Berounská brána

Aktualizováno: 8 července, 2019
Berounská brána
Adresa Talichova, Beroun, Středočeský kraj
K nastěhování od 03/2020
Počet jednotek 188
Velikost jednotek 2+kk - 5+kk
Developer CRESTYL real estate, s.r.o.


O projektu:

Projekt Berounská brána od skupiny Crestyl nabízí bydlení na pomezí historického centra a nádherné krajiny, která začíná 5 minut chůze od domů a pokračuje dál až do Křivoklátských lesů. V rámci projektu ve středočeském Berouně vzniká v 10 nízkopodlažních bytových domech 146 bytů, které doplňuje 30 řadových domů a 12 komfortních dvojdomů. První etapa bude dokončena v roce 2019 a k nastěhování 03/2020.

Spojení dochozí vzdálenosti jak do centra města tak i okolní přírody je unikátní a dělá z projektu velmi žádanou lokalitu. Zejména když projekt nabízí širokou škála bydlení, dva parky, plochy zeleně, veřejná prostranství i příslušnou dopravní a technickou infrastrukturu

U bytů je kladen důraz dispozice, které poskytují obyvatelům úzké spojení s venkovním prostorem a výhledem na město. Řadové dvoupodlaždí domy jsou praktické rodinné domy o ploše 137,7 m2 a dispozici 4+kk. Velká okna a přímé vstupy na zahradu poskytují obyvatelům pocit dokonalého sepjetí s venkovním prostorem. Luxusní rodinný dům o ploše 202 m2 a dispozici 5+kk je umístěný v klidné oblasti areálu v sousedství ostatních domů. Díky chytře koncipované dispoziční členitosti má každý dům v druhém patře slunnou jižní terasu.

Berounská brána je moderní obytná čtvrť na krásném severojižně svažitém pozemku, přirozeně zapadající do kontextu stávající zástavby.

Lokalita:

Projekt Berunská brána je koncipován nedaleko od břehu řeky Berounky a současně historického centra města. V bezprostřední blízkosti (ul. Talichova) jsou dostupné veškeré instituce, vzdělávací zařízení i maximální možnost užití si volného času nejen procházkou či setkáním s přáteli v jedné z mnoha restaurací. Město Beroun (Středočeský kraj) se nachází uprostřed důležité křižovatky železniční i silniční trasy mezi Prahou a Plzní. Předností je velmi dobrá dopravní dostupnost hlavního města Prahy a to vlakem i autobusem z Berouna za pouhých 40 minut. Cesta autem trvá dokonce jen 20 minut. Beroun je obklopen zelení a vše je protnuto turistickými stezkami. Město nadchne historickým jádrem a zároveň disponuje svou modernizací zajišťující veškerou občanskou vybavenost. K dispozici je hned několik možností v rámci sportovního vyžití, jako například Aquapark Beroun (1200 m), fotbalové hřiště (2600 m) či dětské hřiště (1400 m). Stejně tak pro nejmenší je v blízkosti hned několik mateřských škol: MŠ Sluníčko (1,8 km), MŠ Pod Homolkou (1,7 km), MŠ Beroun (1000 m) a MŠ Vrchlického (1300m). Nedaleko se taktéž nachází Základní škola Beroun – Závodí (1400 m) a Jungmannova základní škola (2800 m). Taktéž poblíž je Gymnázium Joachima Barranda (10 m). K neopomenutelným zajímavostem rozhodně náleží Muzeum berounské keramiky (500 m), Plzeňská brána Muzeum Českého krasu (650 m) či Kostel sv. Jakuba (500 m). Jeden z krásných panaromatických výhledů umožní Rozhledna Městská hora (1,2 km), která se nachází v berounském parku. K interesantním místům rozhodně náleží v okolí hrad Karlštejn (12 km) a Koněpruské jeskyně (8 km).

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (97 hlasů, průměr: 4,77 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky