Aura Statenice

Aktualizováno: 4 března, 2010
Aura Statenice
Adresa Pod Hájem, Statenice, Praha-západ
K nastěhování od vyprodáno
Velikost jednotek 3+kk - 6+kk
Plocha (od - do) 155 - 360 m2


O projektu:

Jen pár minut od historického srdce Prahy (10 km) v obci Statenice byl realizován developerský projekt, který je v rámci České republiky prvním svého druhu. Jde o rezidenční resort s moderními vilami a bytovými domy. Projekt, jehož realizace proběhla pod záštitou developerské společnosti Manghi Czech Republic, nese název Aura Statenice. Bydlení v novostavbách projektu vám přináší jedinečnou možnost moderního bydlení s individuálním řešením, ale také osobní prostor a soukromí v lokalitě plné zeleně. Vily jsou uskupeny maximálně po šesti novostavbách situovaných v tzv. vilových clusterech. Celková výměra areálu, ve kterém se resort nachází, činí 140 hektarů. V rámci projektu nevznikly jen vilové a bytové domy, ale také mezinárodní školka a škola, golfové hřiště, parkovací místa či Club House. K projektu také patří nově vybudované obchody, kavárny a restaurace, sportovní areály v podobě bazénu, sportovního klubu s fitness centrem, tenisových kurtů. V neposlední řadě byl postaven i venkovní amfiteátr pro hudební a divadelní představení. Celý areál je protkán stezkami, které můžete využít k procházkám, běhání či jízdě na kole. Developerský projekt je projektován na míru modernímu, komfortnímu a pohodlnému bydlení s plnou vybaveností, která vznikla přímo v rámci projektu. Aura Statenice bude oázou pro vaši duši. Jednotlivé novostavby jsou doplněny zelenými plochami, parky a jezery. Vily navrhla uznávaná architektonická společnost Jestico+Whiles. Novostavby díky svému unikátnímu designu, eleganci a využití moderních i přírodních materiálů přirozeně navazují na okolní krajinu. Realizace projektu proběhla v několika na sebe navazujících etapách a roku 2012 získala Aura ocenění nejlepšího realitního projektu v České republice.

Vily a byty:

Vybírat můžete z 10 novostaveb. K dispozici jsou vily o celkové užitné ploše 155 m2 až 350 m2. Vily jsou o dispozicích od 3+kk do 6+kk. Ceny jednotlivých vil se pohybují od 11 728 822 do 17 091 577 Kč bez DPH. K vilám náleží zahrada, terasa a garáž, které jsou zahrnuté v ceně bytu. V případě vašeho zájmu si můžete vybrat nejen z vilových domů, ale i z široké škály nových bytů o dispozicích 1+kk až 5+kk. Nové byty jsou situovány v bytových komplexech. Vily i byty splňují veškeré standardy moderního a kvalitního bydlení.

Lokalita:

Aura Statenice je ve všech směrech originální. Skloubí nejen prostředí velkoměsta a klidné samoty obklopené přírodou, ale navíc poskytne veškerou občanskou vybavenost. Jednou z největších výhod projektu je skvělá občanská vybavenost. Do centra se dostanete během 15 minut ze zastávky MHD, která se nachází přímo v areálu projektu. Ke stanici metra Dejvická dojedete během 10 minut. Samotný areál vám poskytne dobrou občanskou vybavenost v podobě školky, školy, obchodů, restaurací a kaváren. Nakupovat můžete také v 10 minut vzdáleném nákupním centru Metropole. Sportovní i kulturní vyžití vám taktéž nabízí sám areál Aura stejně jako přírodu pro relaxaci a odpočinek a bezpečné místo pro hry vašich dětí.Více info o projektu na www.aura-statenice.cz

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (90 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky