05.12.2022

Byty Verde Slaný: byl zahájen prodej projektu

28.11.2022

Apartmány Lesní stráně: byl spuštěn prodej projektu v Jeseníkách

24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

Více aktualit

Developerský projekt BackYard Dejvice

Doporučené V prodeji
Studentská, Praha 6-Dejvice

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Dejvice
 • Lokalita:
  Praha 6
 • Byty k nastěhování od:
  2Q/2023
 • Plocha bytů (od - do):
  14-52 m2
 • Počet bytů celkem:
  40
 • Velikost jednotek:
  1+kk-2+kk

O projektu

V prémiové pražské rezidenční čtvrti Dejvice v těsné blízkosti Stromovky a přírodního parku Divoká Šárka vzniká precizní rekonstrukcí historického domu ze začátku 20. století exkluzivní rezidenční projekt BackYard Dejvice, který nabídne komfortní bydlení v zeleni a výbornou dostupnost do centra metropole.
Pětipodlažní dům postavený v roce 1929 známým stavitelem Otakarem Medkem prochází kompletní rekonstrukcí, při které jsou použity nejmodernější technologie a nadstandardní materiály. V rezidenci bude k dispozici 40 luxusních bytů o velikosti 1+kk až 2+kk s obytnou plochou 14 až 52 m². Ve společných prostorách v suterénu je situována prádelna a kolárna. Pro pohodlný přístup ke všem bytům je v domě instalován prosklený venkovní výtah.
Součástí domu je vnitroblok s dostatkem zeleně navržený jako relaxační zóna, kde bude k dispozici venkovní posezení s místem pro grilování. Byty jsou nabízeny ve standardu White Wall. Finální podobu nového domova si majitelé přizpůsobí podle svého vkusu.
Projekt realizuje společnost PSN s.r.o. Dokončení rekonstrukce je plánováno na duben 2023 a noví majitelé se mohou stěhovat v červenci téhož roku.

Lokalita

Rezidenční dům BackYard Dejvice se nachází v ulici Studentská v městské části Praha 6 - Dejvice. V této luxusní lokalitě je v docházkové vzdálenosti k dispozici veškerá občanská vybavenost včetně kampusu šesti vysokých škol. V blízkém okolí jsou vyhlášené kavárny a restaurace, kluby nebo kulturní či sportovní zařízení.
Centrum Prahy je snadno dostupné městskou dopravou.

Lokalita

Studentská, Praha 6-Dejvice

Co si o projektu “BackYard Dejvice” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty