Berlita

Aktualizováno: 19 listopadu, 2020
Berlita
Adresa Na Parkáně, Beroun, Středočeský kraj
K nastěhování od 3Q/2022
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Developer Svoboda & Williams


O projektu:

V Berouně, městě vzdáleném půl hodiny cesty od centra Prahy, vznikne moderní rezidenční projekt nazvaný Berlita. Bude zahrnovat dvě propojené budovy se čtyřmi klasickými a pátým ustoupeným podlažím, celkem s 61 byty s lodžiemi a terasami. Dispozičně jsou jednotky řešeny jako 1kk až 4kk penthousy s terasou.

V rámci projektu bude k dokoupení k dispozici i parkování pro rezidenty a bude upraveno okolí domu, kde vznikne veřejná zeleň.

K nastěhování budou byty k dispozici v polovině roku 2022.

Lokalita:

Projekt je umístěn v klidné ulici Na Parkáně v Berouně ve Středočeském kraji, nedaleko soutoku řek Berounky a Litavky v centru města.

Beroun je historické město ležící uprostřed přírody Českého Krasu a Křivoklátska. Spojuje výhody bydlení na malém městě s dobrou dostupností Prahy díky umístění při dálnici D5 a výbornou občanskou vybaveností přímo v místě, a to včetně mnoha sportovních a rekreačních příležitostí. V okolí se nachází zimní stadion, bazén, sportovní areál, tenisová hala, mnoho cyklostezek a příležitostí k procházkám v přírodě.

Díky dobrému spojení je Praha velmi dobře dostupná nejen automobilem, ale i hromadnou dopravou – autobusová i vlaková zastávka se nacházejí do 10 minut chůze od projektu.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Žádná hodnocení zatím)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky