Bidli v Libři

Aktualizováno: 12 července, 2020
Bidli v Libři
Adresa , Libeř, Praha-západ
K nastěhování od 2Q/2021
Počet jednotek 16
Velikost jednotek 5kk
Developer BIDLI holding a.s.


O projektu:

Nedaleko Prahy v obci Libeř vzniká nedaleko přírodního parku developerský projekt s názvem Bidli v Libři. Projekt nabízí 16 rodinných domů s dispozicí 5+kk s vlastní garáží, druhým venkovním parkovacím stáním a zahradou.

Domy jsou navrženy ve vysokém standardu s moderními technologiemi tzv. „chytré domácnosti“ a jako nízkoenergetické díky využití fotovoltaiky.

Developerem je společnost BIDLI holding. V první etapě prodává 8 domů, jejichž kolaudaci a předání domů plánuje na jaro 2021.

Lokalita:

Rodinné domy budou stát ve venkovské krajině Středočeského kraje, v obci Libeř. V té bydlí přibližně 1 400 obyvatel, rozkládá se podél Zahořanského potoka a je vzdálena jen 15 minut jízdy autem od budoucí konečné stanice metra D3.

Do 5 minut je v rámci Libře vzdálena potřebná občanská vybavenost včetně obchodu, lékaře, restaurace, dětského hřiště nebo školy. V blízkosti domů se nachází také zastávka hromadné dopravy. Rekreaci a sport zajišťuje mnoho přírodních lokalit v okolí, například přírodní park Střed Čech, na který je z pozemků výhled.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Žádná hodnocení zatím)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky