30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Ateliery Strašnice

Vyprodáno
Štěchovická, Strašnice, Praha 10

Detaily

O projektu

O projektu: V místě, kde stávala administrativní budova, se nyní na Praze 10- Strašnicích rodí nový developerský projekt Ateliery Strašnice. V rámci projektu je ve dvou novostavbách, jedné šestipatrové a druhé osmipatrové, spojených společným suterénem s garážemi k dispozici celkem 95 ateliérových jednotek, které disponují buď předzahrádkou či balkonem nebo terasou. Mezi domy bude vytvořen polosoukromý prostor s předzahrádkami u přízemních ateliérů a s pěším přístupem. Zároveň projekt dokonale zapadá do okolní zástavby především ze 60. Let obklopené zelení. Ateliery budou provedeny ve standardu bytových jednotek. K atelierům náleží také sklepy a 89 garážových stání. Podlahová plocha ateliérů se pohybuje od 34 m2 až po 154 m2. Přínosem se stává rovněž skutečnost, že energetická náročnost budovy spadá do kategorie B, tedy úsporné. Dokončení výstavby projektu se plánuje na konec dubna roku 2022, k nastěhování by měl být pravděpodobně připraven na konci července roku 2022. Developerem je společnost Ateliery Strašnice s.r.o.

Lokalita:Velkou výhodou developerského projektu Ateliery Strašnice, nacházejícího se ve Štěchovické ulici v Praze 10-Strašnicích, je především klidné okolí. Nedaleko se nalézá například odpočinkový areál Gutovka i další zelené lokality. Infrastruktura je zde na vysoké úrovni, v blízkosti je školka i škola, nedaleko obchodní centrum i supermarket. Doprava do centra města je velice rychlá. V dosahu se nalézá stanice metra Strašnická, hned u domu navíc narazíte na autobusovou zastávku linky 175.

Sport, relax, příroda: K procházkám a oddechu je jako stvořený Park Gutovka ve vzdálenosti 700 m. Ještě blíže můžete relaxovat v Parku Na Solidaritě, jenž se rozkládá jenom 589 m od ateliérového komplexu. Z řady sportovních příležitostí v okolí stojí za zmínku 910 km vzdálená Badminton aréna Skalka. Dále se mohou příznivci sportu vyřádit v 885m vzdáleném Lanovém centru Gutovka. Kdo zatouží po regeneraci fyzických sil, může navštívit Don Giovanni Venus Spa centrum ve vzdálenosti 2,4 km. Protáhnout tělo si můžete také v 471 m vzdálené Venkovní posilovně.

Nákupy a služby: Ve vzdálenosti 384 m má otevřeno supermarket Billa. Po cestě dlouhé 910m se dostane k obchodnímu centru Tesco Extra Skalka, kde najdete nejenom sortiment potravin, ale i další obchody.

Vzdělávání: Doslova za rohem, pouhých 198 m od budovy projektu má svoje sídlo MŠ Praha 10, Štěchovická. Velmi blízko, 620 m od rezidenčního komplexu, se nalézá areál ZŠ Praha 10, V Rybníčkách.

Kultura: Divadelní nadšence potěší, že jenom kousek cesty od domu, celkem 494 m, se nalézá Strašnické divadlo. Koncerty, divadelní představení a celou řadu dalších kulturních akcí si můžete užít v 701 m vzdáleném Kulturním domě Barikádníků. Služby v oblasti půjčování knih nabízí Městská knihovna v Praze, její strašnická pobočka, která se nalézá 1,1 km daleko.

Zdravotnictví: Praktičtí lékaři nabízejí svoje ordinační kapacity v EUC Klinice Praha Malešice dosažitelné 1,2 km od budovy. Další volbou pro zdravotní péči je 812m vzdálená Poliklinika Skalka.

Doprava: Jenom 18m od domu se nachází autobusová zastávka Štěchovická. Nedaleko, přesněji 800 m je stanice metra Strašnická, Metro Skalka 945m. Tramvajová zastávka Dobročovická, kde zastavují hned dvě linky směřující do centra, se nalézá ve vzdálenosti 524 m od rezidence. Železniční zastávka Praha-Strašnice potom leží 1,1 km od domu. Automobilisty nadchne, že se po pouhých 170 m od výjezdu z rezidenčního komplexu dostanou na ulici V Olšinách, odkud mohou jet jak směrem do centra Prahy, tak i na výjezd na Jižní spojku a dálnici D1.

Lokalita

Štěchovická, Strašnice, Praha 10

Co si o projektu “Ateliery Strašnice” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty