Developerský projekt Barrandovská skála

Vyprodáno
Skalní, Hlubočepy, Praha 5

Detaily

 • ID:
  8822
 • Stav:
 • Developer:
  Vision Development s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Hlubočepy
 • Byty k nastěhování od:
  jaro 2017 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  112 - 168 m2
 • Počet bytů celkem:
  12
 • Velikost jednotek:
  3+kk - M5+kk
 • Cena bytů (od - do):
  19.322.63 Kč - 31.908.893 Kč

O projektu

O projektu: Novostavby s názvem Barrandovská skála se rozkládá na skalním ostrohu ve slepé části ulice Skalní v Hlubočepích na Praze 5. Projekt bude mít 12 nových bytů a je rozdělen do čtyř samostatných viladomů. Dva sousední viladomy jsou vždy spojeny proskleným schodišťovým jádrem. Novostavby jsou umístěny v těsné blízkosti Barrandovských ateliérů a Barrandovských teras. Byty v tomto jedinečném developerském projektu jsou dispozičně řešeny od 3+kk po mezonetové komfortní 5+kk. Rezidence, která je situována do luxusní vilové čtvrti na území památkové zóny Barrandov, má zatím přidělen energetický štítek G, ale celý proces je stále v administrativním řízení. Developerem projektu je společnost Vision Development, autorem návrhu je Ing. arch. Martin Polách. Plánované dokončení na jaře 2017.

Byty: Rezidence Barrandovská skála nabízí dvanáct luxusních bytů. Nejlevnější byt má cenovku 15 983 855 Kč včetně DPH a má užitnou plochu bytu 111,78 m2. Součástí jsou balkony o ploše 21,29 m2. Nejdražší byt je v prodeji za cenu 31 908 893 Kč včetně DPH a užitná plocha bytu je 168,04 m2. Byt má k dispozici dva balkony a dvě terasy o celkové ploše 48,20 m2. Plocha zelené střechy činí 49,53 m2. Byt s nejmenší užitnou plochou, která má 111,72 m2, je k dispozici za cenu 23 095 904 Kč včetně DPH. Plocha balkónů a teras má dohromady 55,40 m2. K bytu patří zahrada o velikosti 403,05 m2, což je suverénně největší zahradní prostor v celém projektu. V ceně každého bytu je zahrnuta sklepní kóje. Parkování je řešeno pomocí parkovacích míst, která je nutno dokoupit za cenu 500 000 Kč bez DPH. Rezidenční projekt Barrandovská skála nabízí byty v luxusním vybavení, které kombinuje zajímavý architektonický design v jedinečné lokalitě. Podlahy v obytných místnostech jsou tvořeny masivními dubovými vlysy, v koupelnách, komorách a na WC bude použita cementová stěrka Pandomo. Ve sklepech je keramická dlažba. Schodiště v mezonetech bude tvořeno masivním dubovým obkladem, stěny budou opatřeny tenkovrstvou omítkou studia Keraštuk. Zařizovací předměty do koupelen a na WC je dodávána firmou Villeroy & Boch. Vstupní dveře v bezpečnostních zárubních s výškou 2,1 metru zajistí firma Cocif, interiérové dveře dodává firma Ferrero Legno. Okna v prvním až třetím patře jsou francouzská v hliníkových rámech. Topení zajišťuje otopný systém v každé jednotce a plynový kotel Buderus Logamax se zásobníkovým ohřívačem teplé vody, samozřejmostí jsou podlahové konvektory Licon. V koupelnách je navíc k dispozici topný žebřík. Ve společných prostorech developerského projektu je trakční výtah Kone. Chodníky mají dlažbu ze žulových štípaných mozaikových kostek.

Lokalita: Rezidenční projekt Barrandovská skála se nalézá na ulici Skalní na Praze 5 – Hlubočepy a tvoří jej dvanáct bytů, které jsou rozděleny do čtyř viladomů. Novostavby jsou umístěny na skalním ostrohu, který sousedí ze západní strany s vilovou zástavbou Hlubočep a nabízí výhled na Prokopské údolí a centrum Prahy. Vzdělávací instituce jsou vzdáleny do třiceti minut pěšky. Jedná se především o několik mateřských školek, dvě školy základní, soukromou mateřskou školku, jazykovou základní školu a jednu školu střední. Dopravní dostupnost zajišťuje městská hromadná doprava především autobusy. Zastávky Horní cesta, Barrandovská, Filmové ateliéry nebo Serpentiny jsou vzdáleny do deseti minut chůze. Ve vzdálenosti patnácti minut je tramvajová zastávka Geologická a autobusová zastávka Terasy. Díky MHD je OC Nový Smíchov vzdáleno jen patnáct minut. Stanice metra Smíchovské nádraží je za použití MHD vzdálena jen osm minut jízdy. Obě jsou situovány na hlavní silnici K Barrandovu, která představuje nejrychlejší možnost pro automobilovou dopravu. Ve vzdálenosti patnácti minut je vlaková zastávka Praha – Hlubočepy. Ve stejném dosahu se nalézá také silnice Strakonická, která vede až na Jižní spojku. Rychlejší spojení umožňuje také patnáct minut vzdálený Barrandovský most. Milovníky procházek a pěších túr zaujmou blízké Barrandovské skály, Prokopské a Dalejské údolí, park Slovanka nebo Pražský Semmering. Ve vzdálenosti deseti minut od Rezidence Barrandovská skála se nalézá Vltava. V blízké okolí nalezneme také plnou občanskou vybavenost, zejména úřady, poštu či množství restaurací, kaváren a hospod.

Lokalita

Skalní, Hlubočepy, Praha 5

Co si o projektu “Barrandovská skála” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty