02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Bašť – Ke Střelnici

Vyprodáno
Ke Střelnici, Bašť, Praha-východ

Detaily

O projektu

O projektu: 7 kilometrů severně od hranice území hlavního města Prahy bude v obci Bašť postaveno 13 dvoupodlažních rodinných domů se zahradou. V nabídce jsou 3 typy domů, které se liší velikostí, uspořádáním dispozice a počtem parkovacích stání.

Developerem je společnost Solitaire Immobilier s.r.o. , která domy plánuje postavit ve 2 etapách. První část bude k dispozici k nastěhování v únoru 2021, zbytek v červnu téhož roku.

Lokalita: Bašť je obec s přibližně 2 800 obyvateli, která leží v okrese Praha-Východ, 7 km od hranic katastrálního území Prahy a 15 km od jejího centra. Jedná se o lokalitu uprostřed středočeské krajiny, nedaleko lesa Beckov a v území, ve kterém probíhá množství cyklostezek a běžeckých tras.

Domy se budou nacházet při ulici Ke Střelnici, cca 300 m od autobusové zastávky s přímým spojením na stanici metra C Ládví, kam se tak lze dostat do 20 minut. Automobilem jsou do 10 minut dostupné Letňany s veškerou vybaveností včetně obchodních center, do 25 centrum Prahy díky napojení na silnici I/9 (obchvat Líbeznice). Základní vybavenost, školy, obchody nebo sportovní komplex jsou v obci k dispozici, případně je doplněna v sousedních Líbeznicích.

Co si o projektu “Bašť – Ke Střelnici” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty