04.06.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

03.06.2023

Bytový dům Křižíkova: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

01.06.2023

Bytový komplex Skalka: v prodeji jsou byty na Praze 5

30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

Více aktualit

Myslinka - developerský projekt s novými rodinnými domy

Vyprodáno
Myslinka, Myslinka, Plzeňský kraj

Detaily

O projektu

O projektu: Bidli v Myslince je projekt obytného souboru v malé obci Myslinka nedaleko Plzně. Rezidenční celek bude zahrnovat 20 řadových rodinných domů s dispozicemi 4+kk, zahradami a v nízkoenergetickém standardu dosahujícího úrovně pasivních domů.

Developerem je společnost BIDLI Holding.

Lokalita: Myslinka je malá obec v Plzeňském kraji s přibližně 200 obyvateli vzdálená 10 km od centra Plzně, které je tak dobře dostupné autem i hromadnou dopravou. Nedaleké napojení na dálnici D5 zajišťuje i poměrně rychlou dostupnost Prahy.

V okolní přírodě se nachází přehrada Hracholusky a prochází zde množství cyklostezek. Samotná obec nabízí omezenou vybavenost jako dětské hřiště, autobusovou zastávku nebo městský úřad, nabídku doplňují sousední města Touškov, Nýřany, kde jsou dostupné obchody, školy i lékařská zařízení, široká nabídka služeb a obchodů je pak samozřejmě v Plzni.

Co si o projektu “Myslinka - developerský projekt s novými rodinnými domy” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty