30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Berlita

Vyprodáno
Na Parkáně, Beroun, Středočeský kraj

Detaily

O projektu

O projektu:V Berouně, městě vzdáleném půl hodiny cesty od centra Prahy, vznikne moderní rezidenční projekt nazvaný Berlita. Bude zahrnovat dvě propojené budovy se čtyřmi klasickými a pátým ustoupeným podlažím, celkem s 61 byty s lodžiemi a terasami. Dispozičně jsou jednotky řešeny jako 1kk až 4kk penthousy s terasou.

V rámci projektu bude k dokoupení k dispozici i parkování pro rezidenty a bude upraveno okolí domu, kde vznikne veřejná zeleň.

K nastěhování budou byty k dispozici v polovině roku 2022.

Lokalita: Projekt je umístěn v klidné ulici Na Parkáně v Berouně ve Středočeském kraji, nedaleko soutoku řek Berounky a Litavky v centru města.

Beroun je historické město ležící uprostřed přírody Českého Krasu a Křivoklátska. Spojuje výhody bydlení na malém městě s dobrou dostupností Prahy díky umístění při dálnici D5 a výbornou občanskou vybaveností přímo v místě, a to včetně mnoha sportovních a rekreačních příležitostí. V okolí se nachází zimní stadion, bazén, sportovní areál, tenisová hala, mnoho cyklostezek a příležitostí k procházkám v přírodě.

Díky dobrému spojení je Praha velmi dobře dostupná nejen automobilem, ale i hromadnou dopravou – autobusová i vlaková zastávka se nacházejí do 10 minut chůze od projektu.

Lokalita

Na Parkáně, Beroun, Středočeský kraj

Co si o projektu “Berlita” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty