04.07.2022

Rezidence Prosecká Vyhlídka: byl zahájen předprodej projektu

03.07.2022

Chybí stavební materiál a stavby se protahují. Ceny půjdou zase nahoru → článek

01.07.2022

Nové Boroviny: v prodeji jsou byty ve středočeském Kladně

29.06.2022

Lokomotiva Libeň: v prodeji jsou byty na Praze 8

28.06.2022

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

Více aktualit

Developerský projekt Aura Statenice

V přípravě
Kralupská, Statenice, Praha-západ

Detaily

O projektu

Více než 500 bytů a rodinných domů vyroste postupně na pozemku o rozloze 24 tisíc metrů čtverečních v rámci projektu Aura Statenice. V první fázi nabídne projekt 79 rodinných dvojdomů a vil s komfortními rozlohami okolo 240 metrů čtverečních. Součástí domů budou také pozemky o rozlohách od 800 do 1500 metrů čtverečních. Ve druhé fázi pak bude v rámci projektu vybudováno přibližně 450 jednotek zahrnujících byty, rodinné domy i komerční prostory. Developerem projektu je izraelská realitní společnost Horizon Holding.

Lokalita

Developerský projekt Aura Statenice najdete na ulici Kralupská v obci Statenice (okres Praha-západ), která je vzdálená 11 kilometrů od hlavního města. Obec nabízí klidné bydlení za severní hranicí hlavního města, v lokalitě plné zeleně a nízké vilové zástavby. K turistice láká především nedaleké údolí Únětického potoka, ale i pražský Přírodní park Šárka-Lysolaje. Zároveň přímo v obci nechybí základní občanská vybavenost a skvělá dopravní dostupnost do hlavního města.

Lokalita

Kralupská, Statenice, Praha-západ

Co si o projektu “Aura Statenice” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty