23.06.2022

Jaký je stav trhu s byty mimo Prahu? → článek

22.06.2022

Lokomotiva Libeň: v prodeji jsou byty na Praze 8

21.06.2022

Rezidence Třešňovka: probíhá předprodej bytů ve středočeském Kolíně

19.06.2022

Green Living Park: v prodeji jsou stavební pozemky pro RD na Praze 10

18.06.2022

Pražský trh s novými byty – události posledních měsíců a výhled do budoucna → článek

Více aktualit

Developerský projekt Bašť – Ke Střelnici

Vyprodáno
Ke Střelnici, Bašť, Praha-východ

Detaily

O projektu

O projektu: 7 kilometrů severně od hranice území hlavního města Prahy bude v obci Bašť postaveno 13 dvoupodlažních rodinných domů se zahradou. V nabídce jsou 3 typy domů, které se liší velikostí, uspořádáním dispozice a počtem parkovacích stání.

Developerem je společnost Solitaire Immobilier s.r.o. , která domy plánuje postavit ve 2 etapách. První část bude k dispozici k nastěhování v únoru 2021, zbytek v červnu téhož roku.

Lokalita: Bašť je obec s přibližně 2 800 obyvateli, která leží v okrese Praha-Východ, 7 km od hranic katastrálního území Prahy a 15 km od jejího centra. Jedná se o lokalitu uprostřed středočeské krajiny, nedaleko lesa Beckov a v území, ve kterém probíhá množství cyklostezek a běžeckých tras.

Domy se budou nacházet při ulici Ke Střelnici, cca 300 m od autobusové zastávky s přímým spojením na stanici metra C Ládví, kam se tak lze dostat do 20 minut. Automobilem jsou do 10 minut dostupné Letňany s veškerou vybaveností včetně obchodních center, do 25 centrum Prahy díky napojení na silnici I/9 (obchvat Líbeznice). Základní vybavenost, školy, obchody nebo sportovní komplex jsou v obci k dispozici, případně je doplněna v sousedních Líbeznicích.

Co si o projektu “Bašť – Ke Střelnici” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty