28.03.2023

Rezidence Řepy: byl spuštěn prodej jednotek

26.03.2023

Byty Botič: v prodeji jsou byty na Praze 4

25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

Více aktualit

Developerský projekt Atrium Kobylisy

Vyprodáno
Čumpelíkova, Kobylisy, Praha 8

Detaily

 • ID:
  6681
 • Stav:
 • Developer:
  CTR group a.s.
 • Městská část / kraj:
  Praha 8
 • Lokalita:
  Kobylisy
 • Byty k nastěhování od:
  2016 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  31 - 131 m2
 • Počet bytů celkem:
  134 + 6 ateliérů
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  10.490.000 Kč - 12.990.000 Kč

O projektu

O projektu: Developerský projekt Atrium Kobylisy se nachází v městské části Praha 8 – Kobylisy. Rezidenční projek navazuje na úspěšnou první etapu projektu z roku 2010. Obytný komplex představuje koncept dvou tří až šesti podlažních bytových domů postavených do písmena L. Novostavby tak vytváří polozavřený prostor atria, podle kterého je celý projekt pojmenován. Atrium plné zeleně poskytuje prostor pro odpočinek a vytoužený klid. Dalším charakterovým rysem rezidenčního resortu je moderní architektura s extravagantními organickými tvary. Důraz je kladen na přirozenou návaznost novostaveb na původní vilovou zástavbu lokality a ekologickou šetrnost. Bytový komplex se řadí k nízkoenergetickým stavbám a je označen energetickým štítkem třídy B, který představuje mimořádné úspory nákladů na energie. Autorem rezidenčního projektu je developerská společnost CTR group a.s. Výstavba bude zahájena v listopadu 2014, zahájení prodeje listopad 2014, k nastěhování prosinec 2016.

Byty: Bytový komplex Atrium Kobylisy nabízí 134 nových bytů a 6 ateliérů. Užitná plocha bytových jednotek o dispozicích 1+kk až 4+kk činí 30 m2 až 131 m2. K jednotlivým bytům patří balkony či terasy a sklepní kóje. Přikoupit si můžete garážové parkovací stání. Některé byty zahrnují nadstandardní vybavení v podobě domácího wellness, například masážní whirlpool vanu a saunu.

Lokalita: Nového bydlení Atrium Kobylisy je situován v městské části Kobylisy v Praze 8 (ul.Čumpelíkova), jež se řadí k tradičním a žádaným rezidenčním lokalitám. Původní zástavbu lokality tvoří rodinné domy a vily, lokalita tak představuje skvělé zázemí pro klidné rodinné bydlení. Lokalita se pyšní skvělou dopravní dostupností. Stanice metra trasy C – Kobylisy je vzdálená pouhých pár minut chůze. Metrem se do centra Prahy dostanete do 10 minut. Využít můžete také tramvaj či autobus. V okolí najdete veškerou občanskou vybavenost, například supermarket i menší obchody, mateřské i základní školy, restaurace či polikliniku. Zasportovat si můžete v některém z nedalekých sportovních areálů, na koupališti Na Stírce či v přilehlé přírodě, kterou představují zalesněné plochy Ďáblického a Čimického háje. Na své si přijdou i milovníci kultury, pro které je k dispozici divadlo Karla Hackera, Salesiánské divadlo a také multikino Ládví. Na výlet můžete vyrazit do nedaleké zoologické a botanické zahrady v Troji.

Lokalita

Čumpelíkova, Kobylisy, Praha 8

Co si o projektu “Atrium Kobylisy” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty