici Vinohrad a Žižkova. Typické jsou hlavně velkými interiérovými okny a prosklenými interiérovými příčkami, takže do nových bytů proniká dostatek světla. I když nejde o nový dům, může se rezidenční objekt pochlubit i vhodně řešeným vnitroblokem plným zeleně. Vyšší patra nabízejí nádherný výhled na Prahu. Je výhodou, že nejde o nový dům, protože zde funguje genius loci. Celkem zde najdete 14 bytů. Developerem obytného komplexu je společnost PESTR spol. s.r.o. a prodejcem je společnost Luxent.

Byty: Rezidence Krásova má parametry plně srovnatelné s moderní novostavbou. Dispozice bytů jsou od garsonky 1+kk přes velice oblíbené 2+kk až po mezonetové byty 5+kk vybavené velkou terasou. Plošná rozloha bytů se pohybuje od 38 m2 až do 135 m2. Některé byty mají balkony, dva byty v nejvyšším čtvrtém patře se mohou pochlubit zahradou. Byt ve zvýšeném přízemí má zahradu o rozloze 15 m2. Parkování je možné jedině v modré zóně na ulici Krásova.
Standardy bytů nabízejí vysokou kvalitu. V obytných místnostech se pokládají kvalitní masivní parketové podlahy, které se skládají do čtvercového formátu. Osazuje se bílé bazfalcové dveře. V koupelnách a na WC jsou velkoformátové rektifikované obklady a dlažby. Do koupelen se umisťuje kvalitní sanita, do bytů se dávají dřevěná okna s izolačními dvojskly. Nechybí videotelefon.

Lokalita: Rozhraní Žižkova a Vinohrad, spadající do katastru městského obvodu Praha 3, nabízí velmi příjemnou lokalitu k bydlení, čehož využívá i Rezidence Krásova. Horní část ulice Krásova, kde je obytný soubor umístěn, je velmi ovlivněna duchem Vinohrad. Dopravní spojení je v této lokalitě velmi výhodné. Půjdete 8 minut od domu a narazíte na stanici metra Jiřího z Poděbrad na trase A. Touto linkou jste ze stanice Jiřího z Poděbrad jenom za pět minut v horní části Václavského náměstí. Osm minut pěší chůze od domu leží stanice tramvaje. Jezdí tudy linky číslo 11 a 13. Velmi dobrý je i výjezd pro auta, za 5 minut se vozem můžete dostat na Vinohradskou ulici, ze které se napojíte na magistrálu. Pokud se chcete vydat za kulturními památkami, tou nejbližší je kostel Nejsvětějšího srdce Páně, dílo architekta Josipa Plečnika, vzdálený sedm minut chůze. Půjdete-li o dvě minuty déle, narazíte na objekt Vinohradské vodárny. Na Náměstí Jiřího z Poděbrad se koná spousta kulturních akcí, pravidelně zde probíhají farmářské trhy, je tu i odpočinkový park. V docházkové vzdálenosti 18 minut na Náměstí Míru nalézá Divadlo na Vinohradech. Prostor k relaxaci nabídnou 2 minuty cesty vzdálené Mahlerovy sady, uprostřed se tyčí Žižkovská televizní věž s nevšedním výhledem na Prahu. Odpočinek vám poskytnou i Riegrovy sady, k nimž pěšky dorazíte po čtyřech minutách. Rozsáhlé sportovní vyžití nabízí 10 minut vzdálený Sokol Vinohrady v Polské ulici, v budově je i bazén pro veřejnost. V těsné blízkosti najdete nákupní možnosti, po 12ti minutách chůze narazíte na prodejnu Albert ve Vinohradském pavilonu na Vinohradské ulici. Sedmnáctiminutovou procházkou nebo desetiminutovou jízdou tramvají číslo 11 nebo 13 dorazíte k Atriu Flora, obchodnímu domu u stanice metra Flora. I zde můžete nakoupit potraviny v prodejně Albert. Kromě toho si tu můžete užít i filmové zážitky, sídlí zde totiž multikino Cinema City Flora. Na Náměstí Jiřího z Poděbrad 7 minut cesty po svých sídlí základní škola, 11 minut je vzdálená mateřská škola v Sudoměřské ulici. V docházkové vzdálenosti 12 minut od domu se nalézá poliklinika AGEL v Italské ulici včetně ordinací praktických lékařů.

Více info: www.luxent.cz

Lokalita

Krásova, Žižkov, Praha 3

Co si o projektu “Ateliérové Byty Krásova” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty