28.03.2023

Rezidence Řepy: byl spuštěn prodej jednotek

26.03.2023

Byty Botič: v prodeji jsou byty na Praze 4

25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

Více aktualit

Developerský projekt Berounská zahrada

V prodeji
Na Dražkách, Beroun, Středočeský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  Beroun Centrum s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Středočeský kraj
 • Lokalita:
  Beroun
 • Byty k nastěhování od:
  4Q/2022

O projektu

V blízkosti historického centra města Beroun vzniká rezidenční projekt Berounská zahrada, který nabídne kromě klidného bydlení v zeleni snadnou dostupnost do centra města a rychlé spojení s Prahou a Plzní.

Rezidenční areál Berounské zahrady budou tvořit tři samostatně stojící bytové domy o čtyřech podlažích. K dispozici bude celkem 39 bytů typologie 2+kk a 3+kk. Součástí bytů je velkorysý balkon. V interiéru jsou instalovány kvalitní laminátové podlahy a velkoformátové obklady. Tepelný komfort zajišťuje podlahové topení. Francouzská okna s izolačními trojskly dokonale prosvětlují interiér bytů.

Pro pohodlí rezidentů je v domech instalován výtah. Skladovací prostory pro každý byt se nachází v suterénu. Parkovací stání, která je možno zakoupit či pronajmout, se nachází v samostatně stojícím objektu.

V bezprostředním okolí areálu bude vybudována relaxační zóna a parkové plochy s ohništěm a venkovním posezením. Domy jsou navrženy jako energeticky úsporné (třída B).

Projekt realizuje developerská společnost Beroun Centrum s.r.o. Dokončení je plánováno na prosinec 2022. Noví majitelé se mohou stěhovat v březnu následujícího roku.

Lokalita:

Rezidenční areál je situován v ulici Na Drážkách v lokalitě Beroun-město nedaleko historického centra, které se nachází v docházkové vzdálenosti. V místě je k dispozici veškerá občanská vybavenost včetně nákupních center, restaurací, vzdělávacích zařízení a dalších služeb.

Velice rychlé je spojení s centrem Prahy, jízda autem po dálnici D5 trvá pouhých 15 minut. Do centra metropole a do Plzně lze dojet také vlakem. Nádraží se nachází pouhých 5 minut chůze od domů.

Lokalita

Na Dražkách, Beroun, Středočeský kraj

Co si o projektu “Berounská zahrada” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty