07.06.2023

Rezidence Prokopský potok: v prodeji jsou byty na Stodůlkách

04.06.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

03.06.2023

Bytový dům Křižíkova: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

01.06.2023

Bytový komplex Skalka: v prodeji jsou byty na Praze 5

30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

Více aktualit

Developerský projekt Bidli v Libři

Vyprodáno
, Libeř, Praha-západ

Detaily

O projektu

O projektu: Nedaleko Prahy v obci Libeř vzniká nedaleko přírodního parku developerský projekt s názvem Bidli v Libři. Projekt nabízí 16 rodinných domů s dispozicí 5+kk s vlastní garáží, druhým venkovním parkovacím stáním a zahradou.

Domy jsou navrženy ve vysokém standardu s moderními technologiemi tzv. „chytré domácnosti“ a jako nízkoenergetické díky využití fotovoltaiky.

Developerem je společnost BIDLI holding. V první etapě prodává 8 domů, jejichž kolaudaci a předání domů plánuje na jaro 2021.

Lokalita: Rodinné domy budou stát ve venkovské krajině Středočeského kraje, v obci Libeř. V té bydlí přibližně 1 400 obyvatel, rozkládá se podél Zahořanského potoka a je vzdálena jen 15 minut jízdy autem od budoucí konečné stanice metra D3.

Do 5 minut je v rámci Libře vzdálena potřebná občanská vybavenost včetně obchodu, lékaře, restaurace, dětského hřiště nebo školy. V blízkosti domů se nachází také zastávka hromadné dopravy. Rekreaci a sport zajišťuje mnoho přírodních lokalit v okolí, například přírodní park Střed Čech, na který je z pozemků výhled.

Co si o projektu “Bidli v Libři” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty