30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Aura Statenice

V prodeji
Kralupská, Statenice, Praha-západ

Detaily

O projektu

Projekt AURA Statenice je rezidenčním komplexem nedaleko severo-západních hranic Prahy 6, tedy v klidné lokalitě s velmi dobrou dostupností do Dejvic či Nebušic. V první etapě vznikne 79 rodinných domů s výměrou 170 až 350 čtverečních metrů a nadstandardními pozemky až do velikosti 1 500 metrů čtverečních. V nabídce jsou čtyři typy vil dle velikosti domu a pozemku.

Ve druhé fázi pak bude v rámci projektu vybudováno přibližně 450 jednotek zahrnujících byty, rodinné domy i komerční prostory.

Developerem projektu je zkušená realitní společnost Horizon Holding.

Lokalita

Developerský projekt AURA Statenice najdete na ulici Kralupská v obci Statenice (okres Praha-západ), která je vzdálená 11 kilometrů od hlavního města. Statenice nabízí klidné bydlení 4 kilometry za severní hranicí hlavního města Prahy, v lokalitě plné zeleně a nízké vilové zástavby. K turistice láká především nedaleké údolí Únětického potoka, ale i pražský Přírodní park Šárka-Lysolaje. Zároveň přímo v obci nechybí základní občanská vybavenost.

Statenice nabízejí výbornou dopravní dostupnost, a to jak autem, tak i MHD. Pražské Dejvice jsou vzdáleny pouhých 15 minut autem a cca 25 minut autobusem, který má konečnou u stanice metra Bořislavka. Nedaleko se nachází také mezinárodní letiště Václava Havla. Samotný projekt však stojí mimo osu letové dráhy.

Lokalita

Kralupská, Statenice, Praha-západ

Co si o projektu “Aura Statenice” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty