Bašť – Ke Střelnici

Aktualizováno: 14 července, 2020
Bašť – Ke Střelnici
Adresa Ke Střelnici, Bašť, Praha-východ
K nastěhování od 1Q-2Q/2021
Počet jednotek 13
Developer Solitaire Immobilier s.r.o.


O projektu:

7 kilometrů severně od hranice území hlavního města Prahy bude v obci Bašť postaveno 13 dvoupodlažních rodinných domů se zahradou. V nabídce jsou 3 typy domů, které se liší velikostí, uspořádáním dispozice a počtem parkovacích stání.

Developerem je společnost Solitaire Immobilier s.r.o. , která domy plánuje postavit ve 2 etapách. První část bude k dispozici k nastěhování v únoru 2021, zbytek v červnu téhož roku.

Lokalita:

Bašť je obec s přibližně 2 800 obyvateli, která leží v okrese Praha-Východ, 7 km od hranic katastrálního území Prahy a 15 km od jejího centra. Jedná se o lokalitu uprostřed středočeské krajiny, nedaleko lesa Beckov a v území, ve kterém probíhá množství cyklostezek a běžeckých tras.

Domy se budou nacházet při ulici Ke Střelnici, cca 300 m od autobusové zastávky s přímým spojením na stanici metra C Ládví, kam se tak lze dostat do 20 minut. Automobilem jsou do 10 minut dostupné Letňany s veškerou vybaveností včetně obchodních center, do 25 centrum Prahy díky napojení na silnici I/9 (obchvat Líbeznice). Základní vybavenost, školy, obchody nebo sportovní komplex jsou v obci k dispozici, případně je doplněna v sousedních Líbeznicích.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Žádná hodnocení zatím)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky